• Greitas pristatymas
 • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
 • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Tobula tvarka!

Tobula tvarka!
Straipsnis

Pritaikydami daiktų saugojimo sprendimus Jūsų atliekamo darbo specifikai ir aplinkai, sukursite funkcionalią ir patogią darbo erdvę. AJ Produktai kuria ir gamina darbo vietas tobulinančius baldus bei priedus. Naujausias mūsų produktas, tai AJ Produktai dizainerės Elin Basander André kūrinys – baldų serija Modulus. Ši baldų serija puikiai atskleidžia Elin požiūrį į tai, kad biuro baldai turi būti ir gali būti pritaikomi individualiems poreikiams.

 

Modulus seriją sudaro itin universalūs baldai, kurie gali būti pritaikomi individualioms darbo erdvės reikmėms bei darbuotojų poreikiams. Šios serijos baldų universalumas leidžia nesunkiai rasti individualų sprendimą ir baldus pakeisti taip, kaip to reikalauja aplinkybės.


Nuo idėjos iki galutinio produkto


Baldų serija buvo kurta glaudžiai bendradarbiaujant su Slupske (Lenkija) įsikūrusia AJ Produktai baldų gamykla. Šioje gamykloje yra gaminami stalai, lentynos, spintos, spintelės ir pan. AJ Produktai Metal Design gamykloje, kuri yra įsikūrusi Trnava miestelyje, Slovakijoje, gaminamos metalinės persirengimo spintelės, saugojimo spintos, stelažai ir t.t. Faktas, kad mūsų įmonė ir kuria, ir gamina produktus, leidžia mums efektyviai kontroliuoti visa procesą nuo dizaino kūrimo iki galutinio produkto atsižvelgiant į ekologinius reikalavimus, darbo aplinkos veiksnius ir kokybę.


- Projektuodami ir gamindami produktus, labiausiai koncentruojamės į kliento poreikius. Pasirinkę baldų seriją Modulus, biuro erdvę be vargo pritaikysite sau ir savo poreikiams. Pavyzdžiui: saugojimo spintos viduje ar išorėje galima sumontuoti kabliukus ir taip įrengti rūbams ir tašėms puikiai tinkančią kabyklą, - teigia Elin.


Lengvai pritaikomi daiktų saugojimo sprendimai


Šiuolaikinės darbo erdvės reikalauja maksimalaus saugojimo baldų funkcionalumo. Modulus serijos daiktų saugojimo baldų nugarinės pusės yra tokios pat išvaizdžios, kaip ir priekinės, todėl šiuos baldus galima pozicionuoti biuro erdvės viduryje, panaudoti, kaip pertvaras arba sukurti kambario kambaryje efektą. Funkcionalūs prie sienos tvirtinami baldai, spintos ir spintelės su stumdomomis durimis bei individualiems poreikiams pritaikomos spintos – visa tai Jums gali pasiūlyti baldų serija Modulus.


- Pradėdami kurti šią baldų serija, mes į procesą įtraukėme mūsų pardavimų skyriaus darbuotojus, nes būtent jie žino geriausiai, kokio funkcionalumo reikalauja pirkėjas iš savo daiktų saugojimo baldų, - paaiškina Elin.


Sprendimai visoms darbo erdvėms


AJ Produktai siūlo pilnus daiktų saugojimo sprendimus visoms darbo erdvėms, visiškai nesvarbu ar tai nedidelis biuras, ar milžiniškas sandėlis.


- Didžiausias mūsų siūlomų baldų privalumas yra jų funkcionalumas ir universalumas – jie gali būti panaudoti daugumoje erdvių. Pavyzdžiui, mūsų gaminamos metalinės saugojimo spintos puikiai tinka tiek biuruose, tiek sandėliuose. Mes siūlome įsigyti viską, nuo paprasčiausių ir pigiausių daiktų saugojimo sprendimų iki prabangių bei išskirtinių baldų. Pas tikrai rasite tai, ko reikia būtent Jums, - teigia Elin.

Susiję produktai
Saugojimo spinta Style, 4 lentynos, 1900x1000x400mm, balta, baltos durys
Saugojimo spinta Style, 4 lentynos, 1900x1000x400mm, balta, baltos durys
Kodas: 10245
 • Aukšta kokybė
 • 4 reguliuojamos lentynos
 • Skirtingų spalvų
Spintelė stumdomomis durimis, 2 lentynos, 925x1200 x415 mm, Pilka/Pilka
Spintelė stumdomomis durimis, 2 lentynos, 925x1200 x415 mm, Pilka/Pilka
Kodas: 151387
 • Vietą taupančios - stumdomos durelės
 • Rakinama
 • Patvarus laminatas
Iš šono atidaroma spintelė Modulus, kairė, balta
Iš šono atidaroma spintelė Modulus, kairė, balta
Kodas: 1613213
 • Galima naudoti, kaip pertvarą
 • Aukštesnis modelis
 • Trys lentynos

Šis straipsnis yra iš kategorijos: