• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Aštuoni patarimai, kurie Jums padės mėgautis vasara darbo metu

Patarimai vasarai
Straipsnis

Šią vasarą Jums reikės daug dirbti? Pergyvenate dėl to, kad darbe praleisite visas gražiausias vasaros dienas? Nesijaudinkite, nes pasinaudoję keliais veiksmingais patarimais, galėsite džiaugtis vasara, net ir darbo metu. Pateikiame Jums 8 patarimus, kurie leis šia vasara mėgautis pilnavertiškai.


1. Naudokite sulankstomas kėdes
Įsigykite ir turėkite biure sulankstomas kėdes. Tokiu būdu, Jūs ir Jūsų kolegos galėsite mėgautis saulės spinduliais ir grynu oru pietų pertraukos metu.


2. Į darbą važiuokite dviračiu arba eikite pėsčiomis
Ar Jūsų biuras yra netoli namų? Pasinaudokite šiuo privalumu ir kasdien į darbą keliaukite dviračiu arba tiesiog pasivaikščiokite iki Jūsų darbo vietos.


3. Atsikelkite anksčiau
Vasaros metu, atsikeliant valanda anksčiau, galite pasinaudoti keliais privalumais. Galėsite ryte pabėgioti, pusryčiausite neskubėdami - gryname ore arba padarysite kažką kito, kas įtakos teigiamą dienos pradžią. Beje, kodėl gi nepradėjus darbo dienos kiek anksčiau nei įprasta?


4. Nuveikite kažką prasmingo su kolegomis
Pasinaudokite proga ir laiką smagiai leiskite su savo darbo kolegomis. Susiplanuokite veiklą, kuria užsiimsite po darbo valandų – susitikite lauko kavinėje, suorganizuokite kepsnių kepimo iškylą ar tiesiog kartu suvalgykite ledų porciją saulės atokaitoje.


5. Sukurkite asmeninį – vasarai skirtos muzikos sąrašą
Didelė dalis žmonių dirba greičiau ir produktyviau tuomet, kai klausosi mėgstamos muzikos. Susikurkite vasaros nuotaikas atspindinčių dainų sąrašą ir mėgaukites mėgstama muzika darbo metu.


6. Visuomet turėkite paruoštą krepšį su vasariniais daiktais
Susidėkite į krepšį rankšluostį, kremą nuo saulės, maudymosi kostiumėlį ir laikykite jį automobilyje arba biure. Tokiu būdu, Jūs visa laiką būsite pasiruošę keliauti į gamtą ar prie ežero.


7. Vasaros sporto pramogos
Po darbo, su kolegomis užsiimkite sportu - žaiskite tinklinį, futbolą ir pan. Taip sustiprinsite tarpusavio ryšius ir pasinaudosite buvimo gamtoje privalumais. Popietinis futbolo turnyras, paplūdimio tenisas – visiškai nesvarbu, kurią sporto šaką pasirinksite, svarbiausia, kad sportuosite kartu.


8. Suorganizuokite iškylą
Vietoje įprastų darbo dienos pietų suorganizuokite jaukų pasisėdėjimą parke, ant žolės. Taip Jūs ne tik taupysite pinigus, pakrausite savo kūno baterijas būdami gryname ore, bet ir į darbą grįšite žvalesni.
 

Susiję produktai
Dviračių stovas, 5 dviračiams, L1320 mm, galvanizuotas
Dviračių stovas, 5 dviračiams, L1320 mm, galvanizuotas
Kodas: 20241
  • Dvipusis
  • Gali būti tvirtinamas prie grindinio
  • Galvanizuota konstrukcija
Papildoma kėdė Aberdeen, sulankstoma, juoda/juoda, H810 mm
Papildoma kėdė Aberdeen, sulankstoma, juoda/juoda, H810 mm
Kodas: 116091
  • Sudedama su kitomis kėdėmis
  • Sulankstoma
  • Taupanti vietą