• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Interjero detalės, sumažinsiančios triukšmą darbe

Triukšmo patalpoje sumažinimas
Straipsnis

Trikdantys garsai darbe yra dažna problema, ypač atviro išplanavimo biuruose. Prasta garsinė aplinka veikia susikoncentravimą, žinių įsisavinimą, atmintį ir mažina produktyvumą. Tačiau yra sprendimų to išvengti.
– Didelėse patalpose, kur yra daug žmonių, kyla daug garsų, kurie nėra slopinami. Jei apie tai galvojama įrenginėjant patalpas, galima kontroliuoti triukšmo lygį, – teigia Roger Evertsson, AJ Produktų pirkimų vadybininkas.

Kokie garsai labiausiai trikdo darbe priklauso, žinoma, nuo darbovietės, tačiau pati dažniausia problema yra tie garsai, kuriuos sukeliame patys, tai yra kalbėjimas ir žingsnių garsas. Tiesa ir tai, kad juos sudėtinga pašalinti. Mūsų smegenys kaip tik yra pasiruošusios priimti tai, ką sako kiti žmonės.

Visi gali sumažinti triukšmą

Be gero patalpų išplanavimo – pakankamo atstumo tarp darbo vietų, akustinių plokščių ant lubų ir ant sienų, taip pat užuolaidų ir kilimų, mažinančių garsą, svarbu pagalvoti, kaip patys galime sumažinti triukšmą. Esant belaidžiams telefonams ir nešiojamiems kompiuteriams galima pasišalinti, kad netrukdytume kolegoms ir galėtume patys netrukdomi dirbti. Kitas paprastas būdas pagerinti garsinę aplinką, kai toje pačioje patalpoje dirba daug žmonių – pritildyti ar išjungti skambučio signalą ir kompiuterio garsą.

Planuokite atsižvelgdami į garsus

Daugumoje darboviečių taip pat yra trikdančių aplinkinių garsų, pavyzdžiui, ventiliatorių ir mašinų, kurios nuolatos dirba. Čia reikia sąmoningai nuspręsti, kur jas statyti ir bandyti sumažinti triukšmą.

– Visos minkštos ir akytos medžiagos sugeria garsą, o kietos medžiagos gali nukreipti garsą tam tikra kryptimi, ypač rekomenduojamos yra veltinio plokštės ir audiniai, kurie dar ir suteikia darbo vietai daugiau jaukumo. Naudojant skirtingų tipų garso absorbentus, galima sukurti gerą garsinę aplinką, – teigia Roger Evertsson.

Susiję produktai
Garsą sugeriančios plokštės Square, 600x600x9mm, 8 vnt.
Garsą sugeriančios plokštės Square, 600x600x9mm, 8 vnt.
Kodas: 137970
  • Triukšmą slopinanti dekoracija
  • Sukurkite savo interjerą
  • Tarnauja, kaip skelbimų lenta
"Visos minkštos ir akytos medžiagos sugeria garsą, ypač rekomenduojamos yra veltinio plokštės ir audiniai, kurie dar ir suteikia darbo vietai daugiau jaukumo."
Roger Evertsson
Roger Evertsson AJ Produktų pirkimų vadybininkas.