• Greitas pristatymas
 • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
 • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Būkite aktyvūs, mankštinkitės darbe

Būkite aktyvūs, mankštinkitės darbe
Straipsnis

Daugelis mūsų, kalbant apie mūsų kūnus, turime didelių ambicijų, tai ypatingai aktualu po Naujųjų Metų ar prieš prasidedant vasaros atostogoms. Visgi, dažniausiai visus planus sujaukia gyvenimo realybė, kuri neleidžia skirti pakankamai laiko sau. Žinoma, tam nepadeda ir tingumas. Laimei yra išmanus sprendimas, kuris leis mankštintis darbo metu, kasdien. Tam tereikia išmanių baldų ir pasiryžimo.

 

 

Baldai, kurie skatina kasdienę mankštą


Pasirinkę tinkamus baldus, būsite žengę didelį žingsnį savo tikslo link. Dirbdami prie reguliuojamo aukščio stalo, darbo dienos metu galėsite kelis kartus keisti darbo padėtį tarp sėdimos ir stovimos – taip mankštinsite ir lavinsite nugaros raumenis. Be to, keičiant darbo padėtį gerėja ir kraujo apytaka. Jeigu pasirinksite darbą stovint ant balansinės lentos – efektas bus dar geresnis. Standartinės biuro kėdės pekeitimas balansine kėde ar kėde balnu – turi labai daug privalumų. Sėdint ant tokių kėdžių yra aktyvuojami nugaros ir juosmens raumenys bei sukuriama taisyklinga sėdėsena. Beje, visi šie pozityvūs dalykai vyksta tiesiog dirbant kasdienius darbus – nepastebimai ir be papildomų pastangų!

 

Produktyvumą didinantys produktai


Jei aktyvumą ir manštą darbo metu norite perkelti į aukštesnį lygį – naudokite darbo vietos dviratį treniruoklį ar ėjimo takelį. Naudokite vieną iš šių įrengimų 30 min. ryte ir tiek pat po pietų – to pilnai pakaks teigiamam efektui pasiekti. Pratimų metu pagerės kraujo apytaka, o širdis gaus pakankamai krūvio. Atliekant pratimus neteks nei sukaisti, nei suprakaituoti. Aktyvumas skaitina kūrybiškumą ir didina produktyvumą, todėl naudą iš šio proceso gausite ne tik Jūs, kaip darbuotojas, tačiau ir Jūsų darbdavys.

 

Nesudėtinga, kasdienė aktyvi veikla


Jeigu Jūs nedisponuojate aukščiau išvardintais įrankiais – išeitis vis vien yra. Būti aktyviais ir kasdien mankštintis galite ir be papildomų įrankių bei įrengimų. Vietoje lifto – naudokitės laiptais. Jeigu reikia pasikalbėti su kolega, kuris yra kitoje patalpoje ar aukšte – nueikite iki jo darbo stalo užuot rašę elektroninį laišką ir pan. Kelis kartus per dieną atlikite pratimą, kurio metu atsistojate nuo savo kėdės ir vėl atsisėdate. Galima atlikti atsispaudimus atsirėmus į biuro stalą ar sieną. Kievienos darbo dienos metu atlikite 40-50 pritūpimų arba atsispaudimų – teigiamą efektą pajausite labai greitai.

 

Kartu mankštintis – žymiai smagiau


Kai kuriems iš mūsų gali būti nesmagu atlikti mankštą kolegų akivaizdoje. Žinoma, pratimus galima atlikti ir uždaroje patalpoje, bet ar tai yra geriausia išeitis? Mes manome, kad ne. Geriausias sprendimas – atlikti mankštą ir pratimus kartu su kolegomis. Tokiu būdu, neliks nejaukumo jausmo, be to, kolegos vieni kitiems primins, kad laikas atlikti kasdienę mankštą. Su laiku, galima pradėti varžytis, o tai dar labiau padidins motyvaciją. Ilgainiui, mankšta ir kasdienis aktyvumas taps tokia pat neatsiejama darbo dienos dalimi, kaip elektroninio laiško rašymas, kavos gėrimas ar susirinkimas. Sėkmės!

Susiję produktai
Treniruoklis prie stalo, dviratis, juodas
Treniruoklis prie stalo, dviratis, juodas
Kodas: 23400
 • Dirbkite ir minkite dviračio pedalus vienu metu
 • Stimuliuoja kraujo apytaką
 • Tylus ir lengvai perstumiamas į kitą vietą.
Ėjimo takelis biurui, 1432x547x129mm
Ėjimo takelis biurui, 1432x547x129mm
Kodas: 23401
 • Mankštinkitės darbo metu
 • Tylus ir lengvai perstumiamas į kitą vietą.
 • Rankinis/automatinis greičio reguliavimas
Balansinis pagrindas Back App
Balansinis pagrindas Back App
Kodas: 14163
 • Gerina balansą
 • Stiprina kojų ir klubų raumenis
 • Gerina laikyseną