• Greitas pristatymas
 • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
 • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Yngve – unikali ir vaikų poreikiams pritaikyta mokyklinė kėdė

Yngve – unikali ir vaikų poreikiams pritaikyta mokyklinė kėdė
Straipsnis

Čia, AJ Produktai įmonėje, laikomės tradicijos – mokyklinius baldus kuriame ir tobuliname lygiai taip pat rimtai bei atsakingai, kaip suaugiesiems skirtus biuro baldus. Mūsų įsitikinimu, mokykla visiškai nesiskiria nuo biuro, nes į mokyklą vakai ateina kasdien, atlikti savo darbo. ES patvirtinus naujus mokyklinių baldų standartus, nusprendėme pasinaudoti galimybe ir sukurti visiškai naują mokyklinę kėdę, tokią, kuri idealiai atitiktų mokyklų bei mokinių poreikius. Štai ir rezultatas – mokyklinė kėdė Yngve.

 

Tikslas – sukurti saugią ir ergonomišką edukacinę aplinką
Naujasis ES standartas EN 1729 skirtas edukaciniams baldams, kurie turi būti pritaikyti ikimokyklinėms ir mokyklinėms įstaigoms. Šie baldai privalo atitikti nustatytus kokybės bei saugumo reikalavimus. Baldų pritaikymas vaikų ūgiui – vienas pagrindinių veiksnių. Taisyklinga sėdėjimo padėtis būtina tiek vaikų kūnams, tiek jų mokymosi proceso efektyvumui.

AJ Produktai esame nusibrėžę ribą, kad 30% parduodamos produkcijos būtų kuriami bei gaminami mūsų pačių. Taigi, kai naujasis ES standartas buvo paskelbtas, nusprendėme, kad tai puiki proga papildyti produktų asortimentą ir sukurti naujus reikalvimus atitinkančius produktus, - teigia AJ Produktai edukacinių baldų skyriaus specialistas Jonas Emanuelsson.

 

Vaikai - pagrindiniai produkto kūrimo ekspertai
Pradėjus kurti naująjį mokyklinį baldą, mūsų darbuotojai labai greitai suvokė, kad jiems bus būtina ekpsertų pagalba. O kas gi gali būti geresni mokyklinių baldų ekspertai, jei nei patys jų naudotojai – vaikai?
Surengėme susitikimus su vaikais iš skirtingų mokyklų. Išklausėme jų nuomones ir pamąstymus apie dabar jų naudojamus baldus. Paklausėme, ką jie norėtų patobulinti ir pakeisti.

Didžiausias dėmesys - patogumui
Atsižvelgdama į vaikų išsakytas mintis bei pageidavimus, AJ Produktai dizainerė Cecilia Stööp pradėjo daryti pirmuosius brėžinus. Nusprendėme, kad pagrindiniai kriterijai bus: patogumas, universalumas, patvarumas, staibilumas ir naujasis ES standartas. Netrukus pradėjo ryškėti pirmieji naujosios kėdės bruožai – apgaubiantis nugaros atlošas ir optimalų sėdėjimo komfortą suteikianti kontūruota sėdynė.

Nugaros atlošo formą jau buvome numatę anksčiau, nes norėjome tokios formos atlošo, kuris leistų kėde naudotis iš dviejų pusiu, t.y. tiek sėdint atsilošus, tiek apžergus kėdę, - sako Cecilia. Reguliuojamo aukščio pakoja taip pat buvo prioritetų sąraše, ji turi esminę įtaką sėdėjimo padėties patogumui. C raidės formos rėmas leidžia kėdę, po pamokų, pakabinti ant stalvišio – šis faktas ženkliai palengvina patalpų priežiūros ir valymo procesus.

 

Kėdės pavadinimas – įkvėptas baldo formos
Vos pradėjus dizaino darbus tapo akivaizdu, kad ši kėdė ženkliai skiris nuo standarto. Tai reiškė tik vieną – buvo būtinas ir nestandartinis pavadinimas…

Pavadinimas man šovė į galvą tuo momentu, kai suvokiau, kad kėdės nugaros atlošas vis labiau ir labiau primena Y raidės formą. Vienu momentu pagalvojau apie pažįstamą, kurio vardas Yngve, - pasakoja Cecilia. Be šaunaus vardo, mano pažįstamas turi ir puikias asmenines savybes, tokias, kaip rūpestingumas, draugiškumas. Tai žmogus, kuris leidžia šalia jo jaustis saugiai. Supratau, kad tai idealus pavadinimas naujam kėdės modeliui.
Dizaino kūrybos procesos metu, pagaminome kelis kėdės prototipus, kurie leido mums pilnai išbandyti baldo patvarumą, tvirtumą, patogumą bei atrinkti labiausiai tinkančias medžiagas. Be to, prototipus davėme išbandyti ir mūsų ekspertams – vaikams, kurie po bandymų vėl pateikė savo išvadas.

 

Nuo sėkmingų testų iki produkto pristatymo
Kuomet Yngve dizainas buvo baigtas, modelius išsiuntėme nepriklausomų testuotojų komandai, nuo kurių išvadų priklausė, ar sukūrėme tikrai gerą daiktą.

Yngve sėkmingai atlaikė testavimus ir buvo sertifikuota pagal EN 1729. Taigi, jau turėjome paradavimui tinkančią kėdę, tokią, kuri atitinka naujausius ES standartus ir gali patobulinti mokyklų erdves.

 

Ir tai dar ne viskas…
Originalioji ir pirmoji kėdės Yngve versija buvo pristatyta prikėjams su C raidės formos rėmu. Visgi, tobulinimo procesas vis dar tęsėsi ir pagerinti kėdės modeliai su labiau ergonomiška kojų padėtimi ir pakojomis buvo pristatyti netrukus. Siūlome įsigyti skirtingų spalvų Yngve modelius, o ateityje planuojame dar labiau praplėsti spalvų gamą. Maža to, turėdami omenyje vaikų augimo tempus, rinkai pasiūlėme trijų aukščių Yngve kėdės modelius. Kodėl? Todėl, kad tik geriausi produktai yra pakankamai geri vaikams.

 

Susiję produktai
Mokyklinė kėdė Yngve, slidžių formos koja, pilka, tamsiai mėlyna, H 520 mm
Mokyklinė kėdė Yngve, slidžių formos koja, pilka, tamsiai mėlyna, H 520 mm
Kodas: 363008
 • Tinka mokiniams, kurių ūgis nuo 1,08 iki 1,42 m
 • Patogi kontūruota sėdynė
 • Atitinka naująjį standartą
Mokyklinė kėdė Yngve, slidžių formos koja, pilka, beržas, H 500 mm
Mokyklinė kėdė Yngve, slidžių formos koja, pilka, beržas, H 500 mm
Kodas: 363036
 • Atitinka naująjį standartą
 • Tinka mokiniams, kurių ūgis nuo 1,33 iki 1,76 m
 • Patogi kontūruota sėdynė
Mokyklinė kėdė Yngve, H460mm, slidžių formos kojos, balta, balta
Mokyklinė kėdė Yngve, H460mm, slidžių formos kojos, balta, balta
Kodas: 363259
 • Patogi kontūruota sėdynė
 • Atitinka naująjį standartą
 • Paprasta pakabinti ant stalviršio

Šis straipsnis yra iš kategorijos: