Pašto ir siuntų rūšiavimas

Įsigykite kokybiškus produktus ir žemesnę kainą!

Visi išparduodami produktai

Pašto ir siuntų rūšiavimas

Įsivaizduokite, jog dirbate ten, kur didelis kiekis dokumentų, vokų ir panašių daiktų, kurie saugomi ant darbo stalų ir panašiai. Esant tokiai betvarkei, labai paprasta pamesti svarbius dokumentus, o jų paieškai sugaišti labai daug brangaus laiko. AJ Produktai asortimente yra tvarką ir organizuotumą biure palaikyti padedantys sprendimai. Naršykite produktų kategorijose ir raskite Jūsų poreikius atitinkančius daiktų saugojimo baldus. Žemiau esančiame tekste aptarsime skirtingus pašto rūšiavimo spintų tipus.

Korespondencijos rūšiavimo spintos

Į kiekvieną biurą reguliariai atkeliauja didelis kiekis pašto siuntų, kurios turi būti tinkamai išrūšiuotos. Nauojant mūsų parduodamas pašto rūšiavimo spintas, galėsite patogiai ir organizuotai saugoti siuntas, vokus, dokumentus ir t.t. Spintos aprūpintos dideliu kiekiu skyrių su arba be durelių. Durelės yra aprūpintos individualiais užraktais, kurie užtikrina maksimalią skyriaus turinio apsaugą. Dauguma atvirų rūšiavimo spintų yra aprūpintos reguliuojamo aukščio lentynomis, kurios leidžia baldą pritaikyti individualiems poreikiams. Mes siūlome įsigyti iš lakštinio plieno arba iš laminato pagamintas spintas – tiek vienos, tiek kitos yra labai patvarios ir lengvai valomos. Siekiant sukurti optimalų pašto rušiavimo sprendimą, rekomenduojama lentynas pažymėti etiketėmis, joms yra skirtos specialios vietos ir laikikliai. Galima rinktis baltos spalvos, beržo ir buko apdailos spintas. Esant poreikiui, spintas galima tvirtinti prie sienos. Iškilus klausimams - kreipkitės į mūsų pardavimų skyrių.

Pašto spintelės

Spintelės – idealus mūsų parduodamų pašto rūšiavimo spintų priedas, dokumentų ir kitų daiktų saugojimui. Šiuose moduliuose yra dvi lentynos, kurių kiekvienoje telpa 15 A4 formato segtuvų. Be to, konstrukcijoje yra įrengta plati, ištraukiama lentyna, kuri gali būti naudojama pašto rūšiavimui arba, kaip darbo paviršius. Ant spintelių galima papildomai sudėti dokumentų lentynėles, taip sukuriamas optimalus sprendimas. Siūlome įsigyti pašto rūšiavimo sistemą Ambitious, kuri savyje apjungia pašto rūšiavimo spintą, atviras lentynas ir spintelę. Be pašto rūšiavimo baldų, siūlome įsigyti ugniai atsparias spintas, spintas su stumdomomis durimis, sukabinimų aplankų spintas ir dar daug kitų efektyvaus daiktų bei dokumentų saugojimo sprendimų. Derinkite šiuos modulius su AJ Produktai biuro baldais – sukurkite optimaliausią sprendimą.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Rūbų kabyklosKavos staliukaiRegsitratūros stalai