Socialinis tvarumas

Puiki savijauta darbe

Norime, kad AJ Produktai būtų atvira, skatinanti ir lygiomis galimybėmis visiems išsiskirianti darbo vieta. Bendravimo kultūra, kuria kūrėme ir stiprinome ilgus metus - itin svarbi mūsų veiklos dalis. Mūsu tikslas - laikytis savo nustatytų vertybių, tokių, kaip atsakingumas, išmanymas, paslaugumas bei kompetencija. Šios vertybės lydi mūsų kasdienius darbus visuose organizacijos lygmenyse.
 
Mūsų darbuotojai - pagrindinė darbo kultūros sudedamoji. Prie mūsų prisijungti norintys ir siekiantys darbuotojai dalyvauja unikalioje programoje, kuri prasideda gerokai iki pirmosios - oficialios jų darbo dienos AJ. Ši vienerių metų trukmės programa mums leidžia užtikrinti, kad visiems naujiems darbuotojams bus suteiktos lygios galimybės pasiekti maksimumą savo pareigose bei, tuo pačiu, tinkamai įsilieti į AJ darbo kultūrą.
 
Mums itin svarbu, kad mūsų darbo aplinka būtų saugi ir patogi. Kasdien kruopščiai dirbame kurdami sveikesnę ir maksimaliai saugią darbo aplinką. Džiaugiamės, kad 2021 metais, mūsų gamykloje Lenkijoje, neįvyko nė vieno nelaimingo atsitikimo.

Du darbuotojai prie ant sienos sumontuotų rašymo lentų

Socialinė tiekėjų atsakomybė

Dirbame su daugiau, nei 3000 tiekėjų. Mums itin svarbu yra tai, kad visi mūsų partneriai bei tiekėjai atsakingai laikytųsi mūsų įmonės etikos bei politikos gairių. Didžioji dalis mūsų tiekėjų (91%) yra Europoje ir tik 9% jų - Azijoje. Dviejose mūsų gamyklose, Europoje, pagamini 35% mūsų asortimento produktų.
 
Kasmet atnaujiname CSR (Corporate Social Responsibility) reikalavimus savo tiekimo grandinių dalyviams. Žmogaus teisės, darbo teisė, kokybės ir aplinkosaugos reikalavimai bei antikorupcinės priemonės - pagrindiniai mūsų tiekėjams taikomi kriterijai. 

Socialinis įsipareigojimas

Mums, AJ Produktai grupei, ypatingai svarbu remti įvairias labdaros organizacijas ir taip išreikšti savo socialinę poziciją bei įsipareigojimus visuomenei.
 
Nuo 2012 metų remiame Švedijos ne pelno siekiančią organizaciją "Yennenga Progress", kuri aktyviai dalyvauja "The Good Village" koncepcijos bei bendruomenės kūrime. Tai, kas 2001 metais prasidėjo nuo ikimokyklinio ugymo įstaigos Nakamtenga kaime, Burkina Faso, išaugo į tikrą, itin sparčiai besiplečiančią bei augančią bendruomenę. AJ Produktai šį projektą remia tiekdami mokyklinius baldus.

Susipažinkite su mūsų tvarumo atsakaita už 2021 metus

PARSISIŲSTI PDF FAILĄ