Koks biuro stalas tinka būtent Jums?

Koks biuro stalas tinka būtent Jums?

Ofiso stalai gali atrodyti labai skirtingai. Kaip gi išsirinkti ne tik gerai atrodantį, bet Jums ir Jūsų atliekamam darbui tinkantį biuro baldą? Šiame tekste mes apžvelgsime skirtingų biuro stalų teikiamus privalumus, apie kuriuos Jums vertėtų pamąstyti, kada ateis laikas priimti galutinį sprendimą.
Biuro darbuotoja dirba prie ofiso stalo

1.  Du svarbūs klausimai

Prie stalo leidžiamas laikas
Kiek vidutiniškai laiko praleisite sėdėdami prie stalo darbo dienos metu? Jei tai tik valanda ar kiek daugiau, stalas gali būti bet koks – rinkitės pagal savo skonį. Kita vertus, jei prie stalo dirbama nuo ryto iki vakaro, baldą reikia rinktis atidžiau ir labiau atsižvelgti į formą, kokybę, dizainą ir funkcionalumą.

Stalviršio dydis
Kokie daiktai, darbo metu, turi būti Jums lengvai pasiekiamoje vietoje? Jei tai didelis kiekis daiktų, tokių, kaip kompiuteris ar ekranas, skyreliai dokumentams ir kiti daiktai – verta rinktis didesnio formato stalviršį. Tačiau, jei ant stalo planuojate laikyti tik nešiojamą kompiuterį – stalas gali būti mažesnis.

PATARIMAS! Vietą taupantis rašomasis stalas

Stalas NOVUS puikiai tinka ir mažam namų biurui, ir dideliam ofisui.

  • Patvaraus laminato paviršius
  • Medienos masyvo rėmas
  • Baldų serija Nomad

Apžiūrėti produktą
Dvi merginos biure, kalbasi sėdėdamos prie biuro stalo

2.  Pasirinkite tinkamą stalo formą

Klasikiniai - stačiakampiai stalai
Stačiakampiai biuro stalai – vietą taupatys baldai. Tokie stalai labai dažnai naudojami šiuolaikiniuose biuruose, kuriuose jaučiamas darbo ploto trūkūmas. Didžiausias tokių stalų pranašumas yra tas, kad juos galima pozicionuoti labai įvairiai, o naudojant stalo pertvaras, galima sukurti atskiras ir jaukias darbo vietas.

Ergonomiški - lenkti stalviršiai
Stalai su ergonomiškais – bangos formos stalviršiais idealiai tinka tiems, kam reikia ant stalo susidėti daug daiktų ir turėti juos lengvai pasiekiamoje vietoje. Toks stalviršio dizainas, leidžia sėdinčiąjam maksimaliai priartėti prie prie darbo paviršiaus, taip sukuriama ergonomiška darbo padėtis ir tinkama atrama dirbančiojo rankoms.

Kampiniai stalai
Kampiniai arba L raidės formos stalai idealiai tinka nestandartinėse patalpose, ypač tose, kuriose trūksta vietos. Jie atlaisvina patalpos vidurį, todėl ypatingai tinka erdvėse, kurios yra naudojamos kelioms darbo paskirtims. Pastačius priestalį – stalą galima naudoti, kaip konferencijų ar pasitarimų baldą.

PATARIMAS! Ergonomiška darbo vieta

Ergonomiškas ofiso stalas FLEXUS su anga laidams. Stalviršio forma sukuria ergonomišką darbo vietą ir suteikia optimalią atramą rankoms.

Darbo diena biure

3.  Reguliuojamo ar fiksuoto aukščio?

Fiksuoto aukščio stalai
Pasirinkus fiksuoto aukščio rašomąjį stalą, sėdėjimo aukštį būtina nustatyti atsižvelgiant į sėdinčiojo ūgį - reguliuojant biuro kėdės aukštį. Sėdint prie biuro stalo, rankos turi būti sulenktos 90 laipsnių kampu, dilbiai turi būti ant stalviršio, o pėdos visu pločiu turi liesti grindis - taip sukuriama maksimaliai ergonomiška darbo padėtis.

Keičiamo aukščio stalas
Pasyvus sėdėjimas - vienas labiausiai žmogaus kūnui kenkiančių veiksnių. Žmogaus kūnas sutvertas judėti, todėl tai turi būti daroma ir darbo dienos metu. Reguliuojamo aukščio biuro stalas yra būtent tas įrankis, kuris leidžia palaikyti aktyvumą ir netgi mankštintis dirbant. Keiskite darbo padėtį tarp sėdimos ir stovimos, išlikite aktyvūs - būkite sveiki.

Pas mus galima įsigyti įvairiausių formų, dydžių bei spalvų keičiamo aukščio rašomuosius stalus.


Daugiau apie ergonomiškas darbo aplinkas

4. Pasirinkite spalvą ir medieną

Nesvarbu, kokios formos ir kokio dizaino stalą pasirinksite, Jūs tikrai galėsite baldą pritaikyti patalpos interjerui. Mūsų siūlomų stalų stalviršiai pagaminti iš tvirto, patvaraus ir labai lengvai valomo laminato. Galima rinktis beržo, buko, ąžuolo rašto apdailos arba pilkos, juodos ir baltos spalvų modelius.


Reikia patarimų įrenginėjant biurą?
Kampinis stalas su uždanga kojoms

5.  Išmanūs priedai ir aksesuarai

Uždanga kojoms – plokštė, kuri leidžia pozicionuoti stalą bet kurioje darbo erdvės vietoje, pavyzdžiui atviro tipo biure. Be to, plokštė puikiai uždengia ne tik apatinę darbuotojo kūno dalį, bet ir po stalviršiu esančią stalčių spintelę, šiukšlių dėžę, laidus ir pan.

Svarbiems dokumentas skirta stalčių spintelė, laidų raizgalynės išvengti leidžiantis kabelių dėklas, po stalviršiu montuojamas žemo profilio stalčius, ergonomiška atrama dilbiams, monitorių laikiklis, darbo vietos kilimėliai – tai tik keli priedai bei aksesuarai, kurie Jums leis sukurti tokią darbo vietą, kokios visad norėjote. Tiesiog pasiryžkite!

Siūlome ypatingai platų biuro priedų, įgangos bei aksesuarų asortimentą - išsirinkite tai, kas tinka ir patinka būtent Jums.
 

Norite optimizuoti savo darbo vietą?
Elektra reguliuojamo aukščio biuro stalas ir ergonomiška ofiso kėdė
Keičiamo aukščio stalas FLEXUS
299.-€
Nedidelis stalas su praktiška lentyna
Stalas NOVUS
299.-€

Apie stalus - klauskite mūsų

Plačiame biuro stalų asortimente galima ir pasiklysti, tačiau mes esame būtent tam, kad padėtume išsirinkti Jums tinkantį produktą bei patartume. Klauskite mūsų - džiaugsimės galėdami Jums pagelbėti!Išsirinkite būtent Jums tinkantį stalą

Naujienos ir ypatingi pasiūlymai tiesiai į Jūsų el. pašto dėžutę!

Norite būti informuoti apie ypatingus pasiūlymus ir darbo vietas tobulinančius produktus? Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!
Prašome palaukti...
*Spausdami Prenumeruoti, Jūs sutinkate su mūsų Privatumo Politika.