Beslag Design - smulkios, tačiau esminę įtaką darančios detalės

Beslag Design - smulkios, tačiau esminę įtaką darančios detalės

Dizainas ir kokybė – pamatiniai kompanijos Beslag Design elementai. Tuo galima įsitikinti lankantis šios įmonės biuruose bei sandėliuose Båstad mieste, Švedijoje. Biuro pastate, kurį suprojektavo architektas Kay Linghoff, nuostabą keliančių ir harmoningai derančių interjero dizaino elementų sprendimų derinys. Prie šio derinio sukūrimo prisidėjome ir mes, AJ Produktai. Dirbdami kartu, sukūrėme įmonės naudojamų spalvų, dizaino ir funkcionalumo ansamblį.
Baldai, kuriais dabar naudojamės, yra išmanūs, praktiški ir kokybiški. Ji optimizuoja darbus ir leidžia darbuotojams jaustis patogiai. Mes esame patenkinti mūsų bendradarbiavimo rezultatais
Hans Bergström, Beslag Design

Puikius produktus tiekianti įmonė

Bröderna Björn ir Hans Bergström verslą perėmė iš savo tėvo dar 1982 metais. Nuo to momento iki šios dienos vyko įspūdžių bei iššūkių kupina kelionė. Per šiuos metus, iš nedidelės vietinės reikšmės įmonės, verslas išaugo į vieną pagrindinių interjero produktų tiekėjų rinkoje.

Šios įmonės siūlomų produktų asortimente yra smulkūs interjero elementai, tokie, kaip rankenos, tvirtinimai, daiktų saugojimo sprendimai biurams ir namams. Didžioji dauguma klientų – Šiaurės Europoje, tačiau susidomėjimas produkcija ženkliai auga ir kitose šalyse. Įgyvendinus Beslag Online internetinės prekybos sistemos projektą, ribų plėtrai nebeliko visiškai.

Du darbuotojai prie biuro stalo

Koncentracija ties dizainu ir kokybe

Nusprendus plėsti verslą, įmonė privalėjo investuoti ir į naujas – didesnes patalpas. Kadangi visa šio verslo koncepcija remiasi į smulkių detalių svarbą, naujosioms patalpoms buvo iškelti itin aukšti ir tikslūs reikalavimai.

“Dizainas ir kokybė – mums svarbiausia”, teigia Hans Bergström. “Tai galioja viskam, pradedant nuo mūsų siūlomų produktų bei tuo, kaip mes save pristatome ir baigiant pastatu, kuriame dirbame bei baldais, kuriuos naudojame darbe.”

Puikiai apgalvota spalvų schema

Su architekto Kay Linghoff pagalba, įmonė sukūrė pastatą, kuriame visi elementai susiję tarpusavyje – ir viduje, ir išorėje. Baltos-juodos-pilkos spalvų schema yra aiškiai pastebima visame pastate – fasade, sienose, grindyse, unikaliuose laiptuose, languose, glazūruotose duryse bei smulkiose interjero detalėse. Visas šis derinys kuria stilingą, raminantį ir išskirtinai jaukų įspūdį.

Kvinna som sitter vid ett skrivbord
Svart skåp med prydnader ovanpå
Skåp MODULUS XL
320.-€

Dideli reikalavimai mums, kaip tiekėjui

Renkantis interjero dizaino sprendimą, rimti reikalavimai buvo iškelti spalvų schemoms, kokybei bei tiekimo terminams.

“Būtent architektas mums užsiminė apie AJ Produktai”, sako Hans. “Bendradarbiavimas pavyko, viskas buvo atlikta pagal mūsų poreikius, nuo pasiūlymų bei užsakymų iki savalaikio užsakymų pristatymo bei sumontavimo.”

Helena Thelander, AJ Produktai projektinių pardavimų specialistė, kuri buvo paskirta vadovauti šiam projektui ir sukurti užsakovo poreikius atitinkantį sprendimą.
“Tai buvo didelis iššūkis su unikaliais bei individualiems poreikiams pritaikytais sprendimais. Galutinis rezultatas – puikus”

Konferencinė kėdė

Baldai biurams ir konferencinės patalpoms

Konferencijų patalpose sumontavome didelį darbo paviršių suteikiančius, kampinius, reguliuojamo aukščio stalus, biuro kėdes bei dokumentų ir bylų saugojimui skirtus daiktų saugojimo baldus su stumdomomis durelėmis.

Didžiausioje konferencijų patalpoje, kurioje dažniausiai vyksta mokymai, pastatėme net 12 konferencinių stalų. Unikalios konstrukcijos stalai gali būti pozicionuojami puslankiu, tačiau esant porekiui, iš jų galima suformuoti vieną itin didelį stalą. Tai universalus ir lengvai pritaikomas sprendimas.

lagermiljö med skrivbord, personer och packbord.

Efektyvesni sandėliavimo procesai

Be to, įrengėme sandėlį bei išrinkome poreikius atitinkančią sandėlio įrangą. Nuo šiol, užsakymai, prieš išsiuntimą, yra tvarkomi ant reguliuojamo aukščio funkcionalių pakavimo stalų. Šie stalai gali būti pritaikomi kiekvienam darbuotojui indiviualiai. Užsakovui pristatėme ir transportavimo vežimėlius bei pakavimo darbus optimizuojančius priedus.

“Baldai, kuriais dabar naudojamės, yra išmanūs, praktiški ir kokybiški. Ji optimizuoja darbus ir leidžia darbuotojams jaustis patogiai. Mes esame patenkinti mūsų bendradarbiavimo rezultatais”, teigia Hans Bergström.

Norite sužinoti, kuo mūsų projektinių pardavimų komanda gali pagelbėti Jums? Daugiau apie projektinius pardavimus skaitykite čia

Gaukite mūsų interjero dizaino ekspertų patarimus!

Mes, AJ Produktai, visada pasiruošę Jums pagelbėti ir patarti interjero dizaino bei sprendimų klausimais. Turite klausimų apie baldų apmušalo pasirinkimą, norite pasisemti įkvėpimo ar sužinoti koks interjero sprendimas geriausiai tiktų Jūsų turimai erdvei - susisiekite su mumis. Mes džiaugsimės galėdami Jums pagelbėti!
Organizacijos tipas
Įrašykite savo klausimąPrisegti failą
Spausdami SIŲSTI Jūs sutinkate su AJ Produktai Privatumo Politika.

Naujienos ir ypatingi pasiūlymai tiesiai į Jūsų el. pašto dėžutę!

Norite būti informuoti apie ypatingus pasiūlymus ir darbo vietas tobulinančius produktus? Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!
Prašome palaukti...
*Spausdami Prenumeruoti, Jūs sutinkate su mūsų Privatumo Politika.