Žaidimams ir fiziniams užsiėmimams

Žaidimams ir fiziniams užsiėmimams

Vaikų darželio žaidimo kambarys – mėgstamiausia vaikų vieta. Šios zonos turi būti pritaikytos vaikų žaidimams ir maksimaliai saugios. AJ Produktai siūlo įsigyti viską, kas yra būtina siekiant įrengti funkcionalius, patogius ir saugius žaidimų kambarius. Mes siūlome baldus žaidimų kambariui, edukacinius baldus, minkštus darželio baldus, scenas ir podiumus.

Baldai žaidimų kambariui

Norint įrengti saugų ir vaikų užsiėmimams tinkantį žaidimų kambarį yra būtini funkcionalūs žaidimo kambario baldai. Būtent tokius baldus galite rasti mūsų siūlomame žaidimų kambario baldų asortimente. Siūlome įsigyti baldų komplektus, žaislines virtuves, lelių vežimėlius, minkštus kubus, gimnastikos kopėčias, gimnastikos čiužinius, gimnastikos pakylas, gimnastikos suoliukus ir specialius veidrodžius žaidimų kambariui.

Edukaciniai baldai darželiams

Ypatingai svarbūs vaikų darželių priedai – edukacniai baldai ir lavinantys priedai. Vaikų vystymosi metu jiems turi būti suteiktos visos priemonės, kurių reikia, kad vaikų kūnas ir motorika vystytųsi tinkamai. Šiems tikslams pasiekti reikalingi specialūs edukaciniai baldai. Mūsų asortimente rasite edukacinius baldus, vaikų kūno motoriką lavinančius baldus ir žaislus.

Minkšti darželio baldai

Vieni funkcionaliausių žaidimų kambario priedų yra minkšti darželio baldai. Tai maksimaliai saugūs naudoti ir vaikams pritaikyti baldai bei priedai. Mūsų asortimente rasite žaidimų čiužinius, minkštas vaikiškas sofas, žaislinius statybinius blokus, sėdmaišius, sėdėjimo pufus, žaidimo kubus ir kitus žaidimo zonos priedus.

Scenos ir podiumai

Vaikų lavinimo ir ugdymo procesuose labai svarbią vietą užima įvairūs vaidinimai ir renginiai. Šiuos renginius sunku organizuoti neturint jiems pritaikytų baldų bei priedų. AJ Produktai siūlo įsigyti vaikų darželio vaidinimams ir kitiems renginiams pritaikytas scenas, podiumus, scenos modulius ir pan.