Foteliai

Biuro interjero dizainas

Aktyvus biuras: darbas ten, kur Jūsų mintys, o ne darbo stalas

Skaityti daugiau

Foteliai

Įrenkite jaukią ir patogią poilsio zoną naudodami AJ Produktai siūlomus fotelius bei sofas. Mūsų produktų asortimente yra didelis patogių fotelių pasirinkimas. Tarpusavyje derinant biuro fotelius, dvivietes sofas, trivietes sofas ir kavos staliukus, galima sukurti optimalų registratūros ar laukiamojo erdvės įrengimo sprendimą. Atėjus laikui įrengti arba atnaujinti biuro priimamojo erdvę, nepamirškite pasidomėti AJ produktai siūlomais baldais ir priedais.

Rinkitės tradicinį laukiamojo fotelį

Visiškai nesvarbu, kokio tipo biuro fotelio Jūs ieškote – AJ Produktai tikrai turi tai, kas tiks būtent Jums. Tradicinio ir klasikinio dizaino foteliai idealiai tinka medicinos įstaigų, teisės firmų bei kitų verslo struktūrų laukiamiesiems. Šie baldai leis sukurti solidžias ir labai patogias erdves.

Maksimalaus sėdėjimo komforto fotelis

Fotelis su lenktu nugaros atlošu ir aukštais kraštais suteikia ypatingai patogią sėdimą vietą, kurioje lankytojas gali atsipalaiduoti bei pasijusti lyg būtų namuose. CLICK – nebrangus klasikinės išvaizdos biuro fotelis. Galima rinktis juodos ir pilkos spalvos audiniu arba juodos spalvos oda aptrauktus modelius. Kaip alternatyvą klasikiniam foteliui, siūlome ryškių ir šviesių spalvų fotelius JAZZ, kurie erdvei suteiks gyvumo ir šiuolaikiškumo.

Modernus biuro fotelis

Jeigu Jūs ieškote baldo, kuris pabrėžtų biuro modernumą, rinktinės išskirtinio ir unikalaus dizaino biuro fotelius. Šio tipo fotelių dizainas atitinka naujausias mados tendencijas. Dažniausiai šie baldai pozicionuojami individualiai arba grupėmis nederinant jų su klasikinio dizaino biuro sofomis. Tai idealus pasirinkimas nedidelėms laukiamojo erdvėms biure ar jų prieigose. Tapusavyje derinkite vienodų spalvų modelius arba sukurkite spalvingą sprendimą pasirinkę skirtingų spalvų fotelius. Mūsų puslapyje rasite baldus, kurie atitinks ne tik Jūsų poreikius, bet ir tiks Jūsų numatytam biudžetui. Be minkštųjų sėdimų baldų, AJ Produktai asortimente yra didelis biuro kėdžių, konferencinių kėdžių ir stalų, reguliuojamo aukščio stalų ir kitų biuro baldų pasirinkimas. Visiems produktams suteikiama 3 metų garantija.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

PriimamasisSofos ir foteliaiKavos staliukaiPufaiToršeraiBiuro lentynos