Kaip optimizuoti atliekų rūšiavimo procesus

Kaip optimizuoti atliekų rūšiavimo procesus

Atliekų rūšiavimo sprendimai – būtini, lengvai sukuriami bei tobulinami ateityje. Tinkamas atliekų rūšiavimo elementų žymėjimas palengvina procesą ir skatina darbuotojus elgtis atsakingai. Pateikiame Jums kelis patarimus, kurie padės sukurti funkcionalų ir patogų naudoti atliekų rūšiavimo sprendimą darbo aplinkoje.

Tausokite energiją ir natūralius išteklius

Atliekų rūšiavimas yra naudingas visiems ir viskam. Tai reiškia, kad ne tik galvaliniai elementai ar kitos pavojingos atliekos, bet ir visos gamybinės atliekos bus tvarkomos tinkamai. Svarbiausia yra suprasti tai, kad naują popierių pagaminti iš perdirbtų medžiagų yra ir pigiau, ir naudingiau viskam, nei seną popierių sudeginti, o vėliau pjauti medžius ir gaminti popierių nuo nulio.
Atliekų rūšiavimo spintelė FAHRENHEIT su 1 stalčiumi
379.-€
Atliekų rūšiavimo konteinerių komplektas EASTON
295.-€

Pradėkite nuo pavojingiausių atliekų rūšiavimo

Taigi, nuo ko pradėti? Geriausia yra pradėti nuo atliekų, kurios kenkia žmogui ir aplinkai labiausiai: pavojingos atliekos. Kai kurių produktų sudėtyse yra toksiškų, sprogių bei degių medžiagų, kurios yra itin pavojingos ir žmonėms, ir gamtai. Panaudotos baterijos, lemputės, fluoroscensinės lempos, kompiuteriai ir elektroninė įranga privalo būti priduoti į specializuotą bei vietinės savivaldybės patvirtintą atliekų surinkimo/tvarkymo aikštelę. Išmetimui ir surinkimui paruoštas pavojingas atliekas reikia laikyti toms atliekoms pritaikytuose konteineriuose.

 

Optimizuokite atliekų rūšiavimą darbo vietoje

Kuo daugiau atliekų išrūšiuojame – tuo labiau saugojame mus supančią aplinką. Taigi, siekiant rūšiuoti maksimalų kiekį atliekų, darbo erdvėje būtina sukurti patogų ir funkcionalų atliekų rūšiavimo sprendimą. Biuruose labai praverčia tik popierinėms atliekoms skirtos, nedidelės šiukšlių dėžės, kurios yra pozicionuojamos šalia kiekvienos darbo vietos. Dirbtuvėse ir sandėliuose, turėtų būti sukurtos atliekų rūšiavimo stotelės. Šių stotelių pozicionavimas yra ne ką mažiau svarbus elementas. O pagrindinė ir svarbiausia taisyklė – kuo daugiau rūšiavimo konteinerių ir rūšiavimo šiukšlių dėžių! Tyrimais įrodyta, kad didelis kiekis atliekų rūšiavimo elementų optimizuoja atliekų rūšiavimo procesus ir leidžia pasiekti geriausius rezultatus.

 

Maksimaliai aiškus ir paprastas atliekų rūšiavimas valgyklose ir valgomuosiuose

Atliekų rūšiavimas darbo valgyklose ir biuro valgomuosiuose turi esminę reikšmę. Yra ypatingai svarbu tinkamai atskirti maisto atliekas nuo popierinių, stiklinių bei plastikinių maisto pakuočių. Tinkamai rūšiuojamos maisto atliekos greitai virsta biodujomis, kas yra itin svarbu aplinkosaugai. Valgyklose ir valgomuosiuose pozicionuojami atliekų rūšavimo konteineriai turi būti aiškiai sužymėti. Siekiant maksimalaus patogumo, verta naudoti ryškius skirtingų spalvų atliekų žymėjimo lipdukus arba konteinerius su skirtingos spalvos dangčiais.
Išsiverčiantis konteineris AZURE
669.-€
Atliekų konteineris su ratukais CLASSIC
399.-€

Bendras buitines atliekas meskite į klasikinį konteinerį

Bendras, buitines ir neperdirbamas atliekas vertėtų saugoti klasikiniame šiukšlių konteineryje, kuris turi būti lengvai ištuštinamas ir lengvai valomas. Galima rinktis skirtingo dydžio konteinerius su pervežimą palengvinančiais dideliais ratukais. Šie konteineriai gaminami iš UV spinduliams atsparaus ir ypatingai tvirto HDPE plastiko.
 

Didelių gabaritų atliekoms naudokite didžiuosius konteinerius

Kuomet atsiranda poreikis tvarkyti ir saugoti didelį kiekį didelių gabaritų atliekas bei sunkias medžiagas – vertėtų rinktis išsiverčiančius konteinerius. Šie ypatingai tvirtos konstrukcijos išverčiami konteineriai pasižymi patvarumu ir atsparumu dėvėjimuisi. Galima rinktis konteinerius, kurių vidinis tūris nuo 150 iki 3000 litrų. Be to, šių konteinerių konstrukcija yra pritaikyta šakiniams krautuvams. Maža to, konteineriai yra siūlomi skirtingų spalvų, kas leidžia maksimaliai palengvinti atliekų rūšiavimo procesus. Kaip priedus galima įsigyti dangčius, ratukus, žymėjimo lipdukus ir t.t.


 

Turite klausimų apie mūsų prekes, paslaugas ar užsakymo procesą?

Susisiekite su mumis - džiaugsimės galėdami Jums pagelbėti.

Optimizuokite atliekų rūšiavimo procesus naudodami mūsų siūlomus produktus

Naujienos ir ypatingi pasiūlymai tiesiai į Jūsų el. pašto dėžutę!

Norite būti informuoti apie ypatingus pasiūlymus ir darbo vietas tobulinančius produktus? Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!
Prašome palaukti...
*Spausdami Prenumeruoti, Jūs sutinkate su mūsų Privatumo Politika.