Kavos staliukai

Biuro interjero dizainas

Aktyvus biuras: darbas ten, kur Jūsų mintys, o ne darbo stalas

Skaityti daugiau

Kavos staliukai

Patogi ir jauki registratūra bei priimamojo erdvė – biuro svečius ir darbuotojus nuteikia pozityviai. Įrenkite patalpą naudodami AJ Produktai siūlomas biuro sofas, laukiamojo fotelius, kavos staliukus. Mūsų asrotimente yra didelis stačiakampių, kvardratinių, apvalių ir ovalo formos kavos staliukų pasirinkimas.

Atpalaiduojančios poilsio zonos biure

Poilsio zonos yra vietos, kuriose darbuotojai bei biuro svečiai gali atsipūsti, atsipalaiduoti, pasistiprinti ir trumpai atsijungti nuo dienos darbų. Šios erdvės turi būti ypatingai patogios, jaukios ir funkcionalios. Sofa aukštai kraštais ir pastatomos biuro pertvaros puikiai nuslopins aplinkos triukšmą, o stilingas kavos staliukas leis sukurti užbaigtą poilsio zonos sprendimą. Minkštų sėdimų baldų ir kavos staliuko pozicionavimas vienoje vietoje – aiškus ženklas darbuotojams ir biuro svečiams, kad tai yra puiki vieta ne tik poilsiui, bet ir trumpiems susitikimams, diskusijoms, susirinkimams.

Profesionalios registratūros erdvės

Pirmasis įspūdis įžengus į biurą – itin svarbus. Registratūra, tai pirmoji erdvė, kurią pamato darbuotojai ir biuro svečiai. Įrenkite registratūrą naudodami stilingas biuro sofas bei modernius kavos staliukus ant kurių bus galima sudėti literatūrą, užkandžius bei svečiams skirtus gėrimus. Šalia pastatykite funkcionalią ir šiuolaikišką rūbų kabyklą. Dirbtiniai augalai ir smulkūs dekoro elementai leis sukurti užbaigtą registratūros erdvės sprendimą.

Patogūs laukiamieji viešose erdvėse

Vizito pas daktarą laukiantys pacientai dažnai nerimauja, todėl laukiamojo ervė privalo būti jauki, patogi bei raminanti. Joje turi būti pakankamai sėdimų vietų, kad vizito laukiantiems svečiams ir pacientams nereikėtų stovėti. Registratūroms pritaikyto kavos staliuko konstrukcijoje yra įrengta apatinė lentyna, kurioje pozicionuojami žurnalai, laikraščiai, brošiūros ir pan. AJ Produktai padės Jums įrengti unikalią, modernią ir funkcionalią biuro erdvę, kuri pagerins ne tik darbuotojų, bet ir biuro svečių savijautą. Be registratūros stalų, mūsų asortimente yra didelis minkštų sėdimų baldų, biuro baldų, valgomojo baldų ir priedų pasirinkimas.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

PriimamasisRegsitratūros stalaiDirbtiniai augalai