Stovai, bukletams, žurnalams, brošiūroms

Vaikai su aktyvios mokyklos baldais bei priedais

Viskas, kas yra būtina siekiant palaikyti mokinių aktyvumą klasėje.

Pirkti dabar

Stovai, bukletams, žurnalams, brošiūroms

Kievienas priimamasis turi būti įrengtas taip, kad sukurtų teigiamą pirmąjį įspūdį biuro ar kitos darbo erdvės svečiams. Priimamojo baldai, kilimai laukiamiesiems ir dirbtiniai augalai – tinkamą priimamojo interjerą kuriantys elementai. Ne ką mažiau svarbūs priimamojo erdvės priedai yra stovai žurnalams, brošiūroms ir literatūrai. Šie stilingi, patogūs naudoti ir labai funkcionalūs priedai leis priimamajame ar laukiamajame pozicionuoti informacinę verslo medžiagą, reklaminę medžiagą, žurnalus, laikraščius ir kitą literatūrą. Žemiau esančiame tekste aprašysime kelis skirtingus žurnalų stovų tipus.

Pastatomi stovai žurnalams ir mobilūs žurnalų stovai

Prie įdėjimo ar prie registratūros stalo pozicionuojami stovai žurnalams leidžia patogioje ir praktiškoje vietoje sudėti verslui svarbią literatūrą. Skirtinguose skyreliuose sudėti informaciniai ar reklaminiai leidniai yra lengvai pasiekiami, puikiai matomi. Be to, juos patogu išimti ir įdėti atgal. Mūsų asortimente rasite skirtingus stilingų ir funkcionalių žurnalų stovų modelius. Taip pats siūlome įsigyti ir mobilius žurnalų bei brošiūrų stendus. Šiuos stendus yra patogu pervežti į kitą vietą, todėl jie ypatingai naudingi mugių ar konferencijų metu.

Prie sienos tvirtinami stovai brošiūroms

Jei darbo erdvėje yra jaučiamas laisvos vietos trūkumas, vertėtų rinktis ant sienos tvirtinamus žurnalų stovus ir brošiūrų lentynas. Tai labai praktiški ir itin kompaktiški priimamojo aplinkos priedai, kuriuose galima pozicionuoti svarbią spausdintą medžiagą. AJ Produktai siūlo įsigyti skirtingos talpos, skirtingo dydžio ir skirtingo dizaino ant sienos tvirtinamus stovus žurnalams. Reikia konsultacijos – susisiekite su pardavimų skyriumi. Naršykite mūsų siūlomų produktų kategorijas ir lengvai raskite visa tai, kas yra būtina ne tik priimamojo, bet ir biuro, sandėlio, kavinės įrengimui.