Registratūros stalai

Biuro kėdės

Kaip išsirinkti Jums tinkančią biuro kėdę?

Skaityti straipsnį

Registratūros stalai

Pirmieji kliento ar svečio įspūdžiai dažnai yra ir paskutinieji. Būtent dėl šios priežasties AJ Produktai skiria labai daug dėmesio registratūros baldams ir registratūros stalams. Pirmoji erdvė į kurią patenka klientas ar biuro svečias yra priimamasis. Tai reiškia, kad pirmasis dalykas, kurį jie pamato yra registratūros stalas. Štai kodėl, mes teigiame, kad registratūros stalas turi būti modernus ir patrauklus akiai. Puikiai apgalvoto dizaino registratūros stalas – ypatingai svarbus baldas, todėl mūsų asortimente rasite didelį skirtingų stilių registratūros stalų pasirinkimą.

Aukšti registratūros stalai

Registratūros stalai gali būti L arba U raidžių formos, jie gali būti naudojami su standartiniais stalais. Registratūros baldai turi ne tik tikti priimamojo erdvei, jie turi derėti prie bendro biuro interjero. Būtent dėl šios priežasties mes siūlome dviejų formų registratūros stalus. L raidės formos registratūros stalą sudaro trys sekcijos, kurių viena – tiesi, todėl gali būti naudojama, kaip atskiras stalas. U raidės formos registratūros stalą sudaro keturi moduliai, kurių vienas – tiesus. Stalai pagaminti iš švelnaus, lengvai valomo ir patvaraus laminato. Abiejų formų moduliai yra siūlomi dviejų spalvų, todėl lengviau išsirinkti tą, kuris labiau tiks Jūsų interjerui.

Tiesūs registratūros stalai

Mūsų asortimente yra didelis tiesių registratūros stalų pasirinkimas. Parduodami registratūros stalai pagaminti iš laminato arba faneros. Išsirinkę pageidaujamos medžiagos registratūros stalą - galėsite rinktis jo spalvą. Taip pat siūlome stalus su apsauginėmis aliuminio juostomis bei priekine aliuminio plokšte. Tarpusavyje derindami skirtingo dizaino modulius, galite susikurti unikalų registratūros stalą. Tiesius stalus galima derinti su aukštai kampiniais moduliais, tiesias sekcijas su žemais kampiniais moduliais ir t.t.. Susipažinkite su siūlomų produktų specifikacijomis ir išsirinkite tai, kas tinka būtent Jums.

Kampiniai registratūros stalai

Jei vienintelė vieta biure, kurią galima būtų naudoti registratūrai yra patalpos kampas – mes siūlome stilingus lenktus registratūrų stalus. Kaip ir tiesūs registratūros stalai, lenkti registratūros stalai yra gaminami iš laminato arba faneros. Maža to, lenktus registratūros stalus galima derinti su tiesiais stalų moduliais ir taip sukurti jaukią priimamojo erdvę. Mes siūlome skirtingų spalvų ir stilių modelius – apžiūrėkite produktus ir susipažinkite su jų specifikacijomis. Siūlome įsigyti modernumo kiekvienam biurui suteikiančias registratūros stalų sistemas. Šių baldų paviršiai yra ypatingai patvarūs, o konstrukcijoje yra įrengti daiktų saugojimo skyriai. Aukšti registratūros stalai yra ideali vieta žurnalų stovų pozicionavimui. Įsigykite ir atitvarų sistemas, kurios leis tvarkingai ir funkcionaliai nukreipti lankytojų srautus registratūros erdvėje.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Rūbų kabyklosKavos staliukai