• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Tinkamas biuro priimamojo interjeras - teigiamas pirmasis įspūdis

Tinkamas biuro priimamojo interjeras -  teigiamas pirmasis įspūdis
Straipsnis

Priimamasis ir registratūra yra pirmosios erdvės, kurias pamato svečias – tai biuro veidas. Pasirinkus tinkamą interjerą, šios biuro erdvės padės sukurti teigiamą pirmą įspūdį ir aplinkos jaukumą. Tam, kad gero pirmo įspūdžio tikslai būtų įgyvendinti, labai svarbu nuodugniai apgalvoti kiekvieną interjero detalę - nuo priimamojo kilimėlio iki sienų spalvos. Pateikiame Jums 6 patarimus, kaip sukurti jaukų priimamąjį.


1. Užkirskite kelią nešvarumams
Geras įėjimo kilimėlis atlieka kelias fiunkcijas: surinkdamas purvą ir drėgmę, jis apsaugo grindis nuo dėvėjimosi, palengvina grindų valymo procesus bei neleidžia grindims tapti slidžiomis. Šie faktai kuria teigiamą pirmą įspūdį svečiams – ypatingai tomis dienomis, kai už lango lietus ar šlapdriba. Išorinėje įėjimo pusėje Jums reikalingas puikiai purvą nugramdantis guminis kilimėlis su drenažo funkcija. Viduje, prie įėjimo, pozicionuokite kilimėlį, kuris puikiai surenka likusius nešvarumus bei sugeria drėgmę. Paskutinis nešvarumų stabdymo barjeras – maksimaliai drėgmę šalinantis ir sugeriantis kilimėlis, kuris apsaugos biuro svečius nuo paslydimo ant drėgnų grindų.


2. Sukurkite jaukias sėdimas erdves
Patogios ir tinkamai įrengtos sėdėjimo zonos kuria erdvės jaukumą ir leidžia svečiams atsipalaiduoti. Jūsų biure daug vietos? Derinkite tarpusavyje dideles sofas, fotelius bei kavos staliukus. Jūsų biuras nedidelis? Tokiu atveju, du stilingi foteliai ir nedidelis kavos staliukas – geriausias pasirinkimas.


3. Patogi vieta rūbų saugojimui
Jūsų biuro svečiams pasikabinti rūbus turi būti patogu. Tai ypatingai svarbu tuo metų laiku, kuomet lauke dažnai lyja, sninga, vyrauja šaltas bei drėgnas oras, o biuro svečiams būtina kažkur susidėti drėgnas pirštines, kepures bei šlapius paltus. Šiaim poreikiui patenkinti gali užtekti ir nedidelės pastatomos rūbų kabyklos arba prie sienos tvirtinamos kepurių lentynos su drabužių pakabinimo kabliukais. Kitais atvejais prireiks didesnės rūbų kabyklos ar drabužių spintelės. Mobilūs rūbų saugojimo moduliai atitiks Jūsų poreikius. Derinkite juos su stovu skėčiams ar rakinamomis asmeninių daiktų saugojimo spintelėmis.


4. Pasirinkite Jūsų poreikius atitinkantį registratūros stalą
Gražus ir stilingas registratūros stalas sukurs teigiamą pirmąjį įspūdį. Pasirinkus modulinį registratūros stalą – baldą nesunkiai pritaikysite individualiems biuro erdvės poreikiams. Komplektuokite žemesnius ir aukštus stalo modulius – leiskite svečiui pasirinkti ar jis nori bendrauti su darbuotoju stovėdamas ar sėdėdamas.


5. Atidžiai rinkitės spalvas
Priimamojo ir registratūros interjero spalvos yra be galo svarbios, kadangi skirtingos spalvos sukelia skirtingus jausmus bei sąsajas svečiams. Pavyzdžiui: mėlyna spalva - ramina, raudona - suteikia energijos, o žalia gerina svečio ir aplinkos harmoniją. Puiki mintis yra panaudoti įmonės logotipo ar prekės ženklo spalvas ir kontūrus kuriant priimamojo interjerą.


6. Smulkios interjero detalės – optimalus rezultatas
Norėdami sukurti maksimaliai jaukią priimamojo erdvę, interjerą papildykite augalais, kilimėliais, užuolaidomis bei stilingais apšvietimo elementais. Svečius pamaloninkite pasiūlydami jiems vandens arba šviežos kavos. Neužmirškite pastatyti patogaus naudoti stovo žurnalams, laikraščiams, katalogams ir bukletams.
 

Susiję produktai
Kabykla rūbams, chromas
Kabykla rūbams, chromas
Kodas: 14266
  • Praktiškas skėčių laikiklis
  • Aštuoni kabliai
  • Stabilus, X formos pagrindas
Kilimėlis prie įėjimo Edge, 900x700mm, guma, juodas
Kilimėlis prie įėjimo Edge, 900x700mm, guma, juodas
Kodas: 22391
  • Puikiai nuvalo
  • Atsparus orams ir dėvėjimuisi
  • Nuožulnūs kraštai

Šis straipsnis yra iš kategorijos: