• Greitas pristatymas
 • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
 • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Patarimai, kaip įrengti jaukią ir funkcionalią lauko erdvę

Patarimai, kaip įrengti jaukią ir funkcionalią lauko erdvę
Straipsnis

Kada pastarąjį kartą tvarkėte ar atnaujinote lauko erdvę prie darbo bei gerinote jos funkcionalumą Ar prie įėjimo į biurą yra viskas, kas sukuria teigiamą pirmą įspūdį lankytojams, provokuoja darbuotojus prisėsti lauke ir pailsėti? Tikrai nereikia daug pastangų norint sukurti jaukią lauko aplinką, kuri funkcionuos ne vienus metus. Štai keli naudingi patarimai Jums.


Sėdėkite komfortiškai ir patogiai


Kuomet saulė išlenda iš už debesų ir šildo orą – žmonės išeina į lauką. Tačiau nei vienas iš mūsų neatsipalaiduos ir nesimėgaus geru oru tiesiog stovėdamas – šiuo atveju pravers patogūs lauko baldai bei priedai ir iškylų stalai bei suolai. Lauko baldų spalva bei forma – svarbu, tačiau pats svarbiausias dalykas yra jų kokybė. Be to, kad lauko baldai turi būti stabilūs ir patvarūs, jie privalo būti atsparūs blogam orui. Būtent dėl šios priežasties lauko baldus reikia rinktis labai kruopščiai.


Kokybės aspektas svarbus ir klasikiniams iškylų baldams, kurie savyje apjungia stalus bei suoliukus. Šie viskas-viename baldai idealiai tinka darbo pietums, be to, juos nesunku perkelti į labiausiai saulės apšviestą vietą. Mūsų asortimente rasite skirtingus iškylų stalų modelius, todėl tikrai išsirinksite tai, kas tinka ir patinka būtent Jums.


Nesunku palaikyti švarą


Kavos ir pietų pertraukos sugeneruoja didelį kiekį atliekų. Po jų tikrai atsiranda panaudotas vienkartinis kavos puodukas, maisto dėžutė ar maišelis. Šių atliekų vieta – šiukšlių dėžėje. Didelį lauko šiukšlių dėžių ir atliekų konteinerių pasirinkimą rasite mūsų siūlomų prekių asortimente. Tam tikri lauko šiukšlių dėžių modeliai yra pastatomi ant žemės, kiti - tvirtinami prie grindinio, dar kiti – montuojami ant sienos. Svarbiausia, kad Jūsų pasirinktas atliekų konteinerio modelis būtų lengvai ištuštinamas. Šiukšlių dėžes pozicionuokite gerai matomoje vietoje.


Neužmirškite ir rūkalių – šiukšlių dėžes su integruotomis peleninėmis arba pelenines pozicionuokite strateginėse vietose. Tai tikrai nėra sunku padaryti – galima įsigyti stacionarias arba ant sienos tvirtinamas pelenines.


Dviračius sustatykite tvarkingai


Patogi naudoti dviračių parkavimo vieta paskatins darbuotojus į darbus vykti dviračiu, o ne automobiliu. Dviračiai negali būti tiesiog pastatyti, kur papuola – jiems turi būti paruošta ir įrengta saugi vieta. Funkcionaliausias įrankis šiai užduočiai įvykdyti yra dviračių stovas. Visiškai nesvarbu, ar Jūs pasirinksite plieno konstrukcijos dviračių stovą, betoninį dviračių stovą ar pastogę dviračiams – dviratininkai tikrai supras, kur turi būti sustatyti jų dviračiai draugai.


Beje, dviračių pastogė paskatins darbuotojus dviračiais vykti į darbą ne tik idealiu, bet ir blogu oru. Pastogėje sustatyti dviračiai bus apsaugoti nuo lietaus ir vėjo.


 

Susiję produktai
Peleninė James, sieninė, aukštis 460mm, nerūdijanti
Peleninė James, sieninė, aukštis 460mm, nerūdijanti
Kodas: 234824
 • Nerūdijančio plieno modelis
 • Pastatoma arba montuojama ant sienos
 • Šiuolaikinis dizainas
Dviračių stovas, 5 dviračiams, tvirtinamas prie sienos
Dviračių stovas, 5 dviračiams, tvirtinamas prie sienos
Kodas: 20254
 • Skirtas 5 dviračiams
 • Tvirtinama prie sienos
 • Taupo vietą
Iškylos stalas Time-out, rudas
Iškylos stalas Time-out, rudas
Kodas: 143866
 • Klasikinis iškylų baldas
 • Tvirtas
 • Užapvalinti kampai

Šis straipsnis yra iš kategorijos: