Paletiniai stelažai

Kaip mes padėjome optimizuoti naująjį kompanijos Lagerservice 3PL sandėlį

“Kaip mums patobulinti tai, kas jau dabar veikia labai gerai?” – tai pagrindinis klausimas, kurį sau uždavė Nässjö mieste, Švedijoje, įsikūrusi logistikos kompanija Lagerservice, kuomet atėjo laikas tobulėti ir sukurti savo naująsias 3PL sandėlio patalpas nuo nulio. Tai, kad būtent mes, AJ Produktai, buvome tie, kuriems Lagerservice patikėjo šią užduotį, įrodo, kad galime sukurti ir pasiūlyti aukščiausios kokybės sandėlio produktus bei sprendimus.
Vyras sandėlyje
Sandėliavimo lentynos

Individualūs logistikos sprendimai

Lagerservice – 3PL (third-party logistics) įmonė, kuri teikia universalias ir individualiems poreikiams pritaikytas didelės apimties logistikos ir sandėliavimo paslaugas. Įmonė įsikūrusi Nässjö mieste, tai strateginė lokacija tarp trijų didžiausių Švedijos miestų – Stokholmo, Gioteborgo bei Malmės. Tai leidžia pasiekti ir aptarnauti daugiau, nei 7 milijonus žmonių 300 km. spinduliu.

“Mūsų tikslas – pasiūlyti patį efektyviausią ir individualiems užsakovo poreikiams pritaikytą logistikos sprendimą”, - teigia įmonės CEO ir bendraturtis Andreas Hagejärd. “Kadangi mūsų klientų ratą sudaro ir labai stambios, ir smulkios įmonės, gebėjimas prisitaikyti prie individualių kliento poreikių įaugo į mūsų DNR”


Logistikos centras

Visiškai naujas sandėlis

Lagerservice savo paslaugas teikė tame pačiame sandėlyje nuo įmonės įkūrimo momento – 1984 metais. 2020 metais, kaiminystėje įsikūrusi įmonė, norėdama plėsti savo darbo erdves, paprašė ir pasiūlė Lagerservice išsikelti. Lagerservice atsakymas buvo teigiamas, kas suteikė galimybę sukurti visiškai naują, 254x118 m. (beveik 30 000 m²) logistikos centrą, vos už kelių šimtų metrų nuo senojo sandėlio.

“Visada siekėme būti pirmuoju savo klientų pasirinkimu 3PL sektoriuje”, - pasakoja Andeas. “Taigi, kuomet atsirado galimybė patiems susikurti mūsų pačių vizijas bei klientų poreikius atitinkantį logistikos centrą – nedvejodami ja pasinaudojome.”


Žmogus dirba kompiuteriu prie brėžinių

Ypatingi reikalavimai kokybei ir universalumui

Andreas ir jo komanda naująjį savo sandėlį kūrė patys, jie taip pat buvo atsakingi už medžiagų bei įrangos pirkimus. Komanda pati sau nustatė itin aukštus standartus – tiek pačiam pastatui, tiek jo interjerui bei įrangai. Kuomet atėjo laikas pasirinkti paletinius stelažus, buvo kruopščiai išanalizuota visa rinkoje esanti šių produktų pasiūla, aiškiai apsispręsta dėl paletinių stelažų sistemoms taikomų reikalavimų. Buvo nutarta koncentruotis ties sandėliavimo sistemos universalumu, kokybe, tvarumu, individualiu sprendimo pritaikymu bei galimybe jį keisti. Ypatingą svarbą turėjo produkcijos sertifikatai ir dokumentacija. Keliems tiekėjams buvo išsiųstos užklausos, tačiau jos visos buvo atmestos. Kaip prisipažįsta Andreas – abejonių dėl tiekėjo pasirinkimo nebuvo nuo pat pradžių:

“AJ Produktai mums padarė įspūdį jau pirmame mūsų susitikime – savo žiniomis, atsidavimu bei siūlomų produktų asortimentu. Maža to, AJ Produktai prisiėmė atsakomybę kuriant visą mūsų naujojo logistikos centro interjerą. Pasirinkti tikrai buvo lengva”.


Paletiniai stelažai logistikos centre
Paletiniai stelažai

Išbandymas paletinių stelažų sistemai Ultimate

Šis projektas buvo tarsi kelionė. Lagerservice norėjo, kad patobulintume visas iki vienos sandėlio erdves taip, kad jos idealiai atitiktų individualius klientų poreikius. Šiam tikslui buvo pasirinkta paletinių stelažų sistema Ultimate. AJ Produktai komanda apskaičiavo, nubraižė bei pasiūlė nesuskaičiuojamą galybę sandėliavimo sistemos panaudojimo variantų. Siekiant atitikti priešgaisrinės saugos reikalavimus, 30% paletinių stelažų sistemos buvo įmontuota vandens purkštukų sistema.

Naudodami 3D vizualizacijas, turėjome galimybę Lagerservice komandai pademonstruoti skirtingus, jiems aktualius sandėlio interjero sprendimus. Mūsų pasiūlymas savyje apjungė ne tik sandėliavimo sistemos sprendimus, tačiau ir darbą su statybų rangovais, produktų pristatymo, surinkimo bei montavimo procesus.


Populiarūs produktai

Visapusiškas sprendimas ir puikus rezultatas

Naujasis logistikos centras buvo baigtas satyti bei įrenginėti 2022 metų pabaigoje, šiuo metu klientams yra siūlomas 31 000 paletinių vietų, skirtingų konfigūracijų sandėliavimo sprendimas. Maža to, papildomai, ant sandėlyje įrengtų mezaninų, buvo sukurtas 3000 bėginių metrų sandėliavimo lentynų sprendimas, smulkiems kroviniams. Apsaugos nuo susidūrimų, darbo saugos bei žymėjimo sprendimai taip pat rado savo optimalią vietą darbo erdvėje.

“Esame labai patenkinti bendradarbiavimu su AJ Produktai. Tai, kas nuo pat pradžių atrodė gerai, galutiniame rezultate yra dar geriau. Dabar turime viską, kas yra būtina norint ir siekiant patenkinti individualius mūsų klientų reikalavimus ir dabar, ir ateityje”, - konstatuoja Andreas.


Mes, AJ Produktai, norime padėkoti Jums už pasitikėjimą ir bendradarbiavimą. Linkime Jums sėkmės!

Sandėlio, pramonės kategorijos produktų asortimentas

Gaukite mūsų interjero dizaino ekspertų patarimus!

Mes, AJ Produktai, visada pasiruošę Jums pagelbėti ir patarti interjero dizaino bei sprendimų klausimais. Turite klausimų apie baldų apmušalo pasirinkimą, norite pasisemti įkvėpimo ar sužinoti koks interjero sprendimas geriausiai tiktų Jūsų turimai erdvei - susisiekite su mumis. Mes džiaugsimės galėdami Jums pagelbėti!
Organizacijos tipas
Įrašykite savo klausimąPrisegti failą
Spausdami SIŲSTI Jūs sutinkate su AJ Produktai Privatumo Politika.

Naujienos ir ypatingi pasiūlymai tiesiai į Jūsų el. pašto dėžutę!

Norite būti informuoti apie ypatingus pasiūlymus ir darbo vietas tobulinančius produktus? Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!
Prašome palaukti...
*Spausdami Prenumeruoti, Jūs sutinkate su mūsų Privatumo Politika.