• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Tinkamas apšvietimas – geresnė darbo aplinka

Tinkamas apšvietimas – geresnė darbo aplinka
Straipsnis

Jūs tikriausiai negalvojate apie darbo vietos apšvietimą kasdien, tačiau būtina suprasti, kad teisingas apšvietimas padeda sukurti geresnę darbo aplinką, taip pat sumažinti energijos suvartojimą.

Apšvietimas yra svarbus visose įstaigose ir darbo vietose, bet kartais nėra vertinamas kaip pirmas ar vienas svarbiausių prioritetų. Paprasčiausiai dėl to, kad mes apie tai tiesiog negalvojame.
- Šviesos suvokimas yra individualus faktorius, tačiau geras apšvietimas gali pagerinti darbo našumą labiau nei pakeltas darbo atlyginimas, sako Peter Helsen, didžiausios ergonomiškų darbo vietų gamintojos ir tiekėjos Švedijoje,  AB “Matting”, pardavimų vadybininkas.

Prastas apšvietimas gali sukelti fizinius padarinius

Dažniausiai mes dirbame tame pačiame biure, net gi toje pačioje darbo vietoje, keletą metų. Mes nepagalvojame apie tai, kad mūsų akims reikia skirtingo apšvietimo priklausomai nuo mūsų amžiaus. Apšvietimas turi būti keičiamas arba prisitaikantis. Jei jūsų akys buvo veikiamos nestandartinio apšvietimo keletą metų, turėtumėte pradėti jausti fizines pasekmes. Faktas, kad niekas nenori gyventi su nuolatine įtampa kakle, pečiuose ar galvos srityje.

Štai kodėl yra būtina įvertinti apšvietimo sąlygas darbo vietoje. Žinoma, jums lieka nuspręsti, ar norite susitelkti į dizainą ar ergonomiškumą!

Derinkite estetiką ir ergonomiškumą

- Išdrįskite pasikeisti, sako Peter Helsen. Dalykai, kurie yra nauji, stilingi ir minimalistiniai dažniausia eina koja kojon su ergonomiškumu.
- Svarbiausia būti atviriems idėjoms, jei ketinate suderinti estetiką su geru apšvietimu. Tai didžiausias išūkis, bet labai svarbus, tvirtina Peter.

Susiję produktai
Stalinė lempa Apollo, LED, balta
Stalinė lempa Apollo, LED, balta
Kodas: 91206
  • USB lizdas
  • Energiją taupantis LED apšvietimas
  • Dimeris ir lietimui jautrus valdymas

Šis straipsnis yra iš kategorijos:

"Šviesos suvokimas yra individualus faktorius, tačiau geras apšvietimas gali pagerinti darbo našumą labiau nei pakeltas darbo atlyginimas"
Peter Helsen
Peter Helsen AB “Matting”, pardavimų vadybininkas.