Stiklinės rašymo lentos

Biuro interjero dizainas

Aktyvus biuras: darbas ten, kur Jūsų mintys, o ne darbo stalas

Skaityti daugiau

Stiklinės rašymo lentos

Nuo 1975 metų, AJ produktai pagrindinis tikslas buvo ir yra tobulinti darbo erdves ir pritaikyti jas individualiems poreikiams. Vienas funkcionaliausių ir naudingiausių priedų visose prezentacijose ir pamokose yra stiklinė rašymo lenta. AJ Produktai siūlo įsigyti stilingas, patvarias ir lengvai prižiūrimas rašymo lentas. Žemiau pateiktame tekste paaiškinsime tam tikras stiklinių rašymo lentų funkcijas.

Spalvos ir tipai

Mūsų asortimente rasite skirtingų spalvų produkciją, kuri tikrai atitiks verslo aplinkos reikalavimus. Pavyzdžiui, norėdami sukurti kūrybišką ir gyvybingą erdvę, naudokite rožinę, žydrą, oranžinę bei violetinę spalvas. Kita vertus, jei įrenginėjate konferencines patalpas, vertėtų naudoti baltą, pilką, rudą ar juodą spalvas. Mes siūlome skirtingo tipo ir skirtingų paskirčių produktus. Ant sienos montuojamos stiklinės rašymo lentos skirtos dideliam kiekiui darbuotojų, kasdieniam naudojimui. Jeigu Jums reikia vienos rašymo lentos, kurioje galima būtų pozicionuoti visiems biuro darbuotojams aktualią informaciją – rinkitės mobilią rašymo lentą su ratukais. Naršykite stiklinių rašymo lentų kategorijas – susiraskite tai, kas atitiks Jūsų poreikius.

Medžiagos ir išvaizda

Mes parduodame iš grūdinto stiklo pagamintas stiklines rašymo lentas, kurios maksimaliai tiksliai atvaizduoja spalvas ir atrodo puikiai. Šių rašymo lentų paviršius – labai švelnus, todėl ant jo rašyti ir nutrinti užrašus yra labai lengva. Šios rašymo lentos tinka intensyviam ir kasdieniam naudojimui. Stiklinių rašymo lentų tvirtinimui yra naudojami paslėpti elementai, todėl susidaro įspūdis, kad lentos tiesiog kybo ore. Rašymo lentų paviršius – magnetinis, todėl, naudojant magnetus, ant jų galima privtirtinti spausdintą informaciją, dokumentus ir t.t. Pasidomėkite kiekvieno produkto specifikacijomis. Kilus klausimams – susisiekite su pardavimų skyriaus darbuotojais.

Priedai ir aksesuarai

Siekiant iš rašymo lentų išgauti maksimalią naudą konferencjų bei prezentacijų metu, vertėtų naudoti rašymo lentų priedus bei aksesuarus. Pavyzdžiui, galima įsigyti rašymo lentos naudojimo pradžios priemonių komplektą, kuriame yra viskas, ko reikia patogiam darbui su rašymo lentomis. Šiame komplekte yra keturi rašikliai, magnetiniai rašiklių laikikliai, magnetai, valymo skystis bei valymo šluostė. Be to, šiuos priedus galima įsigyti ir kiekvieną individualiai. Be stiklinių rašymo lentų, mūsų asortimente rasite didelį standartinių rašymo lentų ir skelbimo lentų pasirinkimą. Norėdami gauti papildomos informacijos apie produktus, pasinaudokite pagalbos realiuoju laiku paslauga.