• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Tinkamas sporto klubo interjeras – daugiau energijos

Tinkamas sporto klubo interjeras – daugiau energijos
Straipsnis

Sporto klubo interjeras gali daryti įtaką lankytojui labiau nei manote. Pakankamas apšvietimas ir geras triukšmo slopinimas yra keletas iš tų dalykų, kurių pagalba galima padidinti tiek energingumą, tiek motyvaciją.
Susipažinkite su mūsų patarimais kaip įrengti sporto klubą ir sustiprinkite džiaugsmo sporto klube pojūtį!


Apšvietimas, garsas ir optimalus erdvės naudojimas yra tie trys dalykai, kurie turi didelę įtaką siekiant sporto salėje sukurti sportavimui palankią aplinką. Vieni mėgsta mankštintis netriukšmingoje ir ramioje aplinkoje, tuo tarpu kitiems patinka sportuojant klausytis muzikos, žiūrėti televizorių ar šnekučiuotis su draugais.

Sumažinto triukšmo erdvė


Ausinės, prijungtos prie televizorių ir muzikos aparatūros, galėtų būti gera mintis siekiant sumažinti blaškančius garsus sporto klube. Bendrąjį sporto įrenginių ir žmonių skleidžiamą triukšmą galima sumažinti ant sienų pakabinant audinius ir garsą sugeriančias medžiagas. Patiesus storesnius kilimus dažniausiai naudojamose vietose galima prislopinti triukšmą, taip pat tampa paprasčiau netrukdant kitiems ant grindų numesti sunkią įrangą. Be to, tai apsaugo ir patį sporto klubo inventorių.


Nors tose sporto klubo vietose, kuriose naudojami svarmenys, turėtų būti patiestas storesnis kilimas, likusią klubo dalį patartina padengti plonesniu kilimu, nes ant tokio pagrindo lengviau atlikti sporto pratimus.

Išmanūs sprendimai įrangai laikyti


Siekiant, kad erdvė nebūtų apkrauta sporto įranga, reikmenimis ir sporto kilimėliais, ant sienų įrenkite išmanaus laikymo priemones: kablius, plokštes reikmenims bei kabančius bėgius, ant kurių būtų galima nesudėtingai pakabinti įrangą ir reikmenis, kai jie nėra naudojami bei tokiu būdu padidinti naudingą patalpos plotą. Neužkrauta daiktais patalpa savaime atrodo gražiau ir yra erdvesnė, todėl joje būti maloniau.


Švedas P-O Osbeck dirba asmeniniu treneriu ir instruktoriumi. Jis rekomenduoja naudoti šviesias spalvas, nes tai mus teigiamai veikia buvimo sporto salėje metu.


„Žinome, kad šviesiame interjere jaučiame įgaunantys daugiau energijos. Jis tarsi stimuliuoja aktyvumą. Tam, kad nesusidarytų įspūdis, jog esi rūsyje, įrenginėjant klubą patartina to nepamiršti“, - sako jis. Veidrodžiai taip pat suteikia patalpai didesnės erdvės pojūtį ir atspindi joje šviesą.


P-O taip pat pataria sporto klube pritvirtinti pakankamai daug veidrodžių, nes žiūrint į juos galima geriau kontroliuoti savo judesius ir užtikrinti, kad atliekame juos teisingai. Be to, veidrodžiai suteikia patalpoms didesnės erdvės įspūdį ir atspindi šviesą.

Nepamirškite persirengimo kambario


Sporto klubo nariai laiką leidžia ne tik sportui skirtose patalpose, bet ir persirengimo kambaryje. Netgi čia patartina stengtis slopinti garsą ir, atsižvelgiant į skirtingas reikmes, naudoti tinkamus grindų kilimėlius. Persirengimo kambariui itin tinkami vandeniui atsparūs kilimėliai. Kalbant apie asmeninių daiktų laikymą, poreikiai gali skirtis – vieniems gali prireikti didesnės spintelės, kitiems pakanka tiesiog saugiai laikyti asmeninius daiktus. Pritaikykite daiktų laikymo sprendimus atsižvelgdami į patalpose vykdomą veiklą. Ar turite skirti vietos dideliems krepšiams ir ilgoms ledo ritulio lazdoms laikyti? Galbūt pakanka perpus mažesnių spintelių, kuriose telpa krepšys ir striukė?

Gera alternatyva yra Z formos spintelės – dvi viso aukščio spintelės, užimančios tik vienos spintelės vietą. Be to, galima derinti skirtingas spinteles. Tokiu būdu galite sutaupyti tiek vietos, kiek jums reikia, ir tuo pat metu suteikti galimybę kiekvienam pasirinkti daiktų laikymo sąlygas pagal esamus skirtingus poreikius.

Susiję produktai
Kilimėlis šlapioms grindims Ekonomi, W600mm, mėlynas
Kilimėlis šlapioms grindims Ekonomi, W600mm, mėlynas
Kodas: 25862
  • Minkštas ir elastingas
  • Lengvai valomas
  • PVC plastikas

Šis straipsnis yra iš kategorijos: