Sofos ir foteliai

Vaikai su aktyvios mokyklos baldais bei priedais

Viskas, kas yra būtina siekiant palaikyti mokinių aktyvumą klasėje.

Pirkti dabar

Sofos ir foteliai

Nauodami AJ Produktai parduodamas biuro sofas, biuro fotelius ir minkštuosius sėdimus baldus, sukursite ypatingai jaukią ir patogią darbo aplinką, kuria džiaugsis, tiek įmonės darbuotojai, tiek svečiai. Mūsų asortimente yra bet kokiam biuro interjero dizainui ir bet kokiam biudžetui tinkančios sofos. Galime pasiūlyti viską, nuo standartinių visą laiką sandėlyje laikomų modelių iki išskirtinių bei unikalių baldų, kurie leis maloniai nustebinti klientus ir biuro svečius.

Kaip išsrinkti tinkamą sofą biuro registratūrai

Biuro registratūra – pirmoji erdvė, kurią pamato klientas, svečias ir potencialus darbuotojas. Patogi ir stilinga priimamojo sofa turi esminę reikšmę kuriant teigiamą pirmąjį įspūdį. Net ir disponuojant palyginus kukliu biudžetu, Jūs galėsite įsigyti registratūros erdvės jaukumą didinantį baldą. Būtina kruopščiai apgalvoti, kokio tipo sofa ar fotelis yra reikalingas, Jūsų įrenginėjamai erdvei. Priimant šį sprendimą, būtina atsižvelgti į patalpos specifiką – vienoje erdvėje labiau tiks funkcionalios biuro sofos, o kitoje – keli stilingi biuro foteliai. Vienas iš universaliausių baldų, kuris ženkliai padidina priimamojo erdvės funkcionalumą yra dvipusės sofos, kitaip vadinamos loveseats. Naršykite produktų kategorijas ir susipažinkite su dominančių prekių specifikacijomis.

Bendros darbo erdvės

Bendros darbo erdvės leidžia bendradarbiams dirbti labiau atsipalaidavus. Tokios darbo aplinkos dažnai naudojamos projektinėms darbo užduotims, ateities planų generavimui ir kitoms veikloms, kurioms yra būtina minimaliai kaustanti erdvė. Biuro sofos – idealus baldas bendroms darbo aplinkoms. Minkštuose ir patogiuose biuro balduose įsitaisę kolegos, bus labiau atsipalaidavę ir produktyvesni. Bendravimas sėdint ant sofų, skirtingai nei sėdint prie darbo stalų, panaikina fizinį barjerą, kuris dažnai yra kliūtis laisvam minčių reiškimui. Biuro sofų ir biuro fotelių komplektai leidžia įrengti aplinkos triukšmą slopinančias bendro darbo vietas.

Patogios poilsio zonos

Biuro darbuotojams yra ypatingai svarbu turėti vietą, kurioje jie galėtų trumpam atsijungti nuo atliekamų užduočių, atsipūsti bei atsipalaiduoti. Biuro poilsio patalpoje ar biuro valgomajame pozicionuojamos biuro sofos, biuro foteliai, kavos staliukai, baro stalai ir baro kėdės – suteikia darbuotojams galimybę pasirinkti, kaip jie pageidauja praleisti savo poilsio laiką. Pastatykite minkštą, patogią ir jaukią sofa – suteikite darbuotojams galimybę pasijusti tarsi namuose. Jaukios ir bestresės aplinkos sukūrimas biuro erdvėje padidins darbuotojų produktyvumą bei sustiprins tarpusavio ryšius kolektyve.

Išsirinkite biuro sofą, kuri tiks Jūsų biuro dekorui

Nesvarbu, ar Jūs pageidaujate odinės biuro sofos, ar išskirtinės spalvos medžiaginiu audeklu aptraukto sofos modelio – mes turime tai, kas tiks būtent Jums. Nesileiskite varžomi savo biurdžeto – dirbtinė oda yra puiki alternatyvai natūraliai odai. Be to, ji atrodo puikiai ir yra ypatingai patvari bei lengvai valoma. Beje, standartiniai biuro baldai, skirtingai nei gaminami pagal užsakymą, leis Jums sutaupyti dar daugiau. Šių baldų mes visuomet turime savo sandėliuose, todėl jie bus pristatyti užsakovui vos per kelias dienas. AJ Produktai asortimente rasite viską, ko reikia norint įrengti stilingą, funkcionalią ir patogią priimamojo erdvę. Jau išsirinkę laukiamojo sofą, rinkitės registratūros stalus, rūbų kabyklas, dirbtinius augalus ir t.t. Mes siūlome įsigyti ir biuro baldus, tokius, kaip reguliuojamo aukščio stalai, ergonomiškos biuro kėdės, konferenciniai stalai, konferencinės kėdės.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Sėdėjimo blokaiModulinės sofosPufaiFoteliaiKavos staliukaiKampinės sofos