• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Biuro baldų serija Flexus – klasika ir universalumas

Biuro baldų serija Flexus – klasika ir universalumas
Straipsnis

Ieškote klasikinių, nebrangių ir universalių biuro baldų? Flexus yra tai, ko reikia Jums. Biuro baldų serija Flexus, leidžia įrengti biurą ir pritaikyti darbo erdvę individualiems poreikiams. Šios serijos baldai yra gaminami mūsų gamykloje, todėl mes galime užtikrinti aukščiausią kokybę ir tinkamą kainą.


Itin populiarioje baldų serijoje Flexus yra: stalai, konfercijų stalai, didelis atviro arba uždaro tipo daiktų saugojimo baldų asortimentas, kuris tiks tiek mažam – vieno darbuotojo kabinetui, tiek dideliam – atviro tipo biurui. Baldai pagaminti iš patvaraus ir labai lengvai valomo laminato. Galima rinktis baltos, tamsiai pilkos ar buko apdailos spalvų modelius.


Universalūs daiktų saugojimo sprendimai


Jums reikia tik nedidelio, po darbo stalu telpančio stalčių modulio ar lentynų sistemos dideliam biurui? Flexus serijoje rasite bet kokius poreikius atitinkančius daiktų saugojimo sprendimus: atviras lentynas, stalčių spinteles, iš šono atidaromas spinteles ir spintas su vietą taupančiomis – stumdomomis durimis.


Be to, ant atvirų lentynų sumontavus duris - galima sukurti Jums tinkantį ir patinkantį baldą. Galima sumontuoti identiškos spalvos duris arba rinktis skirtingas spalvas ir taip sukurti unikalų sprendimą. Derinkite taip, kaip patinka Jums.


Daiktų saugojimo baldai yra laminuoti iš visų pusių, todėl juos galima pozicionuoti ir prie sienos, ir patalpos viduryje. Uždaro daiktų saugojimo baldai yra aprūpinti turinio saugumą užtikrinančiais užraktais.


Nebrangūs, bet kokiai darbo erdvei tinkantys stalai


Biuro baldų serijoje Flexus yra standartiniai - fiksuoto aukščio ir ergonomiški – elektra reguliuojamo aukščio stalai, kurie leidžia sukurti aktyvesnę darbo aplinką. Šie stalai – tai patvarios darbo vietos, kurios tarnaus Jums ilgus metus.


Visų modelių stalų konstrukciją sudaro pilkos spalvos rėmai ir laminuoti stalviršiai su laidų raizgalynės padedančiomis išvengti angomis. Fiksuoto aukščio stalų konstrukcijoje yra priekinės plokštės, kurios uždengia priekinę stalo dalį, laidus ir sėdinčiojo kojas. Klasika, stilius bei universalumas!


AJ Produktai gamyba


Šios serijos baldus gaminame Lenkijoje įsikūrusioje AJ Produktai baldų gamykloje. Baldus gamindami patys, mes kontroliuojame visą gamybos procesą, todėl galime pasiūlyti aukščiausios kokybės produktus už tinkamą kainą. Be to, tai leidžia mums kontroliuoti visus darbo ir aplinkosaugos procesus.

 

Susiję produktai
Biuro spintelė, 4 lentynos, 1725x760x415 mm, pilkas laminatas
Biuro spintelė, 4 lentynos, 1725x760x415 mm, pilkas laminatas
Kodas: 149787
  • 5 apdailos variantai
  • Tvirtas ir patikimas laminatas
  • Pritaikius dureles – sukūriama spintelė
Reguliuojamo aukščio stalas Flexus, el.valdymas, 1800x800 mm,  pilkas lamin
Reguliuojamo aukščio stalas Flexus, el.valdymas, 1800x800 mm, pilkas lamin
Kodas: 152827
  • Elektra reguliuojamo aukščio stalas
  • Tiesus stalviršis
  • Darbo paviršiaus aukštis 700-1170 mm

Šis straipsnis yra iš kategorijos: