Paletiniai stelažai

Paletiniai ir sandėlio stelažai

Optimizuokite savo sandėlį.

Skaityti daugiau

Paletiniai stelažai, padėklų stelažai

Kiekvienai įmonei, kuri sandėliuoja didelį prekių kiekį, yra būtina funkcionali, patogi ir optimaliai išnaudojama sandėlio erdvė. Idealiai pritaikytos prekių saugojimimo sistemos išsiskiria saugumu, paprastumu ir maksimaliu efektyvumu. AJ Produktai asortimente yra didelis sandėlio stelažų, paletinių stelažų, konsolinių stelažų ir kitų tipų daiktų saugojimo stelažų pasirinkimas. Plieno konstrukcijos stelažai leidžia sukurti efektyvias ir individualiems poreikiams pritaikytas logistikos aplinkas. Mūsų sukurta paletinių stelažų sistema yra skirta optimalaus verikalaus prekių saugojimo sprendimo sukūrimui. Siūlome įsigyti skirtingo dydžio, pločio, apkrovos modelius. Susipažinkite su mūsų siūlomais sandėliavimo stelažais.

Vietos taupymas

Vienas iš pagrindinių mūsų paletinių stelažų sistemos pranašumų yra tas, kad sistema leidžia maksimaliai išnaudoti sandėliavimo erdvę. Naudojant mūsų stelažų sistemas, toje pačioje sandėlio erdvėje bus galima sudėti didesnį kiekį prekių. Be to, pasikeitus poreikiams, stelažų sistemas galima keisti bei didinti, prie bazinių dalių prijungiant reikiamo tipo bei dydžio papildomas sekcijas.

Ypatingai tvirta konstrukcija ir didesnis efektyvumas

Parduodamas paletinių stelažų sistemas gaminame iš aukštos klasės plieno, kuris užtikrina konstrukcijos tvirtumą bei patvarumą. Šios stelažų sistemos yra ilgaamžės ir nereikalauja intensyvios priežiūros. Naudojant AJ Produktai stelažus paletėms, darbuotojai galės greitai ir patogiai keisti prekių pozicionavimą. Taip sutaupysite laiko ir padidinsite kasdienių darbų efektyvumą.

Saugumas ir įvairovė

Kitas mūsų gaminamų paletinių stelažų sistemų pranašumas – maksimalus saugumas. Stelažai paletėms sertifikuoti pagal EN 15512 struktūrinį standartą, kuris užtikrina maksimalų konstrukcijos tvirtumą. Siūlome įsigyti ne tik paletinių stelažų sistemas, bet ir funkcionalius priedus. Naršykite produktų kategorijas, susipažinkite prekių specifikacijomis – išsirinkite tai, kas tiks būtent Jums. Be stelažų paletėms, sandėlio produktų kategorijoje galite rasti spintas su dėžutėmis, padangų stelažus, stumdomas pakylas ir kitus patogias darbo aplinkas sukurti leidžiančius produktus.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Darbo saugos produktaiPaletinių stelažų priedaiSandėlis ir pramonė