• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Valgomojo baldai

Valgomojo baldai


Funkcionalios ir tinkamai įrengtos poilsio zonos yra itin svarbios kiekvienoje verslo struktūroje. Jos tiesiogiai įtakoja darbuotojų poilsio kokybę, o tinkamai pailsėję darbuotojai darbo užduotis atlieka greičiau ir produktyviau. AJ Produktai jau daugiau nei 40 metų projektuoja ir gamina viską, kas yra būtina norint įrengti funkcionalias poilsio zonas, valgyklas, valgomuosius, poilsio kambarius ir t.t.

 

Baro kėdės


Baro kėdė  - unikalios konstrucijos baldas, kurį galima naudoti prie baro, prie aukšto stalo arba individualiai. AJ Produktai siūlo įsigyti praktiškas ir stilingas baro kėdes, kurių pagalba įmonės valgyklai, kavinei ar barui suteiksite šiuolaikiškumo ir jaukumo. Mūsų asortimente rasite didelį aukštų baro kėdžių pasirinkimą ir tikrai išsirinksite tokias kėdes, kokios yra reikalingos Jums.

 

Baro stalai


Baro stalas – universalus baldas prie kurio galima ne tik ilsėtis stovint arba sėdint, tačiau ir dirbti. Įmonių valgyklose pastatyti aukšti baro stalai pasitarnaus ne tik, kaip patogi vieta pietums, tačiau ir kaip vieta greitam bei produktyviam darbo pokalbiui ar susitikimui. Mūsų įmonė siūlo įsigyti įvairius baro stalus, mūsų asortimente rasite: standartinius baro stalus, baro stalus su pakoja, sudedamus baro stalus ir pan.


Kambario pertvaros


Norint darbą atlikti kokybiškai ir greitai yra būtina maksimali dėmesio koncentracija bei tyli aplinka. Tikėtis tylos atviro tipo biure – sunku, todėl privačiai aplinkai sukurti būtina panaudoti papildomus priedus, tokius kaip kambario pertvaras. AJ Produktai biuro pertvaros leis greitai ir lengvai sukurti privačias darbo erdves, uždaras poilsio zonas ar tiesiog padalinti atviro tipo patalpas į kelias skirtingos paskities erdves. Mes siūlome įsigyti stacionarias pertvaras, triukšmą slopinančis pertvaras, mobilias pertvaras ir visus pertvarų priedus.

 

Sulankstomi stalai


Sulankstomas stalas yra vienas iš universaliausių ir funkcionaliausių baldų. Šiuos baldus galima naudoti visą laiką arba tik tuomet, kai tam atsiranda poreikis. Biuruose, kuriuose nėra atskiros patalpos darbuotojų maitinimui, sudedamus stalus galima labai greitai pastatyti ir taip įrengti patogią vietą pietums. Nenaudojami sudedami stalai gali būti sandėliuojami patalpos kampe – sulankstyta konstrukcija užima labai mažai vietos. Sulankstomus stalus galima patogiai pervežti naudojant AJ Produktai parduodamus vežimėlius stalams.

 

Sulankstomos kėdės


Kaip ir sulankstomi stalai – sulankstomos kėdės pasižymi universalumu. Tai labai patogios naudoti ir tvirtos kėdės, kurios gali būti naudojamos tik tada, kai to reikalauja aplinkybės. Nenaudojamos kėdės yra sulankstomos ir užima labai mažai vietos, todėl jas itin patogu sandėliuoti. Mūsų asortimente rasite didelį sulankstomų kėdžių asortimentą – Jūs tikrai išsirinksite tokias kdėdes, kurios atitinks Jūsų poreikius. Sulankstomos kėdės gali būti pervežamos ir sandėliuojamos naudojant vežimėlius kėdėms.

 

Valgyklos vežimėliai


Valgyklose ir valgomuosiuse, kuriuose matinasi didelis kiekis žmonių yra būtini funkcionalūs priedai, tokie kaip vežimėliai valgykloms. Dideli kiekiai patiekalų, kuriuose reikia išvežioti, daug nešvarių indų, kuriuos reikia surinkti po pietų – šiuos procesus ženkliai palengvins valgyklos vežimėlis. AJ Produktai asortimente rasite didelį nerūdijančio plieno vežimėlių asortimentą. Mes siūlome platforminius vežimėlius valgykloms, nerūdijančio plieno vežimėlius su lentynomis ir sulankstomus nerūdijančio plieno vežimėlius.

 

Valgomojo kėdės


Neįmanoma įsivaizduoti poilsio patalpos, valgyklos ar valgomojo be stilingų ir patogių kėdžių. AJ Produktai projektuoja ir gamina funkcionalias, stilingas ir labai patvarias valgomojo kėdes, valgyklos kėdes ir poilsio zonų kėdes. Dideliame siūlomų valgomojo kėdžių asortimente Jūs tikrai rasite Jums tinkančias kėdes. Galite rinktis skritingo dizaino, skirtingo funkcionalumo, skirtingos paskirties valgyklų kėdes. Platus siūlomų kėdžių spalvų spektras leis jas lengvai pritaikyti Jūsų interjerui. Dauguma kėdžių modelių gali būti sudedami vienas į kitą, dėl šios priežasties sandėliuojamos kėdės užima nedaug vietos.

 

Valgomojo komplektai


Mes siūlome įsigyti ir pilnai sukomplektuotus valgomojo baldų komplektus. Pasirinkę komplektinį baldų variantą Jūs ne tik būsite tikri, kad baldai idealiai derės tarpusavyje, tačiau ir sutaupysite lėšų. AJ Produktai asortimente rasite itin didelį valgomo baldų komplektų pasirinkimą. Tarp siūlomų produktų tikrai rasite tokius baldus, kurie idealiai tiks Jūsų valgomajam, valgyklai ar poilsio patalpai.

 

Valgomojo stalai


Valgomojo stalas – svarbiausias poilsio erdvės ar valgyklos baldas. Šie baldai privalo būti tvirti, patvarūs, funkcionalūs ir stilingi. AJ Produktai asortimente rasite bet kuriam skoniui įtiksiančius valgomo stalus. Pas mus galite įsigyti nedidelius valgomojo stalus su kvadratiniais arba apvaliais stalviršiais, stačiakampius valgyklų stalus, medinius valgomojo stalus ir t.t. Pas mus Jūs tikrai rasite Jums tinkantį ir Jūsų poreikius atitinkantį valgomojo stalą.