• Greitas pristatymas
 • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
 • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Kaip sukurti optimalią darbo erdvės akustiką?

Kaip sukurti optimalią darbo erdvės akustiką?
Straipsnis

Pavargote būti blaškomi aplinkos triukšmo ir pašalinių garsų? Jūs toks esate ne vienas. Laimei, yra daug priemonių ir sprendimų, kurie leidžia sumažinti triukšmo lygį. Štai 10 patarimų, kurie leis pagerinti biuro aplinkos akustiką.


Bloga akustika ir aukštas triukšmo lygis – vienos didžiausių problemų su kuriomis susiduria šiuolaikinės darbo erdvės. Iš pažiūros visiškai nedidelis triukšmas ar pašaliniai aplinkos garsai mažina dėmesio koncentraciją bei didina darbuotojų streso lygį. Visgi, per daug tyli darbo aplinka irgi nėra optimalus sprendimas – tokiu atveju blaškyti bei erzinti gali pradėti visiškai įprasti garsai, tokie, kaip kolegų pokalbiai ir pan. Viena pagrindinių geros akustinės darbo erdvės taisyklių - Jūs turite girdėti kalbančius kolegas, tačiau neturite suprasti, ką jie šneka.


10 patarimų kuriant optimalią darbo vietos akustiką


Taigi, ko reikia norint sukurti optimalią biuro erdvės akustiką? Štai atsakymas – 10 patarimų, kurie leis pasiekti geriausią įmanomą rezultatą.


1. Akustinės plokštės ne tik mažina triukšmo lygį patalpoje, bet ir tarnauja, kaip stilingi interjero elementai. Šios akustinės plokštės yra siūlomos skirtingų spalvų, dydžių bei formų, kas leidžia sukurti individualius poreikius atitinkantį interjero dekoro sprendimą.


2. Bet kokios rūšiems medžiaginiai audiniai slopina triukšmą, todėl – kuo daugiau medžiaginių elementų, tuo geresnė patalpos akustika. Taigi, stilingos užuolaidos bei kilimai ne tik kuria patrauklų interjerą, bet ir optimizuoja triukšmo slopinimą.


3. Medžiaginiu audeklu aptraukti baldai – puikūs triukšmo slopinimo elementai. Beje, jei patalpoje grindys medinės, tokiai patalpai idealiai tinka medžiaginiu audeklu aptrauktos biuro kėdės, foteliai ir sofos.


4. Knygomis užpildytos atviro tipo lentynos – dar vienas praktiškas triukšmo slopinimo įrankis. Skirtingai nei spintos ir spintelės su durimis, kurios atspindi garsą, lentynos su knygomis garsą sugeria.


5. Augalai yra natūralūs triukšmo slopintuvai, kurie ne tik gerina patalpos akustiką, bet yra valo orą. Modulus serijos viršutiniai daiktų saugojimo baldų rėmai yra skirti augalų pozicionavimui ant baldų.


6. Išjunkite telefono ir kompiuterio garsus – tai smulkmena, bet ji turi esminę įtaką optimaliai akustinei aplinkai. Neblaškykite kolegų skambučių ar SMS garsais.


7. Minkšti baldų kojų antgaliai ženkliai mažina patalpose sklindantį triukšmą. Be to, angaliai apsaugo grindis bei leidžia baldus perstumti lengviau.


8. Triukšmo slopinimo savybėmis pasižyminčios pastatomos ir stalo pertvaros – turi esminę reikšmę erdvės akustikai. Pertvaros ypatingai naudingos atviro tipo biuruose ir darbo erdvėse – jos leidžia atskirti darbo vietas, padidinti darbuotojų privatumą bei sukurti kambario-kambaryje sprendimus.


9. Triukšmą slopinančios skelbimų lentos su minkštu, medžiaginiu apmušalu atlieka dvi funkcijas vienu metu: jos sugeria garsą ir ant jų galia pritvirtinti informaciją.


10. Įrašytas paukščių čiulbėjimo, vėjo, lietaus garsas ar jūros bangų ošimas – žmogų veikia atpalaiduojančiai ir raminančiai, todėl verta šių garsų įrašus leiti darbo erdvėse. Be to, tokie tinkamu garsu leidžiami įrašai užgožia daugumą erzinančių garsų, kas dar labiau pagerina darbuotojų gerbūvį. Svarbiausia, klausant tokių malonių garsų – neužmigti!

Susiję produktai
Garsą sugeriančios plokštės Pattern, 600x600x9mm, 8 vnt.
Garsą sugeriančios plokštės Pattern, 600x600x9mm, 8 vnt.
Kodas: 137970
 • Triukšmą slopinanti dekoracija
 • Sukurkite savo interjerą
 • Tarnauja, kaip skelbimų lenta
Skelbimų lenta Eliza, lino audinys, 600x450mm, aliuminio rėmelis
Skelbimų lenta Eliza, lino audinys, 600x450mm, aliuminio rėmelis
Kodas: 11329
 • Aliuminio rėmas
 • Lino audinys
 • Bendrai informacijai
Stalo pertvara Split, 1600x600mm, tamsiai raudona
Stalo pertvara Split, 1600x600mm, tamsiai raudona
Kodas: 124054
 • Paprastas, plonų linijų dizainas
 • Didina privatumą
 • Iš dalies slopina triukšmą