• Greitas pristatymas
 • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
 • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

10 dalykų, kuriuos galite atlikti naudodamiesi rašikliu rašymo lentoms

10 dalykų, kuriuos galite atlikti naudodamiesi rašikliu rašymo lentoms
Straipsnis

Rašikliai rašymo lentoms paprastai yra neatsiejama kiekvienos darbo vietos dalis ir būtini rengiant sėkmingus pristatymus bei susirinkimus. Tačiau ar žinojote, kad rašiklį rašymo lentoms galima naudoti ir kitais tikslais? Toliau rasite 10 patarimų!

 

 1. Šaldyto maisto produktų žymėjimas. Ar jums dažnai tenka stovėti priešais šaldytuvą ir mąstyti koks yra tam tikro šaldymo maišelio turinys bei kiek laiko jis ten guli? Naudokite rašiklį rašomosioms lentoms pavadinimų ir datų rašymui ant talpų bei maišelių. Tai padės greitai apžvelgti turimus maisto produktus ir išsiaiškinti kurie iš jų vis dar gali būti valgomi, o kuriuos reikėtų išmesti. Rašalą galima lengvai nuvalyti nuo daugelio talpų, tačiau prieš rašant ant mėgstamų talpų, būtų gerai tai patikrinti.
 2. Permanentinio žymeklio rašalo valymas. Ar kada nors esate suklydę ir ką nors užrašę ant lentos permanentiniu žymekliu? Jei netoliese neturite jokio valomojo purškiklio, pabandykite padengti tai, ką norite pašalinti, rašymo lentos rašiklio rašalu. Kai kuriuose rašomosios lentos rašikliuose esančios cheminės medžiagos iš tiesų suskaido ilgalaikių žymeklių rašalą!
 3. Žinutės veidrodyje. Rašomosios lentos rašikliai puikiai tinka rašyti ant veidrodžio! Pasinaudokite galimybe rašyti gražias žinutes savo namiškiams ar pasižymėti svarbius dalykus, kuriuos reikia prisiminti, tokius kaip pirkinių sąrašai ar susitikimų datos.
 4. Dėžučių ir lentynų žymėjimas. Jei laikote dokumentus lentynose arba metalinėse dėžutėse, galite jas lengvai pažymėti rašikliais rašymo lentoms. Tai daug naudingiau nei bandyti pritvirtinti etiketes, kurias gali būti sunku pašalinti. Jei po kiek laiko nuspręsite naudoti lentynas kitais tikslais, rašomosios lentos rašikliais parašytus užrašus galėsite lengvai ištrinti.
 5. Užrašai ant sienos. Namie ar biure nudažykite sieną rašomųjų lentų dažais ir rašykite ant jos rašomosios lentos rašikliais! Puikiai tinka minčių lietui (angl. brainstorming), pastaboms ir piešimui.
 6. Praktiškos pastabos lange. Ar jūsų biuro patalpose apstu pastabų ir priminimų? Tuomet kodėl neužrašius keleto lange! Tai gali būti gera vieta susirinkimams protokoluoti, taip pat lango stiklą galite naudoti minčių lietaus metu arba demonstruodami kolegoms savo piešimo įgūdžius. Jei jūsų galvoje dabar sukasi mintis „juk mano darbo vieta toli nuo lango“, nesijaudinkite – galite naudoti stiklinę rašomąją lentą!
 7. Užduotys ant šaldytuvo. Daugelyje namų šaldytuvas naudojamas pranešimų ir priminimų tvirtinimui. Ar žinojote, kad rašikliais rašymo lentoms galite rašyti ant šaldytuvo? Net jei tai tik „Nepamiršti nupirkti pieno!“, tėvų ir mokytojų susitikimai ar kitos svarbios datos – pranešimus ant šaldytuvo pamatys visi!
 8. Valgiaraštis. Nepriklausomai nuo to, ar kalbame apie bendrus pietus biure, ar namuose, visuomet naudinga parašyti kas bus patiekta, ypač jei kas nors yra alergiškas. Rašikliais rašymo lentoms rašykite ant maisto indų, o, baigę valgyti, užrašą tiesiog nuplaukite!
 9. Užrašai ant kolegos kavos puodelio. Ką nors sugalvojote? Palikite žinutę ant vieno iš jūsų kolegų kavos puodelio arba tiesiog parašykite gerą pokštą!
 10. Nuotraukų dekoravimas. Įdėkite nuotraukas į stiklinius rėmelius ir leiskite vaikams juos dekoruoti rašomosios lentos rašikliais. Taip pat galite piešti skrybėles ir ūsus savo kolegoms!
Susiję produktai
Valymo skystis lentai, 250 ml
Valymo skystis lentai, 250 ml
Kodas: 11485
 • Praktiškas buteliukas su purškikliu
 • 250 ml
 • Netoksiškas
Magnetinė balta rašymo lenta, 4000x1200mm
Magnetinė balta rašymo lenta, 4000x1200mm
Kodas: 11337
 • Aukštos kokybės emaliuotas stiklas
 • Magnetinis paviršius
 • Patvaru

Šis straipsnis yra iš kategorijos: