Septyni žingsniai įrenginėjant nugalėtojų vertą rūbinę

Visiškai nesvarbu, ar įrenginėjama rūbinė bus darbo vietoje, sporto klube ar sporto arenoje – ji privalo būti aprūpinta dideliu daiktų saugojimo sprendimų kiekiu, funkcionali ir tinkama socializacijai. Maža to, funkcionalioje rūbinėje turi būti patogu ir maksimaliai paprasta palaikyti tvarką – valyti patalpą, surinki ir išvežti nešvarius skalbinius ir t.t. Žemiau pateikiame kelis patarimus, kurie padės sukurti optimaliausią rūbinės sprendimą.


1. Pradėkite nuo grindų
Kilimai ir kilimėliai turi esminę įtaką rūbinės erdvės patogumui ir funkcionalumui. Žinoma, būtina parinkti aplinkos poreikius atitinkančius kilimus. Visų pirma – durų kilimėlis arba kilimas su nešvarumų pašalinimo paviršiumi. Toks kilimas apsaugos patalpą nuo nepageidaujamų nešvarumų patekimo į jos vidų. Patalpos viduje, turi būti naudojamas kito tipo durų kilimėlis – tas, kuris puikiai sugeria drėgmę. Prie persirengimo spintelių ir suoliukų reikia naudoti kilimėlius su neslystančia apatine dalimi – taip bus padidintas aplinkos saugumas ir išvengta nepageidaujamų traumų. Beje, verta prisiminti, kad šlapioms grindims skirti kilimai yra ypatingai patogūs, jie pagaminti iš higieniškos, lengvai valomos ir triukšmą slopinančios medžiagos.


2. Daiktų saugojimo sprendimas pagal individualius poreikius
Atėjus laikui rinktis persirengimo ir rūbų spinteles, būtina atsižvelgti į individualius poreikius. Patalpos dydis, maksimalus naudotojų kiekis, papildoma įranga, kuri bus laikoma persirengimo spintelėse – visa tai ypatingai svarbu renkantis Jums tinkantį produktą. Jums reikalinga vieta, kurioje tilptų didelės tašės, ledo ritulio lazdos ir apsaugos Tokiu atveju Jums vertėtų rinktis pilno aukščio persirengimo spinteles. Jei vieta reikalinga tik nedidelei tašei bei striukei – dviejų skyrių spintelė tiks labiausiai. Patalpos mažos? Jaučiamas laisvos vietos deficitas? Persirengimo spintelės Z su dviem pilno aukščio skyriais yra tobulas pasirinkimas.
Renkantis persirengimo spinteles reikėtų nepamiršti apie smulkias, tačiau itin svarbias detales, tokias, kaip ventiliacijos angos, sukabinimo kabliukai, rūbų sukabinimo skersiniai ar tylų durų uždarymą užtikrinantys guminiai amortizatoriai. Galiausiai išsirinkite pakabinamas spyneles arba cilindrinius užraktus.


3. Papildomos spintelės asmeniniams daiktams
Esant poreikiui, be persirengimo, papildomai galima pozicionuoti ir asmeninių daiktų spinteles. Tokiu atveju, lankytojai galės saugiai pasidėti savo telefonus, raktus, papuošalus bei kitas mažas vertybes neužimdami visos persirengimo spintelės. Siekiant išvengti būriavimosi, tokias spinteles verta pozicionuoti prie įėjimo į rūbinę arba registratūroje.


4. Vietos turi būti pakankamai visiems
Tikrai bus momentų, kada rūbine, vienu metu, naudosis didelis kiekis žmonių. Net ir tokiais atvejais būtina užtikrinti, kad vietos pakaktų viesiems. Jei įmanoma, tarp persirengimo spintelių eilių turi būti palikta pakankamai vietos. Verta naudoti persirengimo suoliukus su rūbų kabyklomis – toks sprendimas sutaupo daug vietos.


5. Sukurkite erdvę komandos pasitarimams
Persirengimo kambarys arba rūbinė, tai patalpos kuriose ne tik persirenginėjama. Tai vieta, kurioje vyksta ypatingai svarbūs komandos pokalbiai ar pasitarimai prieš ar po rungtynių. Jei vietos yra pakankamai – vertėtų įrengti poilsio erdvę pasitarimams. Ten turėtų būti pozicionuojami keli patogūs baldai, rašymo lenta, staliukas ir pan.Sieninė rašymo lenta – puikus tokios erdvės priedas. Kaip alternatyvą galima rinktis ir mobilią rašymo lentą, kurią patogu perstumti į kitą vietą. Be to, persirengimo kambariuose vertėtų pozicionuoti ir kūrybiškumą bei jaukumą didinančius augalus.


6. Optimizuokite valymo ir skalbimo procesus
Nešvarių skalbinių surinkimas – kasdienė darbo proceso dalis sporto klubuose ir pan. Laimei, yra daug šiuos darbus palengvinančių prouktų, tokių, kaip ant maišų laikiklių pozicionuojami maišai skalbiniams, nešvarių skalbinių spintelės ar skalbinių vežimėliai.
Valytojams taip pat labai pravers išmanus rūbinės įrengimo sprendimas. Paklausite koks? Valytojai bus tikrai dėkingi, jei įrenginėdami rūbinę pasirinksite ne spintelių grindjuostę, o kojų rėmą. Šis rėmo tipas leidžia lengvai ir patogiai išplauti grindis po spintelės konstrukcija.


7. Pasiruoškite netikėtumams
Dažnai nutinka taip, kad viskas įvyksta ne taip, kaip buvo suplanuota. Persirengimo kambario arba rūbinės erdvėje pozicionuojamas pirmosios pagalbos rinkinys leis greitai suteikti kokybišką – būtiną pirmąją pagalbą, nutikus nelaimingam atsitikimui. Sieniniame pirmosios pagalbos rinkinyje yra tvarsčiai, pleistrai, antiseptinės servetėlės ir t.t. Aiškiai matomas stovas užima labai mažai vietos.


Architektams: mūsų parduodamas spinteles rasite BIM Objects
Persirengimo kambarių ir rūbinių įrengimas tapo žymiai lengvesniu. Nuo šiol, visi AJ Produktai persirengimo ir rūbų spintelių modeliai yra sukelti į BIM Objects. Mes siūlome įsigyti skirtingų modelių, skirtingų spalvų, skirtingų paskirčių spinteles, kurios tikrai tiks Jūsų darbo vietos rūnbinėms, sporto klubams, sporto arenoms, baseinams ar SPA centrams. Norite sužinoti daugiau – ieškokite mūsų produkcijos BIM Objects.


Naujienos ir ypatingi pasiūlymai tiesiai į Jūsų el. pašto dėžutę!

Norite būti informuoti apie ypatingus pasiūlymus ir darbo vietas tobulinančius produktus? Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!
*Spausdami Prenumeruoti, Jūs sutinkate su mūsų Privatumo Politika.