Koks stalas tinka būtent Jums?

Stalai gali atrodyti labai skirtingai. Kaip gi išsirinkti ne tik gerai atrodantį, bet Jums ir Jūsų atliekamam darbui tinkantį baldą? Šiame tekste mes apžvelgsime skirtingų stalų teikiamus privalumus, apie kuriuos Jums vertėtų pamąstyti, kada ateis laikas priimti galutinį sprendimą.DU SVARBŪS KLAUSIMAI

Prie stalo leidžiamas laikas

Kiek vidutiniškai laiko praleisite sėdėdami prie stalo darbo dienos metu? Jei tai tik valanda ar kiek daugiau, stalas gali būti bet koks – rinkitės pagal savo skonį. Kita vertus, jei prie stalo dirbama nuo ryto iki vakaro, baldą reikia rinktis atidžiau ir labiau atsižvelgti į formą, kokybę, dizainą ir funkcionalumą.

Stalviršio dydis

Kokie daiktai, darbo metu, turi būti Jums lengvai pasiekiamoje vietoje? Jei tai didelis kiekis daiktų, tokių, kaip kompiuteris ar ekranas, dokumentų lentynėlės ir kiti daiktai – verta rinktis didesnio formato stalviršį. Tačiau, jei ant stalo planuojate laikyti tik nešiojamą kompiuterį – stalas gali būti mažesnis.

DIZAINAS IR MEDŽIAGOS

Stačiakampiai stalai

Stačiakampiai stalai – vietą taupatys baldai. Tokie stalai labai dažnai naudojami šiuolaikiniuose biuruose, kuriuose jaučiamas darbo ploto trūkūmas. Didžiausias tokių stalų pranašumas yra tas, kad juos galima pozicionuoti labai įvairiai, o naudojant stalo pertvaras, galima sukurti atskiras ir jaukias darbo vietas.

Ergonomiški - bangos formos stalviršiai

Stalai su ergonomiškais – bangos formos stalviršiais idealiai tinka tiems, kam reikia ant stalo susidėti daug daiktų ir turėti juos lengvai pasiekiamoje vietoje. Toks stalviršio dizainas, leidžia sėdinčiąjam maksimaliai priartėti prie prie darbo paviršiaus, taip sukuriama ergonomiška darbo padėtis ir tinkama atrama dirbančiojo rankoms.

Kampiniai stalai

Kampiniai arba L raidės formos stalai idealiai tinka nestandartinėse patalpose, ypač tose, kuriose trūksta vietos. Jie atlaisvina patalpos vidurį, todėl ypatingai tinka erdvėse, kurios yra naudojamos kelioms darbo paskirtims. Pastačius priestalį – stalą galima naudoti, kaip konferencijų ar pasitarimų baldą.

Pasirinkite spalvą ir medieną

Nesvarbu, kokios formos ir kokio dizaino stalą pasirinksite, Jūs tikrai galėsite baldą pritaikyti patalpos interjerui. Mūsų siūlomų stalų stalviršiai pagaminti iš tvirto, patvaraus ir labai lengvai valomo laminato. Galima rinktis beržo, buko, ąžuolo rašto apdailos arba pilkos, juodos ir baltos spalvų modelius.

PRIEDAI IR AKSESUARAI

Reguliuojamo aukščio stalai

Ilgos sėdimo darbo valandos prie kompiuterų – viena iš pagrindinių blogos savijautos ir blogėjančios darbuotojų sveikatos priežasčių. Laimei, šis negatyvus procesas gali būti kontroliuojamas keliais būdais, vienas jų – reguliuojamo aukščio stalai. Reguliarus darbo padėties keitimas iš sėdimos į stovimą bei atvirkšičiai – leidžia palaikyti būtiną mūsų kūnų aktyvumą darbo metu. Reguliuojamo aukščio funkcija aprūpinti visų spalvų, formų ir išmatavimų stalai – tai investiciją į gerą Jūsų savijautą.

Uždanga kojoms

Uždanga kojoms – plokštė, kuri leidžia pozicionuoti stalą bet kurioje darbo erdvės vietoje, pavyzdžiui atviro tipo biure. Be to, plokštė puikiai uždengia ne tik apatinę darbuotojo kūno dalį, bet ir po stalviršiu esančią stalčių spintelę, šiukšlių dėžę, laidus ir pan.

Kiti aksesuarai

Svarbiems dokumentas skirta stalčių spintelė, laidų raizgalynės išvengti leidžiantis kabelių dėklas, po stalviršiu montuojamas žemo profilio stalčius, ergonomiška atrama dilbiams, monitorių laikiklis, darbo vietos kilimėliai – tai tik keli priedai bei aksesuarai, kurie Jums leis sukurti tokią darbo vietą, kokios visad norėjote. Tiesiog pasiryžkite!

 

Naujienos ir ypatingi pasiūlymai tiesiai į Jūsų el. pašto dėžutę!

Norite būti informuoti apie ypatingus pasiūlymus ir darbo vietas tobulinančius produktus? Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!
*Spausdami Prenumeruoti, Jūs sutinkate su mūsų Privatumo Politika.