• Greitas pristatymas
 • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
 • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Kaip optimizuoti sandėlio erdvę?

Kaip optimizuoti sandėlio erdvę?
Straipsnis

Sandėlio įrengimas – lyg trijų pakopų raketa. Visų pirma, Jūs išsirenkate sandėlio ir paletinius stelažus, kuriuose saugosite prekes. Po to, Jūs įsigyjate kėlimo ir transprtavimo darbus optimizuojančius vežimėlius, keltuvus, krautuvus ir t.t. Galiausiai, siekdami įrengti saugią ir funkcionalią darbo aplinką – įsigyjate labai svarbius priedus. Pateikiame daugiau informacijos apie šiuos svarbius priedus.


Apsaugos elementai darbuotojams, mechanizmams ir įrengimams


Saugumas – prioritetas numeris vienas. Logistikos darbo erdvėse, kuriose vienoje aplinkoje dirba ir darbuotojai, ir mašinos, ypatingą svarbą turi tinkamų ir saugių praėjimų sukūrimas. Ėjimo ir važiavimo zonų žymėjimas dažais – sveikintinas, bet šių zonų atskyrimas barjerais – geriausias įmanomas sprendimas.


Saugumo atitvarų eilė – efektyvus būdas sukurti pėsčiųjų zoną. Tvirtos konstrukcijos atitvarai gali būti naudojami ir mechanizmų apsaugojimui. Apsaugos nuo smūgių, tai pilnai suvirintos vamzdinės plieno konstrukcijos barjerai, kurie atlieka tokią pačią funkciją, kaip atitvarai. Apsauginių barjerų arkos yra siūlomos trijų aukščių. Be to, galima įsigyti tiesius arba kampinius barjerų modulius. Esant poreikiui, galime pasiūlyti apsaugas vamzdžiams, betoninius atitvarus arba žmonių srautų valdymo barjerus.


Paletinių stelažų sistemai Ultimate skirtos apsaugos


Ultimate – itin universali ir lengvai pritaikoma stelažų sistema. Tai AJ Produktai kūrinys, kuris puikiai tinka daugumai darbo aplinkų – nuo mažų sandėlių iki milžiniškų, pramoninių ar logistikos darbo erdvių. Visgi, kad ir kokia tvirta bebūtų stelažų sistema, ją gali pažeisti sunkioji technika ir pan.


Ultimate apsauga nuo susidūrimo yra tvirtinama prie grindinio, ji gali būti dviejų aukščių. Vieno modelio apsauga yra tvirtinama aplink paletinio stelažo statramsčius, o kita – apsaugo stelažo sistemos rėmus. Be to, galima įsigyti dvigubą apsaugą, kuri yra skirta dviguboms paletinių stelažų sistemos eilėms.


Švari sandėlio ervė – visapusiškas privalumas


Švarus sandėlis, tai ne tik sveikesni darbuotojai, tai ir papildoma saugumo priemonė, kadangi ant nešvarių sandėlio grindų gali įvykti nelaimingi atsitikimai. Jei plotas yra itin didelis, rekomenduojame naudoti automatines valymo mašinas arba rankines valymo mašinas, kurios optimizuoja valymo procesus. Būtinai įsitikinkite, kad Jūsų perkamos valymo mašinos šepečių aukštis yra reguliuojamas. Dar vienas ženklus privalumas – galimybė valymo mašiną naudoti ir vidaus patalpose, ir lauke.


Lauko erdvės priežiūra – ne ką mažiau svarbi. Išmanaus dizaino valytojo vežimėlis – ypač funkcionalus įrankis. Be to, kad šiame vežimėlyje yra šiukšlių maišo laikiklis, jame taip pat įrengti priemonėms ir įrankiams skirti krepšiai.


Vieta atliekoms ir atliekų rūšiavimui


Baigus valymo darbus, ateina laikas atskirti šiukšles nuo perdirbamų atliekų.
Šiukšles sudėkite į konteinerius su ratukais, kurie yra lengvai ištuštinami. Šie atliekų konteineriai yra parduodami skirtingų išmatavimų. Jie pagaminti iš UV spinduliams atsparaus HD polietileno. Konstrukcijoje įrengta didelė ir patogi rankena, o patogų valdymą užtikrina platūs ratukai.


Atėjus atliekų rūšiamo laikui, išverčiami konteineriai pasitarnaus, kaip niekas kitas. Šie konteineriai yra pritaikyti naudojimui su šakiniais keltuvais. Rūšiavimo procesą palengvina tai, kad konteineriai gali būti skirtingų spalvų. Siekiant sukurti optimalų sprendimą, galima įsigyti funkcionalius šių konteinerių priedus.


Ką gi, dabar Jus žinote, kaip optimizuoti sandėlio erdvę. Sėkmės!

Susiję produktai
Paletiniai stelažai Ultimate, bazinė dalis, 9 paletės, 500kg/paletei, H2500 mm
Paletiniai stelažai Ultimate, bazinė dalis, 9 paletės, 500kg/paletei, H2500 mm
Kodas: 23703
 • Komplekte yra apkrovos ženklas
 • Komplektuojama su išlyginamosiomis plokštelėmis
 • Skersinių aukštis keičiamas 50 mm intervalais
Išsiverčiantis konteineris Azure, 150L, mėlynas
Išsiverčiantis konteineris Azure, 150L, mėlynas
Kodas: 305010
 • CE žymėjimas
 • Automatinis ištuštinimas
 • Palengvina atliekų rūšiavimą
Rankinė šlavimo mašina, 40L, W800 mm
Rankinė šlavimo mašina, 40L, W800 mm
Kodas: 40433
 • Tvarkymo plotas: 3200 m²/val.
 • Puikios valymo savybės
 • Reguliuojamo aukščio šepečiai