Durų kilimėliai, kilimėliai prie įėjimo

Vaikai su aktyvios mokyklos baldais bei priedais

Viskas, kas yra būtina siekiant palaikyti mokinių aktyvumą klasėje.

Pirkti dabar

Durų kilimėliai, kilimėliai prie įėjimo

Nuo pirmosios akimirkos, kai svečias įeina į biurą, viešbutį ar parduotuvę, pradedamas kurti pirmasis įspūdis, kuris yra ypatingai svarbus. Bendras estetinis vaizdas ir erdvės funkcionalumas turi esminę reikšmę. Norint sukurti funkcionalią ir patrauklią darbo vietos erdvę, būtina naudoti tinkamus priimamojo baldus bei priedus. Vienas iš svarbiausių ir dažniausiai net nepastebimų priedų yra kilimas prie įėjimo. Kilimas – pirmoji kliūtis drėgmei, vandeniui ir nešvarumams bandant patekti į darbo aplinką. AJ Produktai asortimente yra didelis laukiamojo kilimų ir kilimų prie įėjimo pasirinkimas. Žemiau pateiktame tekste rasite daugiau informacijos apie skirtingus kilimų tipus.

Kilimai prie įėjimo

Mūsų parduodami kilimai prie įėjimo yra pritaikyti didelio intensyvumo erdvėms, tokioms, kaip sandėliai, sporto klubai, parodų centrai ir pan. Kilimai yra gaminami iš skirtingų medžiagų ir pasižymi savybėmis, kurios tikrai tiks individualiems vartotojo poreikiams. Tam tikri kilimų modeliai yra su nailono arba polipropileno šereliais, kurie puikiai nuvalo nešvarumus ir sugeria drėgmę, taip maksimaliai sumažinama paslydimo rizika. Komerciniai kilimai prie įėjimo yra aprūpinti dėvėjimuisi atsparios gumos arba vinilo apatine dalimi, kuri apsaugo kilimą nuo slidinėjimo grindų paviršiumi. Siūlome kilimus, kurie pagaminti iš PVC. Šie kilimai tinka tose erdvėse, kuriose yra būtinas maksimalus avalynės nuvalymas nuo nešvarumų. Mūsų siūlomi kilimai gali būti valomi, skalbiami skalbimo mašinose arba plaunami tekančio vandens srove. Dauguma mūsų parduodamų kilimų modelių yra siūlomi skirtingų spalvų. Iškilus klausimams ar neaiškumams susisiekite su pardavimų skyriumi.

Dėvėjimuisi atsparūs kilimai prie įėjimo

Mūsų parduodami dėvėjimuisi atsparūs kilimai prie įėjimo pritaikyti maksimaliai intensyvaus judėjimo erdvėms, tokioms, kaip įėjimai į biurų kompleksus ir pan. Šių kilimų šereliai pagaminti iš puikiai avalynę nuo nešvarumų bei drėgmės nuvalančių polipropileno šerelių. Kilimai gali būti valomi dulkių siurbliais. Be to, šių kilimų nugarinė pusė yra pagaminta iš PVC, kuri neslysta grindų paviršiumi. Kilimai prie įėjimo yra siūlomi skirtingų spalvų, todėl Jūs tikrai rasite tokį modelį, kuris tiks Jūsų interjerui. Jeigu Jūs ieškote kilimų sandėliams ir dirbtuvėms, peržiūrėkite pramoninių kilimų kategoriją. Kilimai pagaminti iš dėvėjimuisi atsparių medžiagų, jie lengvai valomi ir plaunami, higieniški ir puikiai izoliuojantys betoninių grindų šaltį/vėsą. Norėdami nuodugniau susipažinti su specifikacijomis – spustelkite ant Jūs dominančių produktų nuotraukų.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Rūbų kabyklosKavos staliukaiRegsitratūros stalai