Prezentacijoms ir edukacijai

Prezentacijoms ir edukacijai

Vykdant prezentacijas, vedant pamokas, paskaitas ar kitus užsiėmimus yra reikalingi patogūs ir funkcionalūs įrankiai bei priedai, kurių pagalba užsiėmimas vyks sklandžiai, o norimą informaciją pranešėjas pateiks aikškiai. AJ Produktai prezentajoms skirtų prekių kategorijoje rasite prezentacijų įrangą, rašymo lentas, rašymo priedus, skelbimų lentas ir stovus popieriaus lapams

Projekciniai ekranai

Vieni iš reikalingiausių ir pačių funkcionaliausių prezentacijų, paskaitų ir pamokų priedų yra projektorių ekranai. Kokybiški, aiškų ir ryškų vaizdą generuojantys projekciniai ekranai ženkliai palengvins prezentaciją ar paskaitą. Ekrane matomi vaizdai leis lengviau išdėstyti norimą dalyką ar nupasakoti rodomą vaizdą. AJ Produktai siūlo įsigyti tvirtus ir funkcionalius HD vaizdo kokybės ekranus projektoriams.

Rašymo lentos

Kaip ir projekciniai ekranai, rašymo lentos yra itin reikalingi prezentacijų priedai. Jose surašyta informacija yra ryškiai ir aikškiai matoma, o esant poreikiui labai greitai ir lengvai nuvaloma. Ant magnetinių rašymo lentų galima magnetais prisegti reikiamą informaciją, dokumentus, sąrašus ir pan. Mobilios rašymo lentos pasitarnaus tuomet, kai šį įrankį reikės pervežti į kitą vietą. Rašymo lentų asortimente rasite didelį standartinių rašymo lentų, magnetinių rašymo lentų, mobilių rašymo lentų ir planavimo lentų pasirinkimą.

Rašymo lentų priedai

Prezentacijų metu, naudojant rašymo lentas Jums bus reikalingi rašymo lentų priedai, kurie ženkliai palengvins kasdienes darbo užduotis. Mūsų asortimente rasite viską, ko reikia rašymo lentoms rašymo lentų rinkinius, rašymo lentų rašiklius, rašymo lentų žymeklius, magnetus, šluostes, laikiklius ir visus kitus priedus.

Skelbimų lentos

Tai labai praktiški mokyklų ir vaikų darželių erdvių bei užsiėmimų priedai. Skelbimų lentose galima patalpinti visą reikiamą informaciją ir ją patogiai bei greitai pakeisti. AJ Produktai siūlo įsigyti medžiagines skelbimų lentas, skelbimų lentas su kamštiniu paviršiumi, triukšmą slopinančias skelbimų lentas ir rakinamas skelbimų lentas.