Rašymo lentos

Biuro interjero dizainas

Aktyvus biuras: darbas ten, kur Jūsų mintys, o ne darbo stalas

Skaityti daugiau

Rašymo lentos

Grupiniai susitikimai, posėdžiai ir prezentacijos yra žymiai vaisingesnės, jei šiuose renginiuose yra naudojama vaizdinė medžiaga. Pas mus galite įsigyti rašymo lentas, kuriose galima surašyti svarbią informaciją, žinutes, priminumus ir t.t. AJ Produktai asortimente rasite skirtingų paskirčių, skirtingų dydžių bei dizaino rašymo lentas biurams, konferencijų patalpoms ir mokyklų klasėms. Žemiau esančiame tekste pateiksime daugiau informacijos apie rašymo lentų tipus.

Biudžetinės – nebrangios rašymo lentos

Mes parduodame skirtingų dydžių rašymo lentas. Priklausomai nuo to, kur bus pozicionuojama rašymo lenta – vertėtų rinktis jos dydį. Biudžetinės serijos rašymo lentų paviršius emaliuotas, todėl yra lengvai valomas bei nesibraižantis. Be to, šių rašymo lentų paviršius – magnetinis, todėl, naudojant magnetus, prie jo galima pritvirtinti dokumentus, grafikus ar kitą spausdintą medžiagą. Asortimente rasite ir lengvai rašančius rašiklius, kuriais greitai ir patogiai užrašysite žinutes bei infomaciją. Kitos budget serijos rašymo lentos yra su laminuotais arba magnetinio plieno pavrišiais.

Magnetinės planavimo lentos

Naudojant magnetines rašymo – planavimo lentas, galima vizualiai pavaizduoti artimiausio laikotarpio ar net visų metų darbus, planus bei užduotis. Šiose lentose yra vertikalūs mėnėsiams skirti stulpeliai bei horizontalios eilutės savaitės dienoms. Šios rašymo lentos – idealus įrankis darbų, susitikimų, posėdžių bei užduočių planavimui ir valdymui. Kiekviena planavimo lenta komplektuojama su patogia naudoti lentynėle rašikliams ir priedams. Esant poreikiui, papildomai galima įsigyti skirtingų spalvų magnetus, kurie padės dar aiškiau sužymėti užduotis. Lentos komplektuojamos sutvirtinimui prie sienos skirtais elementais.

Dvipusės apsukamos rašymo lentos

Dvipusės apsukamos rašymo lentos – idealus įrankis prezentacijų ir konferencijų metu. Abu šios rašymo lentos paviršiai ideantiški – pagaminti iš emaliuoto aukštos kokybės stiklo. Šias rašymo lentas galima naudoti, kaip skelbimų lentas. Ratukai konstrukcijai suteikia mobilumą, todėl jas lengva ir patogu perstumti į kitą vietą. AJ Produktai asortimente rasite skirtingo dizaino, skirtingo dydžio ir skirtingo funkcionalumo rašymo lentas. Jūs tikrai išsirinksite tokią rašymo lentą, kuri patenkins Jūsų individualius poreikius. Be rašymo lentų, pas mus galima įsigyti stilingas ir itin funkcionalias stiklines rašymo lentas. Kilus klausimams – susisiekite su pardavimų skyriumi.