• Greitas pristatymas
 • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
 • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

AJ Produktai rūbų spintelių gidas

AJ Produktai rūbų spintelių gidas
Straipsnis

AJ Produktai prekių asortimente rasite didelį persirengimo spintelių, asmeninių daiktų spintelių ir rūbų spintelių pasirinkimą. Spintelės gaminamos moderniuose mūsų įmonės gamyklose. Mes kontroliuojame visą procesą nuo projektavimo iki galutinio produkto, todėl savo klientams galime pasiūlyti aukščiausios kokybės prekes, gerą kainą ir greitą prekių pristatymą.

Mes gaminame lakštinio plieno ir laminato konstrukcijos spinteles. Nuo standartinių modelių iki išskirtinių produktų su didelių kiekiu išmanių priedų. Visa tai tam , kad galėtumėte lengvai išsirinkti Jūsų individualius poreikius atitinkančius produktus.


LAKŠTINIO PLIENO SPINTELĖS


Asmeninių daiktų spintelė Cube – idealu mažiems daiktams


Mažos asmeninių daiktų saugojimo spintelės skirtos mobiliems telefonams, piniginėms, raktams ir kitiems smulkiems daiktams. Spintelė gali būti pritvirtinama prie sienos arba sujungiant kelias – sukuriamas atksiras modulis. Su cilindriniai užraktais.


Rūbų spintelė Coach – lėšas taupantis sprendimas


Svarbiausias  faktas – nebrangi spintelė be grindjuostės. Spintelėje gali būti sumontuotos pilno arba pusės konstrukcijos aukščio durelės. Užraktai parduodami atskirai – pasirinkite tinkantį Jūsų poreikiams.

Vidiniai priedai: sukabinimo skersinis su 2 kabliais. Pilno aukščio spintelės modelyje yra lentyna kepurėms.


Rūbų spintelė Campus – pilnai sukomplektuota spintelė


Spintelė su integruota grindjuoste bei pilno arba pusės konstrukcijos aukščio durelėmis. Duryse įrengti etikečių laikikliai ir ventiliacijos angos. Su cilindriniais užraktais  bei visrakčio sistema.


Vidiniai priedai: sukabinimo skersinis su 3 kabliais. Pilno aukščio spintelės modelyje yra lentyna kepurėms.


Classic – spintelių serija daugumai poreikių


Galima rinktis pilno aukščio modelius arba modelius su 2-6 skyriais su atskiromis durelėmis. Spintelių konstrukcijos apačioje ir viršuje yra įrengtos ventiliacijos angos, o tylų ir švelnų durelių uždarymą užtikrina guminiai amortizatoriai. Pilno konstrukcijos aukščio durelėse įrengti stabžiai, kurie neleidžia joms atsidaryti daugiau nei 90° kampu. Galima rinktis spinteles su ventiliacijos sistemos prijungimui paruoštu horizontaliu arba nuožulniu viršumi. Šios serijos spintelės gali būti patobulintos dideliu kiekiu priedų, tokių kaip skirtingi apatiniai rėmai ir pan. Užraktai parduodami atskirai – rinkitės Jūsų poreikiams tinkantį variantą.


Vidiniai priedai: sukabinimo skersinis su 2 kabliais spintelėse su 1 arba 2 durelėmis. Pilno aukščio modelyje įrengta lentyna.


Classic Z spintelės – vietą taupantis sprendimas, dvi spintelės vienoje


Z spintelės – tai dvi pilno dydžio spintelės viename modulyje. Z spintelės funkcionalumas yra identiškas pilno aukščio Classic spintelės modeliui su plokščiu viršumi, skirtumas tik tame, kad Z spintelėje sumontuoti tik kabliukai.


Rūbų spintelė Classic Combo – sprendimas atskirtam saugojimui


Modulį sudaro dvi tarpusavyje suvirintos Classic spintelės. Modelis su nuožulniu viršumi yra pritaikytas ventiliacijos sistemos prijungimui. Abi durelės naudoja vieną spyną, todėl jis veikia, kaip centrinis užraktas. Šis sprendimas daro spintelę idealiai tinkančia atskirtam rūbų saugojimui, pvz švarių bei nešvarių darbo drabužių.


Persirengimo spintelė Curve – elegantiškas ir išmanus sprendimas


Spintelė su išlenktos formos durelėmis su metallic apdaila. Galima rinktis pilno aukščio spinteles ir spinteles asmeniniams daiktams  su 2-4 skyriais. Spintelės viršuje ir apačioje įrengtos ventiliacijos angos, o durelėse įrengti stabdžiai, kurie neleidžia joms atsidaryti daugiau nei 90° kampu. Gali būti kompektuojama su skirtingais stovo rėmais. Užraktai parduodami atskirai.


Vidiniai priedai: integruotas skyrelis vidinėje durelių pusėje. Su lentyna kepurėms bei sukabinimo skersiniu bei 2 kabliais spintelių modeliuose su 1 arba 2 durelėmis.


Rūbų spintelės Create Energy ir Create Sign – konkursuose apdovanoto dizaino produktai


Pilno aukščio spintelės su truputį nuožulniu viršumi, tvirtais baldiniais vyriais ir kojų rėmu. Spintelių konstrukcijos apačioje ir viršuje yra įrengtos ventiliacijos angos. Create Energy konstrukcijoje įrengtos asimetriškos durys su sportiško dizaino ventiliacijos angos. Create Sign įrengtos švelnių linijų, moderniai atrodančios durelės su įleidžiamomis rankenomis. Create serija buvo apdovanota Red Dot Award 2015. Užraktai parduodami atskirai.


Vidiniai priedai: kepurių lentyna, nedidelis skyrelis, sukabinimo skersinis ir 3 reguliuojamo aukščio kabliukai. Gali būti komplektuojama su perforuotomis lentynomis.


LAMINUOTOS SPNTELĖS


Rūbų spintelė Class


Biurams, rūbinėms ir koridoriams pritaikyta, klasikinė pilno aukščio spintelė. Durelės gali būti montuojamos iš kairės arba iš dešinės. Su cilindriniu užraktu.


Vidiniai priedai: lentyna ir sukabinimo skersinis. Galima įsigyti po 4 vnt parduodamas – papildomas lentynas.


Rūbų spintelė Cruise


Stilinga spintelė su 1 arba 2 durimis ir 2 arba 3 skyreliais. Su cilindriniu užraktu.


Vidiniai priedai: lentyna ir sukabinimo skersinis.
 

Susiję produktai
Surenkama rūbų spintelė Coach, 2 durys, pilka, pilkos durys
Surenkama rūbų spintelė Coach, 2 durys, pilka, pilkos durys
Kodas: 116251
 • Skersinis rūbams ir 2 kabliukai
 • Sporto klubams ir baseinams
 • Spintelė su 2 skyriais
Surenkama rūbų spintelė Coach, 1 durys, pilka, mėlynos durys
Surenkama rūbų spintelė Coach, 1 durys, pilka, mėlynos durys
Kodas: 116242
 • Skersinis rūbams ir kepurių lentyna
 • Sporto klubams, baseinams ir pan.
 • Lakštinio metalo konstrukcija su durimis
Z spintelė rūbams, 2 dalis, 4 durelės, pilka/pilkos durys
Z spintelė rūbams, 2 dalis, 4 durelės, pilka/pilkos durys
Kodas: 313583
 • Taupo vietą
 • Tvirta
 • Puikiai ventiliuojama

Šis straipsnis yra iš kategorijos: