Vaikų saugumas

Užtikrinkite vaikų saugą darželyje, naudodami vaikų saugos įrangą

Kaip žino visi tėvai, vaikams pavojų kelia daugelis kasdienių daiktų. Darželių ir lopšelių personalas yra atsakingas už vaikų apsaugą nuo pavojaus. Svarbu ne tik išsirinkti darželio baldus, bet ir pasirūpinti tokia patalpų saugos įranga, kaip apsauginiai varteliai, durų apsauga nuo pirštų privėrimo ir durų atramos.

Apsauginiai varteliai vaikams

Metaliniai arba mediniai varteliai vaikams yra paprastas būdas neprileisti vaikų prie kai kurių kambarių arba laiptų. Jie saugiai užsirakina, kad pro juos nepraeitų vaikai, bet juos gali lengvai atsidaryti suaugusieji. Rekomenduojame naudoti kūdikių vartelius be fiksuotos sijos apačioje, kad būtų galima lengvai praeiti ir neužkliūti, kai varteliai atidaryti. Didesniems tarpams, pvz., dvivėrėms durims siūlome platesnius kūdikių vartelius.

Durų apsauga nuo pirštų privėrimo mokykloms ir darželiams

Durų vyrių apsauga būtina, norint apsaugoti nuo pirštų privėrimo: tai dažna trauma, kurią patiria maži vaikai. Ši priemonė pravers bet kuriam darželiui ar pradinei mokyklai. Siūlome modelių, kurie tiks skirtingų tipų vidinėms durims ir sunkioms lauko durims, kad pritaikytumėte veiksmingą durų apsaugą nuo pirštų privėrimo bet kuriam tarpduriui. Taip pat yra durų atramų, kurios neleidžia užtrenkti durų.

Kampų apsaugos

Minkštos kampų apsaugos saugo vaikus nuo sužeidimo užkliudžius aštrias sienų arba baldų briaunas ar kampus darželyje. AJ Produktai siūlo žaismingo dizaino, pvz., pieštuko formos, apsaugų, tad praktiškos apsaugos priemonės ne tik saugos, bet džiugins vaikus. AJ Produktai siūlo didelį pasirinkimą iš saugių medžiagų pagamintų baldų darželiams užapvalintais kampais, kurie padės sukurti sveiką ir saugią mokymosi aplinką mažiems vaikams. Susipažinkite su mūsų baldais mokykloms, minkštais žaislais be ftalatų, baldais bibliotekoms ir ne tik. Greitas produktų pristatymas.