• Greitas pristatymas
 • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
 • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Darbo vietos optimizavimas – 8 patarimai

Darbo vietos optimizavimas – 8 patarimai
Straipsnis

Jūsų darbo vieta labai greitai tampa netvarkinga? Manote, kad dirbdami prie plataus darbo stalo vietos turite nepakankamai? Galbūt norite susikurti daugiau vietos dirbdami prie mažo biuro stalo? Pateikiame Jums patarimus, kurie leis sumažinti netvarką darbo vietoje ir maksimaliai padidinti darbo erdvę.


Po stalviršiu sumontuokite stalčiaus modulį. Nedidelio pločio stalčiaus modulis užima mažai vietos, todėl tinka tuo atveju, jei darbuotojas nenori naudoti stalčių spintelės. Stalčiuje laikykite daiktus, kurie turi būti lengvai pasiekiamoje vietoje, tokius kaip rašiklius, užrašų knygas, skaičiuotuvus ir pan.


Pasirinkite stalo pertvarą su sukabinimo skersiniu. Jūsų naudojamas nešiojamas kompiuteris ar monitorius užima daug vietos ant stalo? Stalo pertvara su sukabinimo skersiniu suteikia galimybę sumontuoti reikiamus aksesuarus, kurie leis atlaisvinti stalą nuo daugumos daiktų, tokių kaip kompiuteris, dokumentai ir pan. Kaip alternatyvą galima pasirinkti prie stalviršio tvirtinamą monitoriaus laikiklį.


Biuro pertvaras naudokite, kaip skelbimų lentas. Medžiaginiu audeklu aptrauktas biuro pertvaras galima naudoti, kaip skelbimų lentas, nes į jas galima įsmeigti smeigtukus. Ant pertvarų galima prisegti darbų sąrašus, grafikus ir kitus dokumentus, kurie įprastai būtų sudėti ant darbo stalo.


Stalo šviestuvą tvirtinkite prie stalviršio. Šviestuvas su tvirtinimo sąvarža yra tvirtinamas ant stalviršio kampo arba krašto, todėl neužima darbo ploto. Kai kurie šviestuvai komplektuojami ir su stovu, ir su sąvarža, todėl vartotojas gali pats pasirinkti kaip jis nori pozicionuoti šviestuvą.


Naudokite laidų dėklus. Po stalviršiu montuojami laidų laikikliai leidžia išvengti laidų raizgalynės ir vienoje vietoje tvarkingai sudėti laidus bei šakotuvus. Be to, tai mažina dulkių bei nešvarumų kaupimąsi po stalu.


Nauokite priklijuojamus laidų laikiklius. Nedideli, prie stalviršio ar bet kokio kito plokščio pavirčiaus klijuojami laidų laikikliai leidžia palaikyti tvarką ir išvengti laidų raizgalynės. Be to, laikikliai apsaugos prietaisus ir neleis jiems nukristi nuo stalo.


Sumontuokite CPU laikiklį. Jei naudojate stacionarų kompiuterį, po stalvriršiu sumontuokite reguliuojamo aukščio ir reguliuojamo pločio CPU laikiklį. Tokiu būdu kompiuteris neužims vietos ant grindų ir sumažins dulkių kaupimąsi.


Naudokite lentynėles dokumentams. Jeigu Jums tenka dirbti su šūsnimis popierinių dokumentų, ant darbo stalo naudokite vertikalias dokumentu lentynėles, kurios yra sudedamos viena ant kitos. Atsižvelgdami į individualius poreikius naudokite reikiamą lentynėlių kiekį. Lentynėles sužymėkite etikėtėmis – taip Jūs lengvai ir greitai rasite tai, ko ieškote.

 

Susiję produktai
Laidų dėklas, 490 mm, sidabro spalva
Laidų dėklas, 490 mm, sidabro spalva
Kodas: 151042
 • Išvenkite laidų raizgalynės
 • Vieta maitinimo lizdui
 • Montuojamas po stalu
Laikikliai laidams, 6 vnt, balta
Laikikliai laidams, 6 vnt, balta
Kodas: 139131
 • Išlaiko laidą vienoje vietoje
 • Prilimpatys prie paviršiaus
 • 6 vienetų pakuotė
Stalinė lempa Atlas, LED, 8 W
Stalinė lempa Atlas, LED, 8 W
Kodas: 38331
 • Su dimeriu
 • USB lizdas
 • Sulankstomas

Šis straipsnis yra iš kategorijos: