Atliekų rūšiavimas

Atliekų rūšiavimas

Kaip optimizuoti atliekų rūšiavimą?

Skaityti straipsnį

Atliekų rūšiavimas

Nuo biuro erdvės iki dirbtuvių – kievienai be išimties darbo vietai yra reikalingi funkcionalūs atliekų tvarkymo sprendimai. Švari ir tvarkinga darbo vieta, gerina darbuotojų savijautą bei produktyvumą. AJ Produktai asortimente yra didelis šiukšlių dėžių, atliekų konteinerių ir kitų atliekų tvarkymo produktų pasirinkimas. Įsigykite kokybiškas priemones – palaikykite tinkamą tvarką darbo erdvėse. Svarbu tai, kad kasdien naudojami produktai turi idealiai atitikti individualius darbo aplinkos poreikius. Žemiau esančiame tekste pateiksime smulkesnę informaciją apie skirtingus atliekų konteinerių tipus.

Atliekų rūšiavimo konteineriai

Praktiškos šiukšlių rūšiavimo šiukšliadėžės su kojiniais pedalais – puikus pasirinkimas biurams, mokykloms ir restoranams. Moduliuose įrengti išimami vidiniai konteineriai su rankenomis – tai palengvina jų ištuštinimą. Kojinių pedalų spalvos – skirtingos, tai optimizuoja atliekų rūšiavimą. Mūsų siūlomos šiukšlių dėžės pagamintos iš nerūdijančio plieno – tvirtos, patvarios ir stilingos medžiagos. Norėdami sužinoti specifikacijas – spustelkite ant produkto nuotraukos.

Ekonomiškos atliekų rūšiavimo stotelės

Trijų šiukšlių dėžių komplektas leidžia sukurti individualų atliekų rūšiavimo sprendimą. Šie atliekų tvarkymo produktai pagaminti iš lengvai valomo plastiko, kuris idealiai tinka virtuvėms, biurams, dirbtuvėms, poilsio centrams ir pan. Atliekų konteinerius galima sustatyti vieną šalia kito ir, naudojant etiketes, sužymėti konteinerių paskirtį. Parduodame ir etikečių komplektus po 5 vnt. Kilus klausimams – susisiekite su pardavimų skyriumi.

Atliekų tvarkymo komplektai

Be šiukšlių rūšiavimo stotelių, siūlome įsigyti atliekų tvarkymo ir rūšiavimo komplektus, kuriuos sudaro šiukšlių konteineriai su ratukais, skirtingų spalvų dangčiai ir atliekų etiketės. 30% šiukšlių dėžių su ratukais konstrukcijos sudėties sudaro perdirbtas polietilenas. Ø 200 mm ratukai palengvina konteinerio transportavimą. Šios šiukšlių dėžės puikiai tinka bet kokioms darbo erdvėms – nuo dirbtuvių ir sandėlių iki mokyklų ir biurų. Galima įsigyti ir 120 litrų tūrio atliekų konteinerius, kurie puikiai tiks specialios paskirties darbo erdvėms. Be atliekų konteinerių ir šiukšlių dėžių, pas mus galite įsigyti ir šiukšlių maišus, stovus šiukšlių maišams ir t.t.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Valytojo vežimėliaiMaišai skalbiniamsLipdukaiAtliekų konteineriai