• Greitas pristatymas
 • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
 • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Naudokite akustinius priedus – sukurkite funkcionalią ir jaukią biuro erdvę

Naudokite akustinius priedus – sukurkite funkcionalią ir jaukią biuro erdvę
Straipsnis

Tyrimais įrodyta, kad erzinantys aplinkos garsai ir triukšmas neigiamai veikia darbo produktyvumą. Kai kurie darbuotojai, siekdami apsisaugoti nuo aplinkinio triukšmo, klauso muzikos, tačiau muzika ne tik blokuoja aplinkos triukšmą, bet ir mažina dėmesio koncentraciją. Be to, nustatyta, kad smegenys linkusios labiau koncentruotis į šalia vysktančius pokalbius net ir tais atvejais, kada yra atliekamas kitas darbas. Geriausias sprendimas yra efektyvių akustinių produktų naudojimas. Šie produktai leidža sukurti jaukią aplinką su optimalia akustika.


Produktyvumas darbe – svarbiausia. Tam, kad darbuotojai būtų produktyvūs, jiems turi būti sudarytos tinkamos sąlygos ir optimali akustinė aplinka. Atviro tipo biuruose, kuriuose didelėje erdvėje dirba daug darbuotojų – akustika turi esminę svarbą. Aptarsime tris paprastus būdus siekiant sukurti optimalią darbo erdvės akusitiką.

 

 

1. Pastatomos pertvaros


Didelės darbo erdvės atskyrimas naudojant garsą sugeriančias pertvaras – itin efektyvus akustikos gerinimo būdas. Pastatomos pertvaros leidžia atskirti didžiausio triukšmo zonas ir taip kontroliuoti bendrą ervės triukšmo lygį.  Pertvaros gali būti sujungiamos tarpusavyje į reikaligo ilgio eiles bei reikalingas formas. Tai suteikia galimybę sprendimą pritaikyti bet kokiam darbo erdvės interjerui.


Pozicionuokite pastatomas pertvaras būtent ten, kur reikia sumažinti triukšmą – tarp darbo stalų ar aplink poilsio zoną. Beje, ant šių pertvarų galima sumontuoti ratukus, kas dar labiau padidins jų funkcionalumą. Pertvaros ne tik sukuria privačią erdvę, jos efektyviai apsaugo nuo triukšmingų kolegų ar biuro svečių.

 

2. Stalo pertvaros


Stalo pertvaros šiek tiek subtilesni ir ne tiek efektyvūs akustikos gerinimo įrankiai. Visgi, tiesiai ant stalviršio tvirtinamos pertvaros darbuotojams sukuria privačią darbo vietą bei efektyviai apsaugo nuo aplinkinio triukšmo.


Stalo pertvaros puikiai tinka reguliuojamo aukščio stalams – jų aukštis kinta kartu su stalo aukščiu. AJ Produktai prekių asortimente rasite didelį stalo pertvarų pasirinkimą. Pertvaros yra pagamintos iš aplinkai draugiškų medžiagų bei sertifikuotos SP. Patrauklaus dizaino stalo pertvaros tinka daugumoje erdvių. Beje, jos gali būti naudojamos, kaip skelbimų lentos.

 

3. Triukšmą slopinančios plokštės


Akustinių sienų plokščių naudojimas – labai efektyvus triukšmo lygio biure mažinimo būdas. Prie sienos tvirtinamos akustinės plokštės atlieka ir skelbimų lentų funkciją. Ypatinga plokščių konstrukcija pasižymi dvigubu garso slopinimo efektu. Spalvotos kūrybiško dizaino plokštės ne tik pagerins darbo erdvės akustiką, bet ir papuoš bet kurį interjerą.
Asortimente yra skirtingų formų, dydžių ir spalvų akustinės plokštės. Tarpusavyje darindami skirtingas plokštes, sukursite unikalų ir funkcionalų akustikos sprendimą interjerui. Galima įsigyti ir ant lubų kabinamus cilindro formos akustinius modulius, kurie idealiai tinka virš laiptų ir pan.

 

Triukšmo slopinimo A klasės produktai

 

Visos mūsų parduodamos pertvaros bei akustinės plokštės yra sertifikuotos pagal SP. Visiškai nesvarbu ar Jūs planuojate įrengti biuro, valgomojo, valgyklos, priimamojo ar kitos darbo erdvės interjerą – šie produktai leis pasiekti geriausią rezultatą.

 

***

 

Norite sužinoti daugiau apie tai, kaip pagerinti darbo erdvės akustiką? Skaitykite mūsų patarimus.

 

Susiję produktai
Akustinė plokštė Pattern, trikampis, 600x600x40 mm, mėlyna, 4 vnt.
Akustinė plokštė Pattern, trikampis, 600x600x40 mm, mėlyna, 4 vnt.
Kodas: 138001
 • Itin aukšta kokybė
 • Perdirbtas PET
 • Vilnos audinys
Stalo pertvara ZIP Rivet, 1200x650mm, vario spalva, juodas užtrauktukas
Stalo pertvara ZIP Rivet, 1200x650mm, vario spalva, juodas užtrauktukas
Kodas: 130456
 • Kelios stilingos spalvos
 • A klasės triukšmo slopinimas
 • Aukštos kokybės apmušalas
Pastatoma pertvara ZIP Rivet, 1000x1400mm, violetinė, juodas užtrauktukas
Pastatoma pertvara ZIP Rivet, 1000x1400mm, violetinė, juodas užtrauktukas
Kodas: 130573
 • Kelios stilingos spalvos
 • A klasės triukšmo slopinimas
 • Aukštos kokybės apmušalas

Šis straipsnis yra iš kategorijos: