• Greitas pristatymas
 • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
 • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Nuo vizijos iki galutinio rezultato su AJ Produktai

Nuo vizijos iki galutinio rezultato su AJ Produktai
Straipsnis

Daugumai verslo struktūrų – biuras nėra tik darbo vieta. Tai ir funkcionali bei įkvepianti erdvė, kuri didina veiklos efektyvumą, pritraukia darbuotojus ir atspindi verslo identitetą. AJ Produktai – interjero sprendimų ekspertai, kurie padeda pasiekti užsibrėžtų tikslų.


Kas gi yra gera biuro aplinka? Atsakymas į šį klausimą tiesiogiai priklauso nuo įmonės veiklos, vizijos bei personalo poreikių. Visgi, vienas dalykas yra akivaizdus – vis daugiau ir daugiau įmonių, išmanų ir funkcionalų darbo erdvės interjero dizainą identifikuoja, kaip vieną pagrindinių įmonės veiklos sėkmės recepto sudedamųjų. AJ Produktai padeda įrengti darbo erdves, kuriose dirbantys žmonės jaučiasi patogiai, jaukiai bei gali maksimaliai išnaudoti savo porencialą.


- Pagrindinis mūsų pranašumas yra tame, jog galutinį ir visus tenkinantį sprendimą mes randame bei pasiekiame glaudžiai bendradarbiaudami su užsakovu. Mes esame labai lanksti ir lengvai prisitaikanti organizacija, todėl galima skubiai atvykti pas potencialius užsakovus ir išanalizuoti jų poreikius, - sako AJ Produktai projektinių pardavimų vadybininkas David Hassel.


Žingsnis po žingsnio individualiems poreikiams pritaikyto biuro link


Projektų vadovai atlieka itin svarbų vaidmenį viso projekto vykdymo metu - nuo pirminės idėjos iki pilnai įrengto biuro. Kiekvienas naujas biuro interjero dizainas prasideda nuo kliento poreikių, norų ir sąlygų analizės. Tai pradinis taškas, nuo kurio prasideda darbo erdvės kūrybiškumas, produktyvumas, funkcionalumas ir pritaikymas individualiems poreikiams.


Kiek biuro stalų galima sutalpinti erdvėje, kad ji netaptų pergrūsta? Kaip išspręsti triukšmo problemą? Kaip sukurti tinkamą nuotaiką? Dažnu atveju klausimų būna daugiau, nei atsakymų. Mūsų paruošti 3D brėžiniai, klientui leidžia pamatyti, kaip tiksliai atrodys siūlomo interjero sprendimas ir kaip darbo erdvė gali būti išnaudota maksimaliai.


- Dauguma klientų mąsto, kaip įrengti darbo erdvę čia ir dabar. Mes, savo ruožtu, mąstome apie ateitį. Funkcionalus biuro interjeras ne tik turi išlikti funkcionalus ilgą laiką – jis turi būti ir lengvai keičiamas bei pritaikomas, - sako David ir priduria:


- Mes siūlome estetikos ir funkcionalumo derinį, parenkame ne tik reikiamus spalvų derinius, bet ir pasiūlome funkcionalų ir ergonomišką sprendimą.

 

Interjero dizainas stiprina prekės ženklą


Dirbdami su didesniaisiais projektais, David ir jo kolegos kreipiasi patarimo pas AJ Produktai interjero dizainerį Per Essley. Komanda sugeneruoja patarimus, įkvėpimą bei geriausią interjero sprendimą padėsiančias sukurti idėjas. Kiekvienai erdvei Per suteikia unikalumo, pasiūlo jo manymu tinkamiausius produktus, spalvas bei stilių, kurie idealiai atitinka individualius kliento poreikius.


Interjero dizainas – efektyvi priemonė siekiant sustiprinti prekės ženklą bei verslo identitetą


- Biuro interjero funkcionalumas yra labai svarbus, tačiau ne ką mažiau svarbi yra ir estetika. Patrauklus biuras atspindi Jūsų verslą ir apeliuoja į jo ateitį. Pagrindiniai dalykai, kuriuos mes kruopščiai analizuojame pradėdami bet kurį projektą yra prekės ženklas, veiklos pobūdis bei erdvės panaudojimo poreikiai, - paaiškina Per.

 

Susiję produktai
Flexus biuro stalas, elektrinis, tiesus, 1200x800mm, baltas laminatas
Flexus biuro stalas, elektrinis, tiesus, 1200x800mm, baltas laminatas
Kodas: 152803
 • Elektra reguliuojamo aukščio stalas
 • Tiesus stalviršis
 • Darbo paviršiaus aukštis 700-1170 mm
Biuro kėdė Lancaster, aukštu atlošu, violetinė
Biuro kėdė Lancaster, aukštu atlošu, violetinė
Kodas: 14523
 • Skandinaviškas plonų linijų dizainas
 • 100% perdirbtų medžiagų sudėties apmušalas
 • Ergonominis - sinchroninis mechanizmas
Spintelė Modulus, aukštis 1200mm, juoda
Spintelė Modulus, aukštis 1200mm, juoda
Kodas: 1613084
 • Su durelėmis
 • Reguliuojamo aukščio lentynos
 • Uždaras daiktų saugojimas

Šis straipsnis yra iš kategorijos: