AL Produktai saulės elektrinė

Dar vienas žingsnis aplinkosaugos tvarumo link

AJ Produktai įmonių grupės tvarumo politika pagrįsta tikslais, kurie apima visus mūsų veiklos procesus. Maksimaliai koncetruojamės ties darbuotojų saugumu, gerbūviu, tobulinimu bei neigiamo gamybos ir veiklos poveikio aplinkai minimalizavimu. Mums tai – mūsų verslo etika, socialinė atsakomybė ir mus supančios aplinkos saugojimas. Dedame maksimalias pastangas siekdami iki minimumo sumažinti mūsų veiklos daromą neigiamą įtaką mus supančiai gamtai, todėl intensyviai vystome žaliąją – saulės energetiką. Vos prieš kelis mėnesius beveik 30kW elektrinė buvo įrengta ant šalia Vilniaus esančių AJ Produktai adminstracinių, prekybos, ekspozicijos ir sandėliavimo patalpų stogo.
Saulės modulus QCELLS G11

30kW saulės elektrinė

Kaip partnerį AJ produktai pasirinko UAB Veesla. Ant pastato stogo buvo nuspręsta sumontuoti 74 vienetus 400W saulės modulius. Vieni efektyviausių saulės modulių (maksimalus modulio efektyvumas 20.8%), QCELLS Q.PEAK M-G11, buvo sumontuoti 15° kampu.

AJ Produktai

Siekis būti draugiškesniais aplinkai ir sutaupyti

Jau kurį laiką mąstėme apie galimus būdus sumažinti elektros sąnaudas ir tapti kiek įmanoma labiau draugiškais aplinkai. Tikiuosi, kad saulės energija, kuria aprūpiname savo įmonės patalpas, taps tvariu postūmiu bei stimulu ieškoti ir kitų sąnaudas mažinančių bei aplinkai draugiškų sprendimų, - pabrėžia Eglė Gasiūnienė, UAB AJ Produktai generalinė direktorė.

Efektyvumas dera su atsakomybe aplinkai

UAB Veesla direktorius Darius Gražys pastebi, kad vis daugiau įmonių galvoja apie veiklą, kurioje verslo efektyvumas dera su atsakomybe aplinkai. „Bendradarbiaudami su skirtingų sektorių verslais matome, koks didelis yra saulės energijos potencialas. Siekiame, kad kuo daugiau įmonių atrastų galimybę plėstis ir augti kartu mažinant taršos pėdsaką“, - teigia D. Gražys.

Sugeneruojamų atliekų mažinimas

AJ Produktai įmonių grupė taip pat koncentruojasi ties sugeneruojamų atliekų kiekio mažinimo tikslais. Į pagalbą pasitelkę tyrimus bei tikslius skaičiavimus, mažiname produktų gamybos metu susidarančias atliekas. Vienas iš svarbiausių ir veiksmingiausių būdų – mūsų vystomas ‚padėklų projektas‘, kurio pagrindindinis tikslas sukurti maksimaliai patvarius ir itin ilgai tarnaujančius krovinių padėklus.

Traukinio bėgiai

Logistikos procesų optimizavimas

Būtina paminėti ir tai, kad stengiamės optimizuoti logistikos procesus bei kiek įmanoma sumažinti mūsų veiklos sugeneruojamų ir į aplinką išmetamų dujų kiekį:

  • Ilgainiui pereisime prie medžiagų ir prekių transportavimo elektriniais traukiniais
  • Maksimaliai sumažinsime nebūtinų pervežimų skaičių
  • Optimizuosime transportuojamų medžiagų kiekius ir pilnai išnaudosime transportavimo talpas

Naujienos ir ypatingi pasiūlymai tiesiai į Jūsų el. pašto dėžutę!

Norite būti informuoti apie ypatingus pasiūlymus ir darbo vietas tobulinančius produktus? Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!
Prašome palaukti...
*Spausdami Prenumeruoti, Jūs sutinkate su mūsų Privatumo Politika.