Pufai

AJ Produktai asortimente yra didelis biuro sofų, biuro fotelių, biuro pufų ir kitų minkštų sėdimų biuro baldų pasirinkimas. Mes siūlome įsigyti baldus, kurie leidžia įrengti jaukias, patogias bei išskirtines erdves ir biurų darbuotojams, ir biuro svečiams. Biuro pufai yra vieni universaliausių sėdimų baldų, kurių pozicionavimą yra nesunku keisti. Pufus puikiai tinka naudoti poilsio patalpose, bendrose darbo erdvėse, mokyklose ir kitose aplinkose.

Sėdėjimo kubai ELLA ir CLUB

Įsigykite spalvotus, minkštus sėdėjimo blokus – atgaivinkite ir atnaujinkite laukiamojo, priimamojo ar klasės erdvę! Šie nedideli, minkšti pufai yra lengvai pernešami. Jie leidžia greitai ir lengvai keisti jų pozicionavimą ir patalpą pritaikyti individualiems poreikiams. Kubai idealiai tinka mokyklų klasėms ir aktyviems biurams.

Pufai ir minkšti suolai ALEX

Tarpusavyje derinant modulines biuro sofas ALEX su kitais sėdimais baldais, galima lengvai sukurti patogų ir šviežiai atrodantį sėdimos zonos sprendimą. Pufai ir minkšti biuro suolai gali būti pozicionuojami individualiai arba grupėmis koridoriuose, laukiamuosiuose, registratūrose ir t.t. Šie baldai - patogūs ir yra pritaikyti trumpiems sėdėjimo periodams.

Biuro pufas EDGE

EDGE – modernus plonų dizaino linijų pufas, kuris puikiai atrodo pozicionuojamas ir individualiai, ir kartu su kitomis EDGE serijos sofomis. Pozicionuojant kartu su sofa, biuro pufas EDGE atlieka ir ypatingai patogios pakojos funkciją, t.y. sofoje sėdintis žmogus, gali ant pufo susidėti kojas, jas ištiesti ir maksimaliai atsipalaiduoti. Šie pufai idealiai tinka socialinėse ir poilsio erdvėse, tačiau gali būti naudojami ir laukiamuosiuose ar koridoriuose. AJ Produktai asortimente yra didelis kitų biuro baldų pasirinkimas, pas mus yra: foteliai, valgyklos kėdės, baro kėdės ir kiti biuro valgomojo baldai.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Rūbų kabyklosKavos staliukaiRegsitratūros stalai