Prezentacijų įranga ir priedai

Biuro interjero dizainas

Aktyvus biuras: darbas ten, kur Jūsų mintys, o ne darbo stalas

Skaityti daugiau

Prezentacijų įranga ir priedai

Tinkamai parengtos prezentacijos – būtina augančio varslo sąlyga. Tinkamai ir funkcionaliai įrengtos prezentacijų ir susirinkimų erdvės leidžia patogiai ir efektyviai surengti prekės, produkto ar veiklos pristatymą.

Projektorių ekranai

Viena iš būtinų efektyvios prezentacijos priemonių yra kokybiškas ekranas projektoriams. Aukščiausios kokybės ekrane rodomi vaizdai bus aiškiai matomi ir paliks neišdildomą įspūdį. Aj Produktai siūlo standartinius ir HD kokybės projekcinius ekranus. Projekciniai ekranai yra parduodami skirtingų išmatavimų. Galima rinktis rankomis valdomą projektorių ekraną arba ekraną su varikliu, kuris automatiškai išvynioja ir suvynioja ekraną į laikiklio rėmą.

Rašymo lentos

Prezentacijų ir konferencijų patalpose reikalingos patogios naudoti ir labai patvarios rašymo lentos. AJ Produktai siūlo ypatingai didelį rašymo lentų ir jų priedų asortimentą. Mes siulome: standartines rašymo lentas, magnetines rašymo lentas, mobilias rašymo lentas ir planavimo lentas. Vienas ir funkcionaliausių rašymo lentų modelių yra kelių paviršių rašymo lentos. Tai multifunkcinės rašymo lentos su kelias atidaromais paviršiais. Šios lentos unikalios tuom, kad ant vienos dalies parašytos informacijos nereikia nuvalyti, galima tiesiog užlenkti tą lentos dalį.

Stiklinės rašymo lentos

Ne ką mažiau praktiškas biuro piredas yra stiklinės rašymo lentos. Ant šių lentų surašyta informacija ir nubraižyti grafikai bus itin aiškiai matomi. Grūdinto stiklo rašymo paviršius - ypatingai patvarus. Šios rašymo lentos, tai ne tik funkcionalus biuro priedas, tačiau ir stilinga biuro interjero detalė. AJ Produktai siūlo standartines stiklines rašymo lentas, stiklines rašymo lentas su magnetiniu paviršiumi ir mobilias stiklines rašymo lentas. Galima rinktis iš didelės siūlomų spalvų paletės.

Skelbimų lentos

Mūsų įmonė siūlo didelį biuro skelbimo lentų pasirinkimą. Naudojant praktiškas skelbimų lentas, Jūs patogiai paskelbsite bendras žinutes ir pasidalinsite inforacija biure.