Apšvietimas

Biuro interjero dizainas

Aktyvus biuras: darbas ten, kur Jūsų mintys, o ne darbo stalas

Skaityti daugiau

Apšvietimas

Darbo erdvės dizainas turi esminę įtaką darbtuotojų ir mokinių atliekamo darbo efektyvumui ir produktyvumui. Netinkamas ir nepakankamas apšvietimas, kartu su per dideliu triukšmu bei privatumo trūkumu, yra tai, dėl ko dažniausiai skundžiasi darbuotojai. AJ Produktai asortimente rasite didelį apšvietimo produktų ir sprendimų pasirinkimą. Esant poreikiui, mūsų specialistai gali atvykti pas Jus ir padėti rasti optimaliausią ir funkcionaliausią natūralios šviesos panaudojimo sprendimą. Natūrali dienos šviesa ženkliai gerina žmonių savijautą, todėl tikrai verta pasistengti ir kuo daugiau veiklos erdvių pozicionuoti netoli langų. Visgi, natūrali šviesa nesukuria optimalaus apšvietimo sprendimo, nes tikrai pastate atsiras vietų, kurios yra toliau nuo langų ir pan. Be to, tamsiuoju metų laikotarpiu, dirbtinis apšvietimo sprendimas, dėl natūralios šviesos trūkumo, tampa pagrindinių šviesos šaltiniu.

Geriausias apšvietimas

Dažnu atveju, lubų šviestuvai yra nepakankamai vertinami. LED lubų apšvietimas – tai energiją ir pinigus taupantis sprendimas. Visgi, kalbant apie individualių darbo vietų apšvietimą – lubų šviestuvai turi nemažai trūkumų. Vienos – konkrečios vietos apšvietimo sprendimas yra naujovė, bet tai itin svarbi naujovė, kuri ženkliai didina atliekamo darbo produktyvumą ir mažina dėl ligos praleidžiamų dienų skaičių. Šis sprendimas suteikia galimybę patiems darbuotojams ar mokiniams reguliuoti jiems tenkantį - reikalingą šviesos kiekį bei intensyvumą.

Stilingas dizainas

Pakabinami šviestuvai – vienas stilingiausių ir kiekvienos erdvės unikalumą pabrėžiančių priedų. Virš stalų bei poilsio erdvėse naudojami pakabinami šviestuvai leidžia sukurti konkrečios erdvės išskirtinumą ir pededa ją atskirti nuo bendrųjų erdvių. Tikslinį apšvietimą sukuriantys pakabinami šviestuvai gali būti montuojami tiesiai virš stalo, todėl jie labai naudingi mažuose ir namų biuruose. Mūsų asortimente rasite modernaus dizaino pakabinamus šviestuvus, kurie tikrai tiks stilingiems interjerams. Išsirinkę apšvietimo sprendimą, pasidomėkite privatesnes ir tylesnes darbo erdves leidžiančiomis triukšmą slopinančiomis pertvaromis. Itin didelis produktų asortimentas leidžia sukurti pilną darbo erdvės sprendimą, nuo apšvietimo ir triukšmo slopinimo elementų iki darbo aktyvumą didinančių baldų. Neturėtų būti pamiršti ir apie ypatingai funkcionalūs stalo šviestuvai. Tai visiškai individualiai naudojamas ir pritaikomas apšvietimo sprendimas. Tik pats šviesos šaltinio naudotojas nusprendžia, kokio intensyvumo šviesa jam reikalinga ir kuria kryptimi turi būti nukreiptas šviesos srautas. Norite sukurti efektyvią ir aktyvią darbo aplinką? Susisiekite su mūsų pardavimų skyriumi ir mes padėsime Jums pasiekti optimalų rezultatą.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

BiurasBiuro kėdėsDarbo stalo priedai ir aksesuarai