• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Keisti darbo poziciją – tarsi bėgti maratoną!

Keisti darbo poziciją – tarsi bėgti maratoną
Straipsnis

Dirbdami stovėdami, o ne atsisėdę, per minutę sudeginate iki 0,7 kalorijos – tai įrodo naujausi Česterio universiteto tyrimai. Jei sveriate 75 kilogramus, per metus galite sudeginti tiek kalorijų, kiek užtektų nubėgti šešis maratonus.

Ergonomiški biuro baldai, tokie kaip reguliuojamo aukščio rašomieji stalai, jau yra tapę neatsiejama daugelio biurų dalimi. Įrodyta, kad reguliuojamo aukščio rašomieji stalai daro teigiamą įtaką darbuotojų sveikatai ir bendrai atmosferai darbe.
Kadangi dirbant atsistojus ir atsisėdus yra sudeginama apie 0,7 kalorijos per minutę, tai padeda mums suprasti, kaip svarbu darbo metu keisti padėtį. Be to, dėl sėdimo darbo padidėja širdies ir kraujagyslių ligų rizika.

– Darbas sėdint paverčia jūsų judesius monotoniškais ir tokiu būdu jus gali kankinti pasikartojantis mėšlungis ar kitos su raumenų įsitempimu susijusios ligos. To galite išvengti dažnai keisdami darbo padėtį, sako Gitte Krantz, klinikos Amadeuskliniken Halmstade (Švedija) ergoterapeutas. Dažnas darbo padėties pakeitimas, taip pat padeda išvengti sąnarių ar raumenų skausmų bei įveikti darbo metu patiriamą stresą, kurį vėliau seka minėtosios problemos.

Atsižvelgiant į tai, tampa savaime suprantama, kad vis daugiau ir daugiau įmonių svarbiausiu prioritetu laiko ergonomiką. Jums tiesiog reikia padaryti nedidelius pakeitimus ir būsite nesutebinti puikiais rezultatais.

Darbo padėties pakeitimas gali būti prilyginamas bendro žmogaus elgesio pasikeitimui, kai šis judesnio dinamiškumas tampa jūsų kasdienio darbo ir asmeninio gyvenimo dalis.

– Nuolat keisdami padėtį iš stovimos į sėdimą, ir atvirkščiai, bei darbo metu darydami trumpas pertraukėles, jūs padedate savo kūnui atsipalaiduoti. Dažniausiai mes dirbdami nuolat atliekame tuos pačius judesių derinius, kurie tampa statiški ir pasikartojantys, sako Gitte ir pataria spausdintuvą pastatyti kur nors toliau nuo jūsų darbo vietos. Viskas tam, kad jūsų kūnas nuolat judėtų.

Susiję produktai
Nomad reguliuojamo aukščio stalas, 1200 x 750 mm, balta, juoda
Nomad reguliuojamo aukščio stalas, 1200 x 750 mm, balta, juoda
Kodas: 12013
  • Kompaktiškas
  • Reguliuojamo aukščio
  • Ilgaamžis laminatas