Trivietės sofos

Vaikai su aktyvios mokyklos baldais bei priedais

Viskas, kas yra būtina siekiant palaikyti mokinių aktyvumą klasėje.

Pirkti dabar

Trivietės sofos

AJ Produktai asortimente yra didelis sėdimų baldų pasirinkimas. Šie baldai leis sukurti jaukias ir patogias erdves tiek biuro svečiams, tiek biuro darbuotojams. Mūsų siūloma produkcija tiks ir Jūsų skoniui, ir numatytam biurdžetui. Populiariausi sofų modelių atsargą visuomet turime sandėliuose. Sofas pagal individualius poreikius galime aptraukti išskirtiniu medžiaginiu apmušalu. Didesniuose biuruose, kuriuose nėra jaučiamas vietos deficitas, trivietės sofos yra ypatingai naudingas baldas. Šios sofos leidžia sukurti ne tik komfortiškas poilsio zonas, tačiau ir funkcionalias bendro darbo erdves. Derinkite trivietes sofas su dvivietėmis sofomis – maksimaliai išnaudokite turimą plotą. Papildomai įsigykite kavos staliukus, fotelius ir žurnalų stovus – sukurkite atpalaiduojančią laukiamojo aplinką.

Populiariausia trivietė ofiso sofa

Click – nebrangi ir labai populiari trivietė sofa laukiamiesiems. Klasikinio dizaino sofos konstrukcijos linijos - užapvalintos, o porankiai - integruoti. Galima rinktis trivietės sofos modelį su juodos arba pilkos spalvos medžiaginiu apmušalu, arba prabagos erdvei suteikiantį modelį aptrauktą lengvai valoma ir solidžiai atrodančia juodos spalvos oda. Šie baldai yra suprojektuoti patogiam sėdėjimui bei atsipalaidavimui.

Modernus dizainas

Registratūra ir priimamasis – pirmosios erdvės, kurias pamato klientas, svečias bei darbuotojai. Pasirinkę modernaus dizaino trivietes sofas, galėsite padidinti šių erdvių jaukumą bei sukursite teigiamą pirmąjį įspūdį. Sofa GUNNEL – AJ Produktai kūrinys, jos išskirtinumas – unikalūs, suktos konstrukcijos mediniai porankiai. Ši sofa, lygiai, kaip ir sofos RINO bei AMY – maloniai nustebins biuro lankytojus.

Pagerinkite erdvės akustiką naudodami trivietę sofa su aukštais kraštais

Reikalinga tyli, jauki ir patogi vieta poilsiui, privatiems skambučiams ar susitikimams? Triukšmą slopinanti trivietė biuro sofa su aukštais kraštais – efektyvus būdas atviro tipo biuro erdvėje įrengti privačias darbo vietas. Pastatykite dvi tokias trivietes sofas vieną priešais kitą, sukurkite funkcionalią aplinką privatiems susitikimams. Aukšti sofos konstrukcijos kraštai ne tik suteikia privatumą, jie slopina aplinkos triukšmą ir gerina darbo erdvės akustiką. Be biuro sofų, AJ Produktai asortimente yra didelis biuro baldų, konferencinių stalų ir biuro kėdžių, registratūros stalų bei kilimų biurui pasirinkimas. Jei Jūs nerandate to, ko ieškote ar Jums reikia profesionalaus patarimo – susisiekite su pardavimų skyriaus specialistais.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Sėdėjimo blokaiModulinės sofosPufaiFoteliaiKavos staliukaiKampinės sofos