Septyni patarimai funkcionalios rūbinės įrengimui

Visiškai nesvarbu, ar įrenginėjama rūbinė bus darbo vietoje, sporto klube ar sporto arenoje – ji privalo būti aprūpinta dideliu daiktų saugojimo sprendimų kiekiu, funkcionali ir tinkama socializacijai. Maža to, funkcionalioje rūbinėje turi būti patogu ir maksimaliai paprasta palaikyti tvarką – valyti patalpą, surinkti ir išvežti nešvarius skalbinius ir t.t. Žemiau pateikiame kelis patarimus, kurie padės sukurti optimaliausią rūbinės sprendimą.
Du žmonės rūbinėje prie persirengimo spintelių

1. Kilimai - erdvės patogumui ir funkcionalumui

Kilimai ir kilimėliai turi esminę įtaką rūbinės erdvės patogumui ir funkcionalumui. Žinoma, būtina parinkti aplinkos poreikius atitinkančius kilimus. Visų pirma – durų kilimėlis arba kilimas su nešvarumų pašalinimo paviršiumi.

Toks kilimas apsaugos patalpą nuo nepageidaujamų nešvarumų patekimo į jos vidų. Patalpos viduje turi būti naudojamas kito tipo durų kilimėlis – tas, kuris puikiai sugeria drėgmę.

Prie persirengimo spintelių ir suoliukų reikia naudoti kilimėlius su neslystančia apatine dalimi – taip bus padidintas aplinkos saugumas ir išvengta nepageidaujamų traumų. Beje, verta prisiminti, kad šlapioms grindims skirti kilimai yra ypatingai patogūs, jie pagaminti iš higieniškos, lengvai valomos ir triukšmą slopinančios medžiagos.
Modulinis kilimas šlapioms grindims

PATARIMAS! Modulinis kilimas su drenažo funkcija

Šlapioms grindims skirtas modulinis kilimas MODULE yra pagamintas uš ypatingai tvirtos ir patvarios natūralios gumos. Apatinėje kilimo dalyje yra įrengti guminiai spygliukai, kurie išlaiko kilimą ant paviršiaus ir neleidžia jam slidinėti. Kilimo paviršius atviras, todėl vanduo nesilako ant jo. Tai idealiai rūbinėms tinkantis kilimas.

Apžiūrėti produktą
Moteris persirengimo kambaryje, šalia persirengimo spintelių

2. Daiktų saugojimo sprendimas pagal individualius poreikius

Atėjus laikui rinktis persirengimo ir rūbų spinteles, būtina atsižvelgti į individualius poreikius. Patalpos dydis, maksimalus naudotojų kiekis, papildoma įranga, kuri bus laikoma persirengimo spintelėse – visa tai ypatingai svarbu renkantis Jums tinkantį produktą.

Jums reikalinga vieta, kurioje tilptų didelės tašės, ledo ritulio lazdos ir apsaugos? Tokiu atveju Jums vertėtų rinktis pilno aukščio persirengimo spinteles. Jei vieta reikalinga tik nedidelei tašei bei striukei – dviejų skyrių spintelė tiks labiausiai.

Patalpos mažos? Jaučiamas laisvos vietos deficitas? Persirengimo spintelės Z su dviem pilno aukščio skyriais yra tobulas pasirinkimas.

Renkantis persirengimo spinteles reikėtų nepamiršti apie smulkias, tačiau itin svarbias detales, tokias, kaip ventiliacijos angos, sukabinimo kabliukai, rūbų sukabinimo skersiniai ar tylų durų uždarymą užtikrinantys guminiai amortizatoriai. Galiausiai išsirinkite pakabinamas spyneles arba cilindrinius užraktus.

Lakštinis metalas - labiausiai paplitusi medžiaga iš kurios gaminamos persirengimo spintelės, bet mūsų siūlomų prekių asortimente yra ir laminato konstrukcijos rūbų spintelės.
Metalinė asmeninių daiktų spintelė su skyriais

PATARIMAS! Spintelė saugiam asmeninių daiktų saugojimui

Nedideli skyriai skirti smulkių asmeninių daiktų, tokių, kaip piniginės, mobilieji telefonai ar raktai saugojimui. Šios konstrukcijos spintelės taupo vietą, nes viena spintele, vienu metu, gali naudotis net keli žmonės. Siekiant optimaliai valdyti žmonių srautus, asmeninių daiktų spinteles verta pozicionuoti arčiau įėjimo.

Apžiūrėti produktą
Persirengimo kambaryje su rūbų spintelėmis, ant rūbinės suoliuko, sėdi dvi moterys

3. Vietos turi užtekti visiems

Tikrai bus momentų, kada rūbine, vienu metu, naudosis didelis kiekis žmonių. Net ir tokiais atvejais būtina užtikrinti, kad vietos pakaktų viesiems. Jei įmanoma, tarp persirengimo spintelių eilių turi būti palikta pakankamai vietos. Verta naudoti persirengimo suoliukus su rūbų kabyklomis – toks sprendimas sutaupo daug vietos.

Papildomos spintelės asmeniniams daiktams
Esant poreikiui, be persirengimo, papildomai galima pozicionuoti ir asmeninių daiktų spinteles. Tokiu atveju, lankytojai galės saugiai pasidėti savo telefonus, raktus, papuošalus bei kitas mažas vertybes neužimdami visos persirengimo spintelės.

Siekiant išvengti būriavimosi, tokias spinteles verta pozicionuoti prie įėjimo į rūbinę arba registratūroje.

4. Sukurkite erdvę komandos pasitarimams

Persirengimo kambarys arba rūbinė, tai patalpos kuriose ne tik persirenginėjama. Tai vieta, kurioje vyksta ypatingai svarbūs komandos pokalbiai ar pasitarimai prieš ar po rungtynių. Jei vietos yra pakankamai – vertėtų įrengti poilsio erdvę pasitarimams.

Ten turėtų būti pozicionuojami keli patogūs baldai, rašymo lenta, staliukas ir pan. Sieninė rašymo lenta – puikus tokios erdvės priedas. Kaip alternatyvą galima rinktis ir mobilią rašymo lentą, kurią patogu perstumti į kitą vietą. Be to, persirengimo kambariuose vertėtų pozicionuoti ir kūrybiškumą bei jaukumą skatinančius gyvus arba dirbtinius augalus.


Norite sužinoti daugiau apie rašymo lentas?
Persirengimo spintelė ir rūbinės suoliukas su kabykla
Asmeninių daiktų spintelė CAMPUS
287.-€
Metalinė rūbų spintelė su skyriais ir durelėmis
Rūbų spintelė CURVE
899.-€

5. Visiems atvejams pritaikyta ir jauki erdvė

Įrenginėdami rūbines bei persirengimo kambarius, pagalvokite apie tai, kaip erdves pritaikyti individualiems lankytojų ar verslo poreikiams. Ar rūbinėje bus neįgaliesiems pritaikytos persirengimo spintelės ir privažiavimas prie jų? Kas turėų būti padaryta, kad lankytojams nekiltų jokių papildomų klausimų ar nepageidaujamų nesusipratimų? Ar būtina atskira erdvė specialių poreikių turinčių asmenų persirengimui?

Optimaliai suplanuotos ir įrengtos persirengimo patalpos ženkliai didina erdvės saugumą, funkcionalumą bei jaukumą.
Persirengimo spintelė su suoliuku

6. Optimizuokite valymo ir skalbimo procesus

Nešvarių skalbinių surinkimas – kasdienė darbo proceso dalis sporto klubuose ir pan. Laimei, yra daug šiuos darbus palengvinančių prouktų, tokių, kaip ant maišų laikiklių pozicionuojami maišai skalbiniams, nešvarių skalbinių spintelės ar skalbinių vežimėliai.

Valytojams taip pat labai pravers išmanus rūbinės įrengimo sprendimas. Paklausite koks? Valytojai bus tikrai dėkingi, jei įrenginėdami rūbinę pasirinksite ne spintelių grindjuostę, o kojų rėmą. Šis rėmo tipas leidžia lengvai ir patogiai išplauti grindis po spintelės konstrukcija.


Norite sužinoti, kaip optimizuoti atliekų tvarkymo procesus?

7. Pasiruoškite netikėtumams

Dažnai nutinka taip, kad viskas įvyksta ne taip, kaip buvo suplanuota. Persirengimo kambario arba rūbinės erdvėje pozicionuojamas pirmosios pagalbos rinkinys leis greitai suteikti kokybišką – būtiną pirmąją pagalbą, nutikus nelaimingam atsitikimui. Sieniniame pirmosios pagalbos rinkinyje yra tvarsčiai, pleistrai, antiseptinės servetėlės ir t.t. Aiškiai matomas stovas užima labai mažai vietos.

 

Apie persirengimo kambarių ir rūbinių įrengimą - klauskite mūsų

Jei Jums reikia daugiau informacijos apie mūsų produktus bei sprendimus - klauskite mūsų, džiaugsimės galėdami Jums padėti!Persirengimo spintelės ir suoliukai rūbinėms

Naujienos ir ypatingi pasiūlymai tiesiai į Jūsų el. pašto dėžutę!

Norite būti informuoti apie ypatingus pasiūlymus ir darbo vietas tobulinančius produktus? Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!
*Spausdami Prenumeruoti, Jūs sutinkate su mūsų Privatumo Politika.