Stalčių spintelės biurui

Daiktų saugojimo baldai

Kas svarbiausia renkantis tinkamiausią daiktų saugojimo sprendimą biurui?

Skaitykite straipsnį

Stalčių spintelės biurui

AJ Produktai siūlo platų stilingų, nebrangių, aukštos kokybės biuro baldų asortimentą. Pas mus rasite viską, nuo optimalų komfortą darbo metu suteikiančių biuro stalų iki universalų ir patogų dokumentų bei kitų daiktų saugojimo vietos sprendimą sukuriančių biuro spintelių. Asortimente yra skirtingų spalvų, dydžių ir apdailos variantų modeliai. Žemiau esančiame tekste galima sužinoti daugiau apie stalčių spinteles.

Stacionarios stalčių spintelės

Tai praktiškas ir kompaktiškas daiktų bei dokumentų saugojimo baldas. Šie moduliai gali būti pozicionuojami po stalu, patalpos kampe, individualiai arba derinami su kitomis spintelėmis.

Mobilios stalčių spintelės

Stalčių spintelės su ratukais, tai itin mobilūs daiktų saugojimo moduliai, kurie gali būti lengvai perstumiami į reikiamą vietą. Talpūs, patvarūs ir stilingi baldai pasitarnaus ne tik, kaip daiktų saugojimo vieta, tačiau ir kaip papildomas darbo paviršius. Ant šių spintelių galima sudėti segtuvus, spausdintuvą arba interjero detales bei augalus.

Mobilios stalčių spintelės Modulus

Modulus – baldų serija, kuri yra skirta tiems, kam patinka naudojamus baldus pritaikyti individualiems poreikiams. Ši serija siūlo skirtingus daiktų saugojimo sprendimus bei plačią spalvinę produktų gamą. Galima įsigyti baltos arba juodos spalvų, beržo arba ąžuolo rašto laminato konstrukcijos stalčių spinteles. Stalčiuose sumontuotos rankenėlės. Šių stalčių spintelių mobilumą užtikrina konstrukcijoje sumontuoti ratukai.

Daiktų saugojimo moduliai Nomad

Nomad – nebrangių, vietą taupančių ir labai universalių baldų serija. Ši baldų serija – AJ Produktai dizainerių kūrinys. Kompaktiškas šių baldų dizainas, daro juos tinkamais ne tik biurams, bet ir namams. Kaip ir dauguma kitų mūsų siūlomų daiktų saugojimo baldų, Nomad serijos produktai pagaminti iš patvaraus ir lengvai valomo laminato. Išskirtinė šiso serijos baldų savybė – juodos ir baltos spalvų derinys: vidinė daiktų saugojimo baldų dalis – balta, o išorinė - juoda. Dėl šios priežasties, Nomad serijos baldai suteikia modernumo ir stiliaus bet kokiai erdvei.