Stiklinės rašymo lentos

Darbo vietos interjero dizainas

Kaip sumaniai įrengti biuro interjerą?

Skaitykite patarimus

Stiklinės rašymo lentos – praktiškos ir funkcionalios darbo priemonės

Nuo 1975 metų AJ Produktai pagrindinis tikslas buvo ir yra tobulinti darbo erdves bei pritaikyti jas individualiems poreikiams. Vienas funkcionaliausių ir naudingiausių priedų visose prezentacijose ir pamokose yra stiklinės rašymo lentos. AJ Produktai internetinės parduotuvės www.ajproduktai.lt asortimente – stilingos, patvarios ir lengvai prižiūrimos mobilios ir sieninės stiklinės rašymo lentos.

Magnetinės rašymo lentos – efektyvioms ir vizualiai patrauklioms prezentacijoms

Stiklinės magnetinės rašymo lentos – tai ne tik rašymo paviršiai, bet ir elegantiški biuro elementai, kurie puikiai dera prie bet kokio interjero dizaino. Mūsų siūlomos stiklinės rašymo lentos yra pagamintos iš aukštos kokybės grūdinto stiklo, kurį lengva valyti ir prižiūrėti. Baltos, žalios, rudos ir kitų spalvų stiklo rašymo lentų variantai suteikia ryškų foną Jūsų idėjoms, kad kiekvienas pristatymas būtų vizualiai patrauklus.

Stiklinės rašymo lentos: kaip pasirinkti tinkamiausias?

Norėdami sukurti kūrybišką ir gyvybingą erdvę, rinkitės rožinės, žydros, oranžinės ar violetinės spalvos stiklines rašymo lentas. Jei įrenginėjate konferencines patalpas, vertėtų naudoti baltos, pilkos, rudos ar juodos spalvos stiklines rašymo lentas. Mes siūlome skirtingo tipo ir skirtingų paskirčių produktus. Ant sienos montuojamos stiklinės rašymo lentos skirtos dideliam kiekiui darbuotojų, kasdieniam naudojimui. Jei Jums reikia vienos rašymo lentos, kurioje būtų galima pozicionuoti visiems biuro darbuotojams aktualią informaciją, rinkitės mobilią rašymo lentą su ratukais. AJ Produktai asortimente rasite skirtingų spalvų produkciją, kuri tikrai atitiks Jūsų verslo aplinkos reikalavimus.

AJ Produktai stiklinės rašymo lentos – kiekvieno poreikiams

AJ Produktai supranta patikimų ir aukštos kokybės priemonių prezentacijoms svarbą, todėl mūsų stiklinės rašymo lentynos, kaip ir biuro baldai, sukurtos taip, kad atitiktų šiuolaikinių darbo vietų reikalavimus bei skatintų bendradarbiavimą. Nesvarbu, ar pristatote svarbią verslo prezentaciją, vedate pamoką, ar generuojate kitą svarbią idėją, mūsų stiklinės rašymo lentos padės sklandžiai įgyvendinti visus Jūsų projektus. Pagerinkite savo darbo vietos funkcionalumą su AJ Produktai siūlomomis stiklinėmis rašymo lentomis.