• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Mobili stiklinė rašymo lenta Stella, šviesiai mėlyna

Kodas: PN2632
Spalva:
Pasirinkite Spalva!
Pasirinkti...
Geltona
Pilka
Šviesiai mėlyna
Šviesiai oranžinė
Šviesiai pilka
Šviesiai raudona
Šviesiai rožinė
Šviesiai ruda
Šviesiai žalia
Žalia
629.-€
Kainos be PVM
Produktas ištrintas sėkmingai
Įdėti į krepšelį
  • Magnetinis, blizgus paviršius
  • Galima naudoti su arba be ratukų
  • Modernus, unikalus dizainas
Mobili, iš blizgaus optinio stiklo pagaminta, magnetinė rašymo lenta. Rašymo lenta komplektuojama su poliruoto aliuminio stovu, ratukais ir popieriaus laikiliais. Reikalingi ypatingai stiprūs magnetai - ieškoti prie priedų.
  • Mobili stiklinė rašymo lenta Stella, šviesiai mėlyna
info
  • Informacija apie produktą
  • Priedai
  • Pristatymas ir apmokėjimas
Daugiau informacijos apie produktą
Iš grūdinto optinio stiklo pagaminta, puikiai atrodanti ir spalvinga rašymo lenta yra 4 mm. storio. Lentos konstrukcijoje nėra rėmo – taip pasiekiamas minimalistinis ir šviesus efelktas. Šiuolaikinis dizainas garantuoja, kad lenta bus ne tik elegantiška esamo interjeros dalis, tačiau ir naudingas Jūsų darbo darbo įrankis! Šios rašymo lentos buvo kurtos atsižvelgiant į profesionalius vartotojų poreikius ir reikalavimus. Jos - multifunkcionalios ir gali būti naudojamos ne tik, kaip rašymo lentos, tačiau ir kaip skelbimų lentos, kadangi konstrukcijoje yra įrengti popieriaus lapų laikikliai. Ant grūdintu stiklu padengto, blizgaus rašymo paviršaus – lengva ir malonu rašyti, be to – paviršius yra ilgaamžis bei tinkamas kasdieniam naudojimui. Magnetinis rašymo lentos paviršius, magnetų pagalba, suteikia Jums galimybę, greitai ir patogiai iškabinti svarbią informaciją. Ypač stiprius, specialiai stiklinėms rašymo lentoms pritaikytus magnetus, galite įsigyti kaip papildomus priedus. Poliruoto aliuminio stovas su keturiais ratukais, leidžia Jums lengvai perstumti rašymo lentą į kitą vietą. Du iš keturiu ratukų yra aprūpinti individualiais stabdžiais, dėl šios funkcijos, rašymo metu, lenta išliks stabili. Jei lentos mobilumas nėra Jums reikalinga opcija, rašymo lentą galite įsigyti ir be ratukų. Stacionari lenta – puikiausia skelbimų lenta. Užsisakę tamsesnės spalvos rašymo lentą – neužmirškite užsisakyti balto rašiklio, kuriuo parašyta informacija bus puikiai matoma.
Produkto specifikacijos
Aukštis: 1575 mm
Plotis: 650 mm
Bendras aukštis: 1960 mm
Storis: 4 mm
Spalva: Geltona , Pilka , Šviesiai mėlyna , Šviesiai oranžinė , Šviesiai pilka , Šviesiai raudona , Šviesiai rožinė , Šviesiai ruda , Šviesiai žalia , Žalia
Medžiaga rėmas: Aliuminis
Medžiaga rašomasis paviršius: Stiklas
Forma: Tiesūs kampai
Funkcija: Su magneto funkcija
Svoris: 26,5 kg , 28,3 kg
Montavimas: Pristatoma nesurinkta
Garantija: 3 metai
Rodyti visą informaciją
Pristatymas ir apmokėjimas
Informacija apie pristatymą


Pristatymo laikas ir mokesčiai

Svarbu: karantino laikotarpiu, prekių puslapiuose nurodomi pristatymo terminai gali neženkliai skirtis nuo realių. Norėdami sužinoti tikslų Jus dominančio produkto pristatymo terminą, susisiekite su pardavimų skyri ...

Skaityti daugiau
Kainos ir apmokėjimo būdas


Visuose mūsų pardavimo kanaluose kainos nurodytos Eurais (EUR) be PVM. Mūsų el. parduotuvėje kainas lengvai perskaičiuosite į kainas su PVM.

Kainos galioja tol, kol nenurodoma kitaip. Prekių, kurioms skelbiamos įvairios akcijos, kainos galioja iki ...

Skaityti daugiau