• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Paprastas būdas darbe jaustis puikiai

Paprastas būdas darbe jaustis puikiai
Straipsnis

Jūs dirbate sėdėdami prie savo darbo stalo 8 valandas per dieną? Ir Jūs galvojate, kad keli sporto užsiėmimai per savaitę yra pakankamai aktyvios veiklos Jūsų kūnui? Deja, tai nėra taip, net jei Jūs treniruojatės, kaip maratono bėgikai. Visi, kas sėdimą darbą dirba ilgas valandas, labai kenkia savo kūnui. Jaučiami raumenų skausmai, raumenų įtampa, didėja viršsvoris bei rizika susirgti antro tipo diabetu. Laimei, yra labai paprastas šios problemos sprendimo būdas: Jūs tiesiog turite dirbti aktvyiai.

 

AJ Produktai specialistai ilgai ir aktyviai dirbo siekdami išspręsti šias problemas. Iš vienos pusės mes kūrėme ir gaminome darbo aktyvumą didinančius bei skatinančius produktus (reguliuojamo aukščio biuro stalai ir konferenciniai stalai, aktyvaus darbo kėdės, balansinės kėdės ir pan.), iš kitos pusės, kurėme ir viešinome straipsnius bei kampanijas apie šių problemų žalą ir sprendimo būdus.

 

“Feel better at work” ir yra būtent tokia kampanija, kurioje mes, kartu su Švedijos maratonų bėgike Petra Månström, siekiame pademonstruoti, kaip iš tiesų yra lengva būti aktyvesniu kasdieniuose užsiėmimuose bei darbuose. Petra yra gerai Švedijoje žinoma žurnalistė, kuri specializuojasi bėgimo, sveikatos ir gerbuvio temose bei yra puikiai susipažinusi su kita įvardintų problemų puse. Ji ne tik treniruojasi ženkliai daugiau nei bet kuris mūsų, Petra nemažą laiko dalį praleidžia dirbdama sėdimą darbą, rašydama straipsnius.

 

Paprasti rimtos problemos sprendimo būdai

 

Nežiūrint į tai, kad Petra daug treniruojasi, savaitės treniruočių sesijų nepakanka kompensuoti visų sėdimo darbo valandų. Būtent dėl šios priežasties mūsų kūnams yra būtinas aktyvus judėjimas darbo metu. Laimei, tai nėra jau taip sudėtinga, kaip gali nuskambėti.

 

Ar Jūs turite reguliuojamo aukščio stalą? Jei taip, tuomet Jūs galite stiprinti savo raumenis tiesiog dažnai keisdami darbo padėtį tarp sėdimos ir stovimos. Persėdimas ant aktyvaus darbo ar balansinės kėdės taip pat stiprins Jūsų kūną. Sėdėjimas ant aktyvaus darbo kėdžių aktyvuoja kūno raumenis, o tai gerina kūno laikyseną ir visa tai vyksta be jokių papildomų pastangų – tiesiog sėdint ir dirbant.

 

Jei tokių priemonių Jūs neturite – yra ir kita išeitis. Reguliariai darydami pertraukėles ir jų metu mankštindamiesi, Jūs suminkštinsite sėdimo darbo metu įsitempusius raumenis. Tiesiog atsistokite ir nueikite iki spausdintuvo ar poilsio kambario, kartais suorganziuokite susitikimus pasivaikščiojimo metu – tai tikrai ženkliai pagerins Jūsų savijautą. Jūsų kūnas Jums tikrai atsidėkos.

 

Susiję produktai
Reguliuojamo aukščio stalas Flexus, el.valdymas, lenktas, 1600x800 mm, balt
Reguliuojamo aukščio stalas Flexus, el.valdymas, lenktas, 1600x800 mm, balt
Kodas: 152833
  • Elektra reguliuojamo aukščio stalas
  • Ergonomiškas, bangos formos stalvišis
  • Darbo paviršiaus aukštis 700-1170 mm
Balansinis pagrindas Back App
Balansinis pagrindas Back App
Kodas: 14163
  • Gerina balansą
  • Stiprina kojų ir klubų raumenis
  • Gerina laikyseną

Šis straipsnis yra iš kategorijos: