• Greitas pristatymas
 • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
 • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

5 patarimai norint įrengti nugalėtojams skirtą rūbinę

Persirengimo kambarys
Straipsnis

Tinkamai įrengtoje rūbinėje privalo būti panaudoti reikiami daiktų saugojimo sprendimai bei  sukurta optimali ervdė komandos pasitarimams. Pateikiame Jums 5 patarimus, kurie padės tinkamai įrengti  funkcionalią ir patogią rūbinę.

 

1. Pasirinkite tinkamus kilimus
Kilimus rinkitės atsižvelgdami į zoną, kurioje jie bus pozicionuojami. Prie įėjimo padėkite šiukštaus paviršiaus kilimėlį, kuris efektyviai nugramdys ant avalynės susikaupusius nešvarumus ir neleis jiems patekti į rūbinės vidų.
Rūbinės viduje padėkite kilimą, kuris ne tik surenka nešvarumus, tačiau ir sugeria drėgmę bei išlaiko ją kilimo viduje.
Rūbinės viduje naudokite minkštus, šlapioms grindims pritaikytus kilimus. Šie kilimai sumažins paslydimo riziką ir sukurs saugesnę aplinką.


2. Pritaikykite daiktų saugojimo sprendimus individualiems poreikiams
Galima rinktis iš labai didelio siūlomų daiktų saugojimo baldų asortimento. Tačiau, kurie jų yra tinkami Jums? Renkantis persirengimo kambario baldus reikia atsižvelgti į patalpos dydį bei maksimalų kiekį žmonių, kurie vienu metu bus rūbinėje. Reikėtų nepamiršti ir persirengimo spintelių aksesuarų.
Galbūt Jums reikalingos itin talpios persirengimo spintelės, kuriose tilptų dideli sportiniai krepšiai ir ledo ritulio lazdos? Šiuo atveju labiausiai tiktų Z spintelės. Unikalioje šiu spintelių konstrukcijoje yra 2 pilno aukščio skyriai vienoje sekcijoje. Tai būdas sutaupyti daug vietos nesumažinant daiktų saugojimui skirtos erdvės.
Persirengimo kambario pradžioje pozicionuokite asmeniniu daiktų saugojimo spinteles. Jose žmonės galės susidėti asmenines vertybes, tokias kaip raktai, piniginės, telefonai ir pan.


3. Palikite atvirą erdvę
Dažnai rūbinėse būna daug žmonių. Tokiais atvejais labai svarbu, kad persirengimo kambaryje laisvos vietos būtų pakankamai visiems. Tarp persirengimo spintelių eilių palikite nemažus tarpus. Kaip atsarginį variantą, rūbinėje papildomai pastatykite persirengimo suoliukus su kabyklomis.


4. Sukurkite komandinių pasitarimų zoną
Persirengimo kambarys, tai ne tik vieta, kurioje persirenginėjama - tai ir erdvės, kuriose aptariama žaidimo strategija ir taktika, treniruočių rezultatai ir pan. Rūbinėje atskirkite zoną, kurioje pastatysite didelį stalą bei kėdes.
Ypatingai funkcionalus tokios zonos priedas yra rašymo lenta, kurioje galima atvaizduoti derinius ir t.t. Šią zoną papuoškite augalais, kurie suteikia jaukumo ir gaivumo.

 

5. Jei įvyksta nelaimė ar trauma
Tinkamoje vietoje pozicionuojamas pirmosios pagalbos rinkinys padės įvykus nelaimei ar kažkam susižeidus. Ant sienos montuojami primos pagalbos rinkiniai yra lengvai pasiekiami ir neužima daug vietos. Šiuose rinkiniuose yra viskas, ko reikia norint suteikti pirmąją pagalbą.

Susiję produktai
Rūbų spintelė Campus, 2 dalys, 2 durys, 1800x600x500 mm, pilka
Rūbų spintelė Campus, 2 dalys, 2 durys, 1800x600x500 mm, pilka
Kodas: 11451
 • Vidiniai tvirtinimai
 • Cilindrinis užraktas
 • Dvigubi skyriai
Vienpusis suoliukas su kabykla, 1000 mm, pilkas
Vienpusis suoliukas su kabykla, 1000 mm, pilkas
Kodas: 237001
 • Pilkas aukšto slėgio laminatas
 • Galvanizuoti kabliukai
 • Tvirtas ir patvarus
Asmeninė spintelė Cube, balta, 150 x 200 x 150 mm
Asmeninė spintelė Cube, balta, 150 x 200 x 150 mm
Kodas: 101201
 • Individualiems poreikiams
 • Tvirtinimui prie sienos
 • Su spyna ir raktais