• Greitas pristatymas
 • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
 • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

AJ Produktai gamyba - aukščiausi kokybės standartai ir maksimalus dėmesys kiekvienai detalei

AJ Produktai gamyba - aukščiausi kokybės standartai ir maksimalus dėmesys kiekvienai detalei
Straipsnis

Savo veikloje, mes maksimaliai koncentruojamės į klientų poreikius ir ties tuo, ką ir kaip darome patys, o tai daryti yra žymiai lengviau, kada didelę dalį mūsų parduodamos produkcijos mes gaminame patys. Kontroliuojame visą gamybos procesą, todėl galime užtikrinti aukščiausią produkcijos kokybę ir tinkamą kainą.


Viskas, nuo stalų iki paletinių stelažų sistemų yra gaminama AJ Produktai gamyklose. Šie produktai yra nuoseklios asortimento plėtros, kruopštaus dizaino, funkcionalumo, ergonomikos, kokybės vystymo ir veiklos tvarumo rezultatas. Įsiklausydami į rinkos pulsą, galime pasiūlyti šių dienų poreikius atitinkančius ir kiekvieną darbo vietą bei dieną gerinančius produktus ir sprendimus.


- Jau 40 metų analizuojame klientų poreikius. Mes puikiai žinome, ko būtent reikia pirkėjams  - tai ir formuoja mūsų produkcijos asortimento pagrindą, - teigia AJ Produktai Direktoriaus Pavaduotojas ir Dizaino Vadovas Enock Johansson.


Nuosavos gamyklos - didesnės galimybes


AJ Metal Design gamykloje, Slovakijoje, mes gaminame plieno bei lakštinio plieno produktus: saugojimo stelažus, persirengimo spinteles, saugojimo spintas bei paletinių stelažų sistemas. AJ Baldų Gamykloje, Lenkijoje – stalus, lentynas, spinteles, spintas, konferencinius stalus ir kitus baldus.


Visa produkcija yra kuriama glaudžiai bendradarbiaujant dizaino departamentui, produktų plėtros departamentui ir gamykloms. Naujų produktų kūrimo ir tobulinimo procesai vyksta nuolatos.


Yra keli ženklūs privalumai, kada įmonė siūlo savo pačios pagamintą produkciją. Tai leidžia didinti pasiūlos asortimento ir pardavimų procesų universalumą bei sutrumpina prekių pristatymo terminus. Be to, mes patys kontroliuojame visą procesą nuo idėjos iki galutinio produkto: medžiagų pasirinkimą, kainodarą ir gamybos planavimą.


Stengiamės kurti sveikesnę ir saugesnę aplinką


Stebėdami visa gamybos procesą, kontroliuojame ir mūsų gaminamos produkcijos poveikį aplinkai. Mes visuomet ieškome būdų, kaip patenkinti savo klientų poreikius produkcijos patvarumui bei kokybei, todėl esame sertifikuoti pagal ISO 9001 bei ISO 14001. Kurdami ir gamindami produktus, nuolatos ieškome būdų bei sprendimų leidžiančių maksimaliai sumažinti neigiamą poveikį mus supančiai aplinkai. Šių principų laikomės ir ieškodami žaliavų bei produkcijos tiekėjų.
 

Susiję produktai
Saugojimo spinta Style, 4 lentynos, 1900x1000x400mm, balta, baltos durys
Saugojimo spinta Style, 4 lentynos, 1900x1000x400mm, balta, baltos durys
Kodas: 10245
 • Aukšta kokybė
 • 4 reguliuojamos lentynos
 • Skirtingų spalvų
Konferencinis stalas Flexus: bazinė dalis, pilka/chromas, 1200x2400 mm
Konferencinis stalas Flexus: bazinė dalis, pilka/chromas, 1200x2400 mm
Kodas: 118537
 • Laivo formos stalviršis
 • Stabilus, trimito formos stovas
 • Dėvėjimuisi atsparus laminato pavrišius
Sandėlio stelažai Tough, bazinė dalis, 2000x1900x600mm, 4 metalinės lentynos
Sandėlio stelažai Tough, bazinė dalis, 2000x1900x600mm, 4 metalinės lentynos
Kodas: 213101
 • 4 plačios lentynos
 • Tinka dideliems daiktams
 • Pritaikytas specialios paskirties darbo erdvėms

Šis straipsnis yra iš kategorijos: